Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93443) #86564352 válasza #54072192 (#93440) üzenetére


#86564352
törölt tag

A folytassa ahol abbahagyta funkció kikapcsolást szoktam javasolni én is kezdésként, vagy Alt+F4 leállítás csak múltkor volt valaki aki direkt írta ő bezárja a Firefoxot leállítás előtt mégis indul magától. Ekkor dobta ki a Google azt a lehetőséget próbaképp. Ezek szerint akkor az felesleges próba, jó tudni.

Egyébként már az haladás MS átfogalmazta annak az eldugott kapcsolónak a szövegét, eleinte a reopen apps nem is szerepelt ott és tucatjával jöttek a pánik "magától elindulnak dolgok pedig nincs is automatikus indításban, vírusos a gépem?" panaszok! MacOS tisztább a helyzet megkérdi leállításkor akarod-e indításkor megnyissa az aktív programokat. Windows-nál az kár nem tudja a virtuális asztalokra visszatenni ahogy volt, csak default1-re az összeset. (ezért aki belakja inkább altassa a gépet) Probléma az is lottóhúzás melyik futó programot teszi vissza a funkció, amennyire próbáltam összevissza, nincs benne rendszer. Például nyitva az Edge, OneNote, File Explorer és a Spotify, újraindítás és csak a Spotit teszi vissza a többit nem, néha a Spotit sem. (a Spoti saját auto indulása kikapcsolva, annak köze nincs hozzá)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.