Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93412) terapeuta007 válasza #86564352 (#93405) üzenetére


terapeuta007
aktív tag

Csak azt nem ertem miert apple terméket kene venni.mikor fele ennyiert vannak ugyanannyit ero tabletek[link]
Sőt ha en csaladomnak kene tablet en ezt vennem:[link]

Az ipad a leheto legdragabb,leggazdaságtalanabb megoldas
Akkor ittvanak konfigok[link]
[link]
Ha meg laptop kell :[link]

Nem várja el senki sem hogy villamgyors legyen.
Amig betoltenek az oldalak meg elindulnak a videok addig nem veszunk ramot. Még egyenlore ahoz kepest hogy mekkora szemét gépek viszonylag gyorsan toltik be az oldalakat. Azzal hogy nem birjak el az ujabb windowst azzal nem lesz baj mert eza windows 10 lite ez
V1803 véglegesen. Nem frissul tovabb mert bele van nyulva durvan.
Nemtom honnan veszed hogy nekem vannak elvarasaim ezekkel a gepekkel szemben. Nekem van rendes szamitogepem en ezekkel a szemetekkel nem foglalkozom, majd szolnak ha valami megdoglik bennuk vagy már 5 percig toltenek egy oldalt es akkor vagy meg fejlesztes lesz vagy egeszet kidobni es kicserelni annyibol amennyi penzt rászánnak.
Mieza windows 7ezés? Szerinted azt kene raknom ezekre? Windows 7 tenyleg tobb eroforrast eszik mint 10. Miert kene rarakni? Az hogy ujabb windows nem feltetlenul azt jelenti hogy ujabb szamitogep kell hozzá.
Nalunk mindenkinek nyomogombos teloja van kiveve nekem. És a szamitogepet is ilyen kis koltsegvetessel kezelik. Faterom gépébe ilyen 20%os kondicion lévo szektorhibas vinyó van, ezt mondtam is neki hogy cserelni kene de igazabol nem foglalkozik vele. A nagyszuloknel meg még regi inteles patas a gép.

Jimi Hendrix-Purple Haze

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.