Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93155) #92006144 válasza Döglött Róka (#93154) üzenetére


#92006144
törölt tag

Nem ez a szakmám, szerintem elég egyértelmű volt.
Otthoni lanparty-kon "szocializálódtam" 15-20 éve, valahogy mindig megoldottam, hogy mindenkinek működjön.
Gyakorlatilag az első csavartól az utolsó beállításig nekem kellett megoldani a komplett irodát, sokáig házigazda is voltam kényszerből egészen 3 hónappal ezelőttig.
Szóval elfogadom, hogy szerinted tudatlan vagyok, bár ezt lehetett volna kevésbé suttyó módon közölni (ha már személyeskedsz). Szóval tudatlanként nettó 11400 forint darabáron szereztem be 1155-ös gépeket win 7 pro matricával és számlával, majd telepítés után megcsináltam a hálózattal kapcsolatos beállításokat, és tökéletesen mentek, amíg ki nem nyírta ms a win7-es gépeket "véletlenül" pont a win 10-es átállás környékén. Melós gépeknél nem opció, hogy biztonsági frissítések nélkül menjenek, így csak a win 10-es váltás maradt. Megcsináltam mindegyik gépet, tökéletes volt a megosztás (mappa, nyomtató) és az egymás közötti dolgok (főkönyv sql szerver és kliensek, távoli asztal). Aztán jött egy frissítés, és elszállt minden. Szerintem baromira nem így kellene működnie, de biztosra veszem, hogy többedmagaddal meg tudjátok magyarázni, hogy sose volt ilyen jó....
Inkább törlöm az itt szóltam hozzá listából...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.