Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7020) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv!

Elnezest ha volt mar errol info en nem talaltam egybehangzo valaszt arra a kerdesre, ha van egy legalis retail 8 kulcsom amivel mar szepen upgradeltem 8.1-re, es mondjuk augusztus 20.-an nyomok egy formatot, akkor lesz egy vegleges win10 iso amit letolthetek, es a telepiteskor beirom a win8 serialomat?Mert pld meg a win8 telepiteset is ki lehetett hagyni , eleg volt egy 8.1 iso es telepiteskor beirtam a 8 kulcsot es kesz.Szoval a kerdesem az lenne, hogy lesz-e egy letoltheto win10 iso amirol mondjuk karacsonykor tisztan telepithetek, es a legalis kulcsommal aktivalhatom , vagy vegig kell jatszanom a win8-8.1-10 frissiteseket, mert ha igen akkor az egy nap es akkor elegge el van b@szva, es valoban akkor jobban jar az ember ha nem legalis forrasbol beszerez egy win10 telepitot, mert nyilvanvaloan lesznek egybegyurt nem hivatalos iso-k, es ha ez kenyelmesebb , gyorsabb lesz mint az ms upgrade-rol upgradre verzioja akkor pont leszarom a legalitast.

ja igen tudom nem kotelezo format es isobol telepites, van opcio a resetre, de en mar csak ilyen roghozkotott vagyok hogy a telepites nalam iso-bol megy.

koszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.