Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70101) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Egy pár hónapja nem működik a keresőm, hiába kattintok rá semmi nem történik. A rendszer gazda fiókomat sem tudom törölni, mert azt olvastam, hogy újat kell létrehozni de az fix nem lehet változtatni. A Start menüm sem az igazi. Egyszerűen nem találom a programokat a kereső nélkül, ha valakinek van valami ötlete és megosztaná velem azt megköszönném.

(#70102) hodostamas


hodostamas
addikt

Sziasztok,

van rá mód hogy véglegesen beállítsak valamit ezen a rendszeren? Pl az automatikus driver letöltést.. A két nappal ezelőtti frissítés megint bekapcsolta, természetesen le is cserélte az AMD drivert, ami laptopon nem vicces, mert így nem megy az Intel-AMD cucc..

(#70103) vlevi


vlevi
nagyúr

Nnnna, ez miatököm?
A Windows nem találja az egyik fájelt a témában.
Az érdekes az, hogy vagy 5 perce nem nyúltam a géphez, csak itt állt bekapcsolva, egyszercsak kiírta ezt.
[kép]

u.i.: Gugli a barátunk. Rákerestem, és ez valami olyankor jön elő, amikor a fiókot akarja szinkronizálni. Nos, mivel nekem nincs másik windowsos gépem, ezért én ezt a nyamvadék szolgáltatást most itt szépen kikapcsolom.

[ Szerkesztve ]

(#70104) KaYaK válasza KaYaK (#70063) üzenetére


KaYaK
tag

Na tehát sikerült megoldanom a diskpart-tal elsőnek clean majd convertáltam a meghajtót GPT-ről MBR-re és már látta is a windows a meghajtót lehetett telepíteni a win 10-et!

Ui: Csak a topicot kellett visszaolvasnom :C :R :W

élni és élni hagyni...

(#70105) Iginotus


Iginotus
őstag

Lehet ilyet windows 10 ben?

És olyat, hogy lehet csinálni, hogy ha az alkalmazás nem támogatja a hangkimenet változtatást, de én változtatni akarom?

Witcher és online TV mindkettő vagy csak a fülhallgatón szól vagy csak a hangszóírókon.
online tv szóljon a hangszórókból
Witcher fülesen.

Diablonál alkalmazáson belül is tudom változtatni hogy hol szóljon azzal működik rendesen.

Plug and Pray... :)

(#70106) ADAM1337 válasza Iginotus (#70105) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A windows támogatja, nálam a ts mindig fülesen szól.
A többi app amit beállítok, de igaz ott a TS-ben is lehet csak direct audióra tolni, igaz az usb-s.

(#70107) Cs1csó válasza Kokenya (#70093) üzenetére


Cs1csó
félisten

Előtte is win 10 volt a gépen és azzal hasított a wifi? Start menü jobbklikk - eszközkezelő - wifi - itt most milyen drivert mutat? Ha ott van driver akkor az eszközön jobbklikkes menü és töröld a drivert majd csinálj egy gép restartot - ezután menj vissza ide (legyen a gép közben neten - gondolom kábelen tudsz rákötni) majd ugyanitt a jobbklikkes menüben lehet drivert keresni ha ez sikerül akkor restart és teszteld ha nem jó akkor gyaluld majd tedd fel a driver easy free-t és azzal is csinálj driver keresést amit talál azt úgy tudod feltenni hogy ha letöltötted akkor nyisd meg a mappát majd másod át mondjuk az asztalra, aztán menj az eszközkezelőbe jobbklikkes menü itt is a wifin és driver telepítése tallózzással betallózod a mappát ami az asztalon van és telepíted utána sem árt egy restart. ha ez sem megy akkor esetleg a win 10-ben lévő helyreállítót megnézni a gépház- win upadte-en belül - esetleg a hálózatoknál is lefuttatni valami hibamegoldót a wifire.

(#70108) szabonagyur válasza Cs1csó (#70107) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nekem is így van... Win8.1 alatt semmi gond, 1703 alatt sem volt rossz, 1709-n meg többek között a Wifi is lassú.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70109) smc


smc
addikt

Nekem csak akkor lassú a wifi ha be van kapcsolva a bluetooth. Összeakad a kettő és használhatatlan. Elvileg 5Ghz-en jobb lenne.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#70110) E.Kaufmann válasza hodostamas (#70102) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Van:
https://support.microsoft.com/en-us/help/3073930/how-to-temporarily-prevent-a-driver-update-from-reinstalling-in-window
vagy
https://www.howtogeek.com/302595/how-to-stop-windows-10-from-automatically-updating-hardware-drivers/

Amúgy ha lehet az UEFI-ben, akkor le kell tíltani az ilyen hybrid hülyeséget, és az erősebb GPU-t alapértelmezetté tenni. Nem hiszem, hogy annyi energiát megspórol, mint amennyi bajt okoz.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#70111) azka79 válasza smc (#70109) üzenetére


azka79
aktív tag

detto

(#70112) ph2012


ph2012
senior tag

Nekem a laptopomon előtelepített Windows 8.1-em van. Erre telepítettem a Windows 10-et.
A Gépház -> Frissítés és biztonság -> Helyreállításnál van a Gép alaphelyzetbe állítása lehetőség. Ez: [link]

Ezzel nem a Windows 8.1-et állíthatjuk vissza? Hátha egyszer nem működne jól a Windows 10 új frissítése és vissza kéne állítanom a Windows 8.1-et.

Köszi a választ.

(#70113) edari válasza ph2012 (#70112) üzenetére


edari
őstag

Nem. Win10 áll vissza.

(#70114) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Továbbra is ezzel a problémával küzdök,valahogy beragadt az update és nem hajlandó újraindulni.
Win10 1709 64bit van fent.(intel i3)

[ Szerkesztve ]

(#70115) allein


allein
addikt

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy a CCleaner mennyire van negativ hatással a win10-re. Olvastam korábban olyan hozzászólást itt, hogy előbb-utóbb op rendszer reinstall szükséges mert a CCleaner szétbarmolja a win 10-et. Ezt meg tudja valaki erősíteni, cáfolni? Köszönöm szépen.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#70116) #86564352 válasza allein (#70115) üzenetére


#86564352
törölt tag

A ccleaner, iobit stb. programok tudnak bajt okozni. Registry részét ne használd, az opcióknál is figyelmesen nézd meg melyik mit csinál. Ha nem értesz hozzá felesleges felrakni. El tudja rontani a keresőt és hasonlók. Bőven elég a Windows beépített karbantartóját félévente egyszer-kétszer lefuttatni.

(#70117) HartgeH3-2.8 válasza #86564352 (#70116) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ccleaner nem ajánlott??

Hupsz. Rendszeresen pucolom vele a gépet pedig.
Win10 lemezkarbantartóra gondolsz? Fentebb egy kolléga írta, hogy neki meg azt ***ta el a gépét :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#70118) E.Kaufmann válasza HartgeH3-2.8 (#70117) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ha a gyári el tudta baxni, akkor ott más gond is lehetett. A legkonzervatívabb takarítóprogram, egy rendszer se ment még gallyra, amin futtattam a lemezkarbantartót.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#70119) toto0569 válasza HartgeH3-2.8 (#70117) üzenetére


toto0569
addikt

Én meg Advanced System Care-t használok,idáig no problem...

(#70120) Cs1csó válasza HartgeH3-2.8 (#70117) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 (#70118) E.Kaufmann jobban én sem tudtam volna megfogalmazni: "legkonzervatívabb"
Már évek óta használom és semmi problémám sem volt még vele, a másik amiben én bízom a WISE care 365, ellenben az iobit termékeit nem nagyon ajánlom MAXIMUM a driver boostert, DE azt is csak hozzáértőbb felhasználóknak és ha valamelyik drivert a win nem teszi fel vagy rosszul működik akkor lehet olyan driverrel próbálkozni amit az iobit talál.

(#70121) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Ugy alakult, hogy a munkamat immar vegleg linuxra koltoztettem, igy mar windows-on nem hasznalok olyan hardvert, ami miatt ne tudnek win10-et hasznalni jatekra.

2000-tol 2013-g vannak jatekaim vegyesen (ajandekba kaptam accountot, es jopar lemezt egy havertol, aki jatek helyett mar babazik), es az a kerdesem, ha egyetlen egy DX12-es jatekom sincs (nem is tervezek venni soha), akkor van-e ertelme Win10-re valtanom.
Regi jatekokkal kompatibilitas, sebesseg, stb. mindent osszesitve.

(hardver: AMD 880K + Radeon 380X)

December vegeig el kell dontenem, mert addig kell benyujtanom az igenyt a cegnek win licenszre (hogy a fonokom belepjen-e msdn-be es claim-eljen nekem egy serialt). :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#70122) edari válasza Bici (#70121) üzenetére


edari
őstag

Én kérném, felraknám, így aktiválódna a gépemre a win10, később felrakhatod nyugodtan.
Azonban ha nem létszükséglet, akkor én régebbi win-t raknék fel, ami nincs tele baromságokkal és nem magától csinál dolgokat (driver cserélgetés).
Én a helyedben mindkettőt megcsinálnám, ha esetleg később kell a win10.

[ Szerkesztve ]

(#70123) Bici válasza edari (#70122) üzenetére


Bici
félisten

Ertem. Koszi!
Igazabol negyed evenkent tudok kerni kb. 1-2 hetig, tehat nem kell veglegesen eldointenem, mert 3 honapot mindenkeppen tudok majd varni ha kelleni fog. Nem vagyok akkora jatekos

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#70124) Cs1csó válasza Bici (#70121) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 kérd hiszen ha az adott hardveren aktiválod egyszer akkor ahhoz végleg hozzá lesz rendelve. JÁTÉKRA szerintem nagyon is ajánlott a WINDOWS 10. SZAKMAILAG: biztonságosabb mint a korábbi windows-ok.

Tegyük fel feltelepíted a win 10-et, nyugodtan lehet a legfrissebbet az RS3-at. (ha nincs igényed a sok csempés dologra programra, hanem régivágású felhasználóként kb. win 7 élményre vágysz akkor a telepítés után simán lehet az összes UWP-s (csempés) appot gyalulni - erre én a ccleanert használom mivel a programok és szolgáltatások között nem találhatóak ezek az alkalmazások de a ccleaner mutatja - aztán a géphzában - win 10 esetén tálca jobb alsó sarok - végigzongorázva minden beállítást csomó mindent ki lehet kapcsolni - adatküldést stb. (nem windows alap szolgáltatásokat vagy hasonlóakat azokhoz nem gyúlok)

Ezek után kb. win 7 szintű felülettel lehet használni a gépet, és ha stabil, futnak rajta a játékok elvárásaid szerint, akkor érdemes maradni is rajta. A windows 7 már egy 8 éves oprendszer a win 8 is már 5 éves nem kellene erőltetni egyiket sem a 8.1-et sem.

A gépben lévő GPU CPU páros sem régi miattuk is megéri a frissebb rendszerre váltani.

Nekem egy 2007 nyári modell 2008 tavaszán vásárolt - akkor drága - notim is van még netezős gépnek feltettem rá a win 10-et és jobb mint win 7-el. Bár ennél a gépnél már linuxon is gondolkodtam.

(#70125) azka79 válasza #86564352 (#70116) üzenetére


azka79
aktív tag

Én már akkor is használtam mikor ti még a csattogós lepkét tologattátok

(#70126) #86564352 válasza HartgeH3-2.8 (#70117) üzenetére


#86564352
törölt tag

Értő kézben lehet hasznos automatikus takarítás miatt, átlag usernek okozhat nagy gondokat ha nem tudja mit csinál. Tehát összességében nem ajánlott Win10-hez. Mi olyan hű de fontos van benne? A registry tisztítójának hatása hit kérdése, inkább okozhat problémát mint előnyt. Főleg a mai modern procik és SSD mellett csak régi XP beidegződés ez az állandó optimalizáló pucoló progi mánia. A beépített karbantartó ha egy embernél elrontott valamit, akkor ott valami más eleve meglévő nagyobb gondnak is kellett lenni. A Ccleaner és Iobit akármik pedig rendszeresen elszúrnak valamit. Hibakeresésnél is jobb, ha tudod 3rd party nem játszik közre. Pár hónapja raktam rendbe egy ismerős laptopját: a gyártó bloatware, ccleaner, avg, webroot, iobit mindenféle ikon volt ott automatikus indításban, aztán csodálkozott nem jó a kereső, lassú mire betölt. Tiszta telepítés, csak defender és reklámszűrő, azóta nincs panasz.

(#70127) Cs1csó válasza #86564352 (#70126) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez klasszikus: hozzám is került olyan gép aminél azzal kellett kezdenem hogy kompresszorral fúvattam ki a gépet mert tele volt MINDENNEL. Aztán jöhetett a TELJES gyalulás újrapartícionálással mert borzasztó ami volt rajta - MINDEN indult olyan "progik" amikről még nem is hallottam kész katyvasz volt persze volt vent ESET ami már vagy egy éve nem frissült stb. Jah és azt mondták hogy van hogy be sem kapcsol a youtube videók nem mennek stb.

Hardveres + szoftveres rendrakás után: HASÍTOTT. Hangsúlyozom a hardvers rendberakás egy alapos kompresszoros kifúvatás volt semmi egyéb.

(#70128) Bici válasza Cs1csó (#70124) üzenetére


Bici
félisten

Koszi!

Igazabol nem netezek es nem is multizom agepen, a netforgalom a steam letoltesekre es windows update letoltesekre korlatozodik. Emiatt a biztonsag nem szempont szerintem.

Elsodleges az lenne, hogy ne fussak bele olyanba, hogy a 2000-ben kiadott jatek nem fut rajta rendesen, holott Win 8.1-en meg futna. Igazabol ennyi a lenyeg.
Ha nem lenne viszonylag uj a kartya, akkor el sem gondolkodnek rajta, de az AMD dobta a windows 8.1-et, es ez az egyetlen ok, ami miatt erdekelhet a Win10.

De ezek szerint ha mindenkeppen erdemes kiprobalni, akkor kiprobalom, es legfeljebb visszarakom a 8.1-et. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#70129) Cs1csó válasza Bici (#70128) üzenetére


Cs1csó
félisten

Már valamelyik Strongholdot is futtattam rajta magyar szinkron stb. nem volt gond. Tuti menne akár a RedAlert is. De a 2004-2005-től már a jelentősen jobb grafikájú játékok futnak, sőt mahinációk (értsd: win 7 win xp kompatibilitási telepítés, futtatás stb.) nélkül.

(#70130) King Unique válasza Cs1csó (#70124) üzenetére


King Unique
titán

Azért ez a beépített alkalmazások gyalulása és a rendszer megnyirbálása is kissé erőltetett megoldás... Nem beszélve arról, ha esetleg egyeseknél gondot okoz, vagy éppen egy build upgrade után újra telepítésre kerülnek. Vagy egy új build tiszta telepítésekor ugye szintén és lehet újra kezdeni az egészet. Ha már valakinek esetleg annyira nem fekszik az új Windows asztali felülete, akkor ennyi erővel használhatna régebbi verziót is. Már aki, mert pl. nekem sokkal kellemesebb használni, tetszenek egyes újítások stb. De mondjuk itt inkább a 8.x miatt volt hiszti, viszont annál is egy külső Start menüvel kb. mindent el lehetett intézni.

Egyébként az igaz, hogy a 7-es már nem éppen mai rendszer és bizonyos dolgok terén nem is modern, aminek megvannak a negatívumai. De azért a 8.1 még viszonylag az, több dolgot támogat és van létjogosultsága a használatának. Na meg a korábbiakhoz viszonyítva az kb. az utolsó olyan Windows, amiben megmaradtak egyes klasszikus megoldások. Ennek pedig szintén megvannak az előnyei. Viszont, ha a támogatottságot nézzük bizonyos dolgoknál, illetve az új funkciókat és fejlesztéseket, akkor nyilván a 10-es ilyen szempontból a legkedvezőbb.

[ Szerkesztve ]

(#70131) HartgeH3-2.8 válasza #86564352 (#70126) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Hmm érdekes.

Mi több ismerősömmel együtt évek óta Ccleaner progival takarítjuk ki a gépet. Én úgy tapasztaltam az idők során, hogy néha kell. Böngészőből is a komplett előzmények takarítása is hasznos. Amikor megvettem a Windows 10 Pro-t jó ideig a beépített védelmet használtam, ezen felül csak adblock volt fent. Azért vigyázok, hogy ne nyissak meg akármit, de Defender mellett úgy bekapta a vírust mint a huzat. Én azóta nem bízom benne, AVG 2017 mellett még nem volt gond. Nekem úgy rémlik a Win10 automatán is karbantart, de lehet rosszul emlékszem. Azért SSD ide, i7 proci meg 16GB memória oda, egy alapos Ccleaner pucolás után igen csak érezhetően jobban pörög a gép, persze ez csak személyes tapasztalat.

Revo Uninstallert sem szokták ajánlani, mégis azzal lehet tökéletesen nyom nélkül eltűntetni valamit. :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#70132) ToBeY válasza ToBeY (#70114) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már megoldódott...

(#70133) Shing válasza HartgeH3-2.8 (#70131) üzenetére


Shing
őstag

A Ccleaner arra jó, hogy 1 kattintással töröld a lomtárat, temp mappát, memória dumpot vagy ahogy írtad a böngészési előzményeket. Minden másra felesleges, általában egy program nem cache-el annyit, hogy gigabájtokat foglaljon. Max egy videószerkesztő, de azokra pont nem figyel a program.

A registry törlés sem segít semmiben. Vissza is vettek az erősségéből mióta a W10 megjelenésénél alapból tiltotta a windows. Így legalább sokkal biztonságosabb... De 10-20db, 15kb-os bejegyzés törlésétől nem lesz gyorsabb semmi.

Szóval nem mondom, hogy nincs értelme, pl. a beépített lemezkarbantartó jóval lassabb és kevesebbet is tud. (Mondjuk a windows. old mappákat csak ez tudja törölni)
De az, hogy gyorsítja a rendszert inkább csak placebo, főleg mióta átálltak a sötét oldalra és ők is csináltak egy beépített szolgáltatást, ami folyamatosan figyel a háttérben és törli a "felesleget". Persze ez kikapcsolható.

(#70134) Cs1csó válasza King Unique (#70130) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az upgrade-ben nem bízom, mint írtam évente több újratelepítésem is van és alap hogy amikor kijön évente kétszer az újabb windows 10 build azt friss lemezképből telepítem.Amint lemegy a telepítés megy fel a "Visual C++ Runtime Installer (All-In-One) v56" minden egyben cucc, majd az nvidia driver (ha nem ezzel kezdek képes egy elavultat feldobni automatikusan ) aztán directx runtime, majd frissítem a drivereim (driver easy vagy driver booster ) aztán office majd meg persze közben is win update majd mennek a programok és a végén szokta ráncbaszedni a wint: a minecraft stb. sajnos önkényese települnek ezek a szemetek. A windows gépházban igazság szerint ezek azok az elemek ahol amit lehet kikapcsolok:
- adatvédelem, játék (játszom de ez a része nem érdekel) alkalmazások (alapértelmezettnél mindent lecserélek sajátra, és a rendszer-nél is variálok de semmi a win belső lelkivilágát érintő dolgot nem teszek, jah és persze személyre szabom. Megjegyzem offline fiókkal dolgozom és a onedrive-ot sem használom. azt is kikapcsolom, sőt törlöm is bár ez már tényleg kicsit túl invazív.

Csak a klasszikus megoldások miatt nem maradnék egy 4-5 éves támogatásilag nemsokára lejáró rendszernél.

Amúgy kicsit aggódva figyelem ezt az évi két friss buildet mert belakott rendszeren folyamatos upgradelésnél előbb utóbb lehet valami gond. Az sem tetszik hogy egyre több az ilyen UWP-s app azt hittem hogy a windows phone-al ez is eltávozik, gondolom a táblagépek miatt nem hagyják.

[ Szerkesztve ]

(#70135) Iginotus válasza ADAM1337 (#70106) üzenetére


Iginotus
őstag

Az oké hogy a Windows támogatja, de hol lehet ilyet beállítani? Mert hogy se a Browserben nem lehet (Chrome és Firefoxot néztem) sem a játékon belül nem tudtam változtatni ezt...

Plug and Pray... :)

(#70136) movax válasza King Unique (#70130) üzenetére


movax
őstag

Egy rendesen kiiktatott Store és az appok, OneDrive nem települnek vissza új build-del sem.

[ Szerkesztve ]

(#70137) #86564352 válasza HartgeH3-2.8 (#70131) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nézd, ha jobban alszol ettől használd. Én csak laikusoknak nem ajánlom, feleslegesnek tartom. Böngésző előzményre kissé overkill egy állandóan futó extra program. Ott a böngészőben az opció. Temp cache fájlokra a Windows karbantartó. Nekem mindegy, használja aki akarja az összes ilyen tisztító progit. Csak ha valamit elszabnak a rendszerben ne az legyen szar a Windows. Kérem szépen a Win10-nek alanyi jogon is van elég baja, olyanért ne szidjuk amit 3rd party okozott! :D

Állandóan ez a körforgás megy: Valaki megkérdezi laikusan ccleaner lehet win10-en? Válaszolunk, már nem XP korszak van, és csak óvatosan mivel okozhat gondokat tele ezzel minden fórum, reddit... Kézzelfogható nagy előnye meg nincsen modern hardveren, a placebo mesék engem nem győznek meg, cserébe augusztusban gyárilag vírusos is volt. Tehát átlagnak nem ajánlott, erre csatlakoznak a sértett rajongók: nekik soha semmi gondjuk nem volt és a gépük százszor gyorsabb lett!

Milyen vírus volt, hol jártál, mit okozott, kattintottál valamire? Én 8 óta csak Defender, Smartscreen, reklámszűrő + józan ész csomagot használok, és nem volt gondom. Amit mellékesen rendszer újra telepítés előtt párszor ellenőriztem egy aktuális "menő" Kaspersky Advanced Smart Premium Total Internet Security Deluxe AV programmal is és semmit nem talált az se, tehát megfelelő a beépített is a sallangok nélkül. Mert sok 3rd party AV úgy belemászik a rendszerbe, annyi felesleges beépülő szarság, úgy össze tud akadni, úgy fogja a gépet hogy már definícióként néha vírusként működik. Elég sok hozott gépbe leheltem új életet, hogy ránéztem sarkított példával ahogy mondták előttem a klasszikusok: adatbányász utorrent, két 3rd party AV egyszerre jó esetben csak lejárt újságos kódos, viccesebb esetben ruszki kalóz tört verzió keyloggerel, két ilyen-olyan takarító program mindennel bepipálva, az iobit izék, felmászott toolbarok és kecskepornós eltérített kezdőlap, letiltott UAC, legyilkolt szolgáltatások, letiltott pagefile, RAM tweaker progi, letiltott Windows frissítés, kétes privacy progi, mindenféle bloatware... format clean install után pedig csodálkozott az illető milyen jól működik a gép. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.