Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67801) Visormail


Visormail
addikt

Hello

A fall creators update után megint van jópár játék ami nem indul el, egyből szétfagy.
Az exe tulajdonságaiban a kompatibilitás fülön, ki kell pipálni a "Teljes képernyős optimalizálás letiltása" opciót. Rákerestem a topikban, de nem találtam, hogy már írta volna valaki.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#67802) #71746560 válasza Geth (#67798) üzenetére


#71746560
törölt tag

Hmmm,beállítom,és működjön érted?
Ne kezdjen el elállítani ezt-azt.

Visormail:Erről beszéltem egy másik fórumozóval,elállít mindent,illetve nem tesztelték,nem én akarok a teszterük lenni. :W

[ Szerkesztve ]

(#67803) #85552128


#85552128
törölt tag

Van valakinek olyan, hogy random időközönként elkezd a tálca és az ikonok villogni FCU-val ? Tiszta telepítés más gond egyelőre nincs, de baromira idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#67804) Pécsi gyerek válasza #71746560 (#67795) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Win 10 pro-t elég szépen belehet állítani,hogy ne nyavajogjon,meg intézkedjen magától.A hom az kaki...Egy 4-5 órát az elején rászánok a beállításokra,azt annyi :K Mondjuk az androidos telómon is mikor megveszem kb 4-5 órát babrálok,de utána nem kell piszkálni egy évig kb.Utána jöhet a gyári visszaállítás :DDD meg a szokásos 4-5 óra állítgatás.

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#67805) #71746560 válasza Pécsi gyerek (#67804) üzenetére


#71746560
törölt tag

Szia,látom te érted. :R
Csak a cég nem fog win10-re váltani,mert win7-winxp-re vannak a programok a gépeken. :(
Nekem meg nem ér annyit a pro-mert majd pár év múlva megint másik wint kell megvenni. :F
Illetve ezt kaptam,ennyi. :((

(#67806) mpo válasza Attila2003 (#67799) üzenetére


mpo
veterán

Ilyen esetekben gyorsabb, ha a képen látható hibakódot megkeresed a Microsoft magyar vagy angol oldalán, ahol a MS dolgozója válaszol. Vagy ha van hibaüzenet, akkor azt.
Ha több lehetséges hibaforrás van, (nincs hely a lemezen) csak te tudod milyen a géped, előfordulhat-e valamelyik.

Ha érted, akkor már elavult.

(#67807) mpo válasza joiner007 (#67794) üzenetére


mpo
veterán

Egy-két napja volt ugyanilyen hiba, megválaszolta valaki, ha visszanézed, megtalálod.

Ha érted, akkor már elavult.

(#67808) Pros


Pros
tag

Sziasztok újra. Utána jártam a problémámnak és kideritettem, hogy elméletileg win10 hiba. Adott még mindig egy hp 250 g4, amibe dvd helyére optibaybe betettem egy új 1tb wd hddt. A win10 kb. 20inditásból 1x csatlakoztatja fel és akkor minden tökéletes, linux alatt pedig minden inditásnál hibátlan. Szervizben megnézték, hdd optibay jó, kissebb hddvel a notiban minden jó. De pont ezzel a kombinálcióval (win10+optibay+1tb hdd) windows hibázik. Kérdésem az lenne hol lehet beállítani win 10 ben, manuálisan, hogy azon a csatolón minden indulásnál csatlakoztassa fel a hdd-t??

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#67809) tknof1871 válasza mpo (#67753) üzenetére


tknof1871
őstag

[kép] Nem tudom mit keressek, milyen eltérést. Az a C2 98% jelent valamit?

Azt hiszem inkább előveszem a Helyreállítási USB-meghajtót és visszaállítok egy korábbi állapotot, amikor még minden jó volt. Egyszerűbb, talán gyorsabb is mint megoldást találni. Nem használok sok programot, kevés telepített program van, gyorsan végeznék.

De nem tudom miért romlott el. Nem akarom hogy megint elromoljon. Talán azzal romlott el az OS működése hogy nem zártam be egyenként kézzel a programokat és így kattintottam a Start menü > Leállítás-ra? Próbálom rekonstruálni mit csináltam utoljára ami elronthatta az OS-t.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#67810) mpo válasza tknof1871 (#67809) üzenetére


mpo
veterán

A Folyamatok fülön a CPU-ra vagy RAM-ra kattintva növekvőbe, újabb kattra csökkenőbe rendezi.
Fölül a két fogaskereket is aktiválhatod, ha kell.
Nem olyan régen a Malwarebyte-ot a letöltési oldalon fertőzték meg, ezért ajánlott az uninstall, a képen mbam..
Ez után nézd meg a működést.

AVG-t vagy ami egy scan nem árt.

Utána fölteheted a gyártó oldaláról újra az mbam-ot..

A System Exploreren a tálcán jobb gomb, rendszereszközök.

Megnézheted az eseménynaplót is, hátha látsz valamit.
-------------
Nem szoktam újratelepíteni, inkább megszüntetem a hibát.

Ha érted, akkor már elavult.

(#67811) Attila2003 válasza mpo (#67806) üzenetére


Attila2003
tag

Persze, ezt mind megtettem. Rákerestem és megcsináltam ahogy ott írta. Amit a fórumtárs írt pár napja azt is elvégeztem, mind semmi. Két leírás is volt. mindkettőt kipróbáltam. Mindegy , hátha jövő kedden megjavul.

(#67812) mpo válasza Attila2003 (#67811) üzenetére


mpo
veterán

Alul a keresőbe: hibaelhárítás.
Ha itt nem találsz megoldást, akkor alul segítség kérése. Írd be a hibakódot is.

Ha érted, akkor már elavult.

(#67813) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok!
skacok ilyenkor mi a teendő?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#67814) Geth válasza #71746560 (#67802) üzenetére


Geth
addikt

Nekem nem állít el semmit :(

(#67815) mpo válasza Geth (#67814) üzenetére


mpo
veterán

Nekem se, meg azoknak se akiknek fölraktam a régi laptopokra, vígan használják.
Még nincs benne AI, hogy egyénre szabottan szemétkedjen.
Már nem kellek ahhoz, hogy az ekkora updatet egyedül is megcsinálják nyugdíjas korukban angol tudás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#67816) mpo válasza Cry0 (#67813) üzenetére


mpo
veterán

A hibaüzenetre kell rákeresni, lehet gépelned kell. Ha Microsoft oldalon keresel, lehet van megoldás, ha nincs Google.

Ha érted, akkor már elavult.

(#67817) Pécsi gyerek válasza Cry0 (#67813) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Itt írnak valami hasonlóról[link]
Gyakori kérdések :C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#67818) mckay


mckay
aktív tag

Talán olvastátok:

ev-vegeig-lehet-ingyenesen-frissiteni-a-windows-10-re

Szerintetek ez azt is jelentheti, hogy január 1-től nem fogadja el a Windows 10 a telepítés után, ha Windows 7 kulcsot adok be neki, és azzal akarom aktiválni?
Vagy csak azt vezetik be, hogy ne fusson le a 10-re frissítő (5mb) fájl a Windows 7/8 rendszeren?

(#67819) vlevi válasza mckay (#67818) üzenetére


vlevi
nagyúr

Itt írta valaki a megoldást.
Vegyél elő egy üres vinyót, tedd fel rá a hetest, frissítsd le W10-re, és vár meg, míg aktiválódik. Ezzel a mozdulattal, azon a gépen már jogosult vagy a W10 használatára, akár szükséged van rá, akár nem.
Ezután tedd vissza a gépbe a "rendes" vinyódat, és használd tovább a 7-est.
Ha majd erőt érzel magadra, 1-2 év múlva, hogy áttérj 10-re, akkor majd elindíthatod a frissítést újra, mert akkor már be lesz aktiválva a géped 10-esre. Persze ez csak akkor igaz, ha ez idő alatt nem cseréled le a gépedben az alaplappot.

Azt már csak lábjegyzetben teszem hozzá, hogy jó ideje nem lehet már hetesről 10-re frissíteni, csak azoknak akik kisegítő lehetőségekkel használják a windowst. De mivel ezt a Microsoft sosem ellenőrizte, ezért gyakorlatilag igen, lehetett frissíteni 7, 8-ról 10-re.
De tényleg nem értem, hogy, ha a frissítés ingyenes, akkor egy átlagos felhasználót mi visz rá arra, hogy csak kerülgesse, mint macska a forró kását, és ne váltson? Mert azt megértem, hogy valaki megpróbálta, nem jött be neki, vagy a gépe nem bírta, és visszaállt. De az, hogy lassan 3. éve megy ez, hogy jajj, nem lehet majd frissíteni, mi lesz itt, ez már kicsit sok :F

[ Szerkesztve ]

(#67820) Csöves válasza Csöves (#67654) üzenetére


Csöves
senior tag

Nem értem, hogy hogyan, de magától megoldódott a probléma.
Igaz, naponta frissítgetett és egyszer csak jó lett. :)

Aquila non captat muscas.

(#67821) King Unique válasza mckay (#67818) üzenetére


King Unique
titán

Abban a cikkben le van írva, hogy mire vonatkozik a megszűnés, aminél ráadásul még pl. ez is kérdéses. A 7/8.1 kulcsokkal történő aktiválás meg hivatalosan már nem is opció, függetlenül attól, hogy a gyakorlatban még mindig működik. Tehát az eddigiekből kiindulva korántsem biztos, hogy jövőre végleg elzárnak minden csapot... :N Pláne amíg ez / ez az arány jelentősen meg nem változik... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67822) Doky586 válasza Pros (#67808) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Azt próbáltad már hogy e hdd-det átállítod GPT-ről MBR-re vagy fordítva..?

(#67823) Pros válasza Doky586 (#67822) üzenetére


Pros
tag

Persze mindenféle particioval probalkoztam. Egy szervizes mondta valamelyik nap, hogy volt náluk ilyen problémával egy új asus noti és mivel nem tudták hardveresen sehogy sem müködésre birni, a tulaj vissza küldte a hibával az asus szervizbe ahol a win10 be állitottak valamit és azóta jó lett a srácnak. És csak ennyit tudok amit 2.kézből, hogy a win10be van valami beállitás ahol a dvdnél lévő sata portot be lehet állitani, hogy a rajta lévő hddt felcsatlakoztassa a win10 induláskor, mert a win 10 be elvileg van egy ilyen hiba hogy noti+optibay+1tb hdd és nem mindig csatlakoztassa automatikusan. :)

[ Szerkesztve ]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#67824) mckay válasza King Unique (#67821) üzenetére


mckay
aktív tag

Köszi, nem vettem észre, hogy hogy pár napja már szóba került.
Hát remélem én is, hogy nem zárnak el minden csapot.
Ha majd lesz valakinek infója, dobja fel!
;)

Jah, az világos, hogy nem jogszerű a frissítési segéd használata, hiszen elmúlt már 2016.07.31.
A lényeg, hogy műszakilag működik.
Sőt, még ennél is fontosabb, hogy a kulcsokat elfogadja.
Hiszen önmagában a frissítési procedúra már ritka.
:K

(#67825) Spec válasza mckay (#67824) üzenetére


Spec
őstag

No de mi a helyzet, ha valaki egyáltalán nem frissített Win 7-ről 10-re (se az ingyenes határidőig, se utána), hanem kapásból tiszta telepítéssel, de a Win 7 kulcsával tette fel a 10-est? Akkor az most jogtiszta, vagy sem?

Csak mert én így jártam el. Aktivált, jogtiszta Win 7 Pro OEM kulccsal telepítettem a Win 10-et, de előtte sosem frissítettem fel. Ilyen esetben mi a helyzet? Mert ha jól tudom ez a kisegítő eszközös korlátozása a frissítésre vonatkozik, de szűz telepítésnél nem láttam ilyen opciót. A telepítésnél nem kérdezett semmit, nem közölt semmilyen speciális feltételt, és azonnal be is aktiválódott. Szóval ilyenkor mi van?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#67826) King Unique válasza mckay (#67824) üzenetére


King Unique
titán

A frissítési segéd az akadálymentesítő technológiákat használok számára még jogszerű az upgrade-hez év végéig. A kulcsos telepítés megint más, de az valahol az MS felelőssége is, ha még mindig engedik... Ha meghirdetnek ettől-eddig egy kedvezményes frissítési lehetőséget, akkor annak normál esetben a gyakorlatban is e határidők között kellene csak működnie, nem pedig jóval azon túl is.

(#67825) Spec:
Hát ez az, mert ha ez esetleg nem OK, akkor ugye minek engedik... Ez olyan, mintha bemennél a boltba és még mindig kint lenne az akció XY termékeknél, majd a pénztárnál közölnék, vagy a boltból kijövet menne utánad a szekus, hogy mégsem úgy volt az...

[ Szerkesztve ]

(#67827) Spec válasza King Unique (#67826) üzenetére


Spec
őstag

Ha viszont engedik, és jelenleg is működik, és be is aktiválódik rendesen (és én azt gondolom innentől, hogy ez teljesen jogtiszta), akkor meg kit érdekel ez a kisegítő lehetőséges frissítés megszűnés?
Simán felteszed szűz telepítéssel és csókolom. Én amúgy is úgy vagyok vele, hogy OP rendszert csak 0-ról szabad telepíteni. Az ilyen frissíttetés, meg upgradelgetés sose vezet jóra.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#67828) Doky586 válasza mckay (#67824) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Tudtommal pont azért vonja vissza a frissítési lehetőséget a MS mert a régi OS-eket könnyen lehetet illegálisan aktiválni különféle módszerekkel és ezen aktivált OS-eket simán lehetett 10-re frissíteni. Tehát a régi rendszerek frissíthetősége már nem növelné, sőt csökkentené a W10 vásárlóinak számát..

(#67829) Spec válasza Doky586 (#67828) üzenetére


Spec
őstag

A MS pontosan tudja, hogy a régebbi (Win 7, Win 8.1) rendszered legális termékkulccsal, vagy illegálisan aktivátorral lett beaktiválva. Nem hülyék ők se teljesen, és eredetileg is így lett a frissítési kampány meghirdetve, hogy a nem jogtiszta változatokat is lehet majd frissíteni.

Persze jön még kutyára kamion, ahogy mondani szokták, szóval csak idő kérdése, hogy ezeket a Win 10-eket egyszer csak úgy dönt a MS, hogy letiltja, és vagy fizetsz érte, vagy bukod a rendszered. Gondolom hagynak időt, amíg megszokod, belakod kellően a rendszered, ahhoz, hogy sajnáld elbukni, és utána jön a fekete leves.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#67830) Doky586 válasza Spec (#67829) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az utolsó előtelepített win 7-8 at már több mint egy éve adta el a MS a nagykernek.
Az utolsó retail win7 et már több mint 4 éve adta el a MS a nagykernek.
Az utolsó retail win8 at már több mint 3 éve adta el a MS a nagykernek.

Mire várjon még? Még több tolvajra..? kell a bevétel!

(#67831) Spec válasza Doky586 (#67830) üzenetére


Spec
őstag

Nem hiszem, hogy a Win 10 eladások lennének itt a fő ok. Jelenleg sokkal fontosabb üzleti cél a MS-nak a Microsoft Store minél nagyobb arányú elterjesztése. Ők is belátták, hogy a klasszikus üzleti modellhez képest a Storeban lévő szoftver értékesítéssel, mint egyfajta mikrontranzakciós rendszerrel sokkal nagyobb bevételre tehetnek szert.
Mivel a mobil piacon a Windows rendszerek gyakorlatilag halottak, egyetlen lehetősége erre a Win 10 asztali gépeken történő minél nagyobb arányú elterjesztése. Ezért még azt is bevállalja, hogy illegális licenszekkel is át lehet térni Win 10-re jelenleg. Ez itt a fő ok.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#67832) freelanced


freelanced
addikt

Üdv ! Hogy áll jelenleg a Windows 10? Most 8.1 van, megéri váltani? Régebben nem váltottam mert nem volt a legjobb játék szempontból.

Köszönöm előre is !
Freelanced

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#67833) CirrMee válasza Spec (#67831) üzenetére


CirrMee
addikt

A mai világban nyugodtan kinyírhatná az OEM verziót (max meghagyni ingyenesnek), ami maradna, azt meg árulná ezresekben mérve. Az a hajó egyre inkább elmegy, hogy ebből fog (zsíros haszonnal) megélni...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#67834) vlevi válasza CirrMee (#67833) üzenetére


vlevi
nagyúr

"ebből fog (zsíros haszonnal) megélni..."
Már rég nem (csak) ebből él. Felhőszolgáltatás nagyon jól megy nekik.
Az alkalmazásboltból is lehet jó pénzt akasztani, csak hát éppenséggel nem tudom (mert nem néztem utána), hogy mennyire veszik/használják az emberek a fizetős alkalmazásokat.
Mert asztali gépen, laposon nem sok hasznuk van, telefon már elvileg nincs, szóval a fene se tudja.

(#67835) Fandango válasza vlevi (#67834) üzenetére


Fandango
veterán

Van a boltban az alkalmazásokon kívül bőven más is (könyv, film, zene), meg a vállalati szegmens a fő bevételiforrás, és az ahhoz kapcsolódó minden szolgáltatás.

(#67836) Pécsi gyerek válasza Spec (#67829) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Biztos letiltja😂Idáig mért nem tiltotta le a kalóz wineket?

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#67837) Spec válasza Pécsi gyerek (#67836) üzenetére


Spec
őstag

Mondtam, ez a beetetés része. Egyelőre a Win 10 terjesztése a prioritás. Ha elérnek egy szintet, akkor jön a mulatság. Ami késik, nem múlik :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#67838) Pécsi gyerek válasza Spec (#67837) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Idáig sem csesztettek senkit,semmilyen windowson,ezután sem fognak.Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#67839) VoidXs válasza freelanced (#67832) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Amennyiben jobb alatt azt érted, hogy gyorsabb, akkor soha nem lesz jobb egy újabb OS játékra. Ellenben kizárólag itt van DX12, ami átbillentheti ezt az állapotot. Lényegesebb (tapasztalható) lassulás egyébként kizárólag lemezhasználat terén van, ha a rendszer egy HDD, és oda telepítesz játékokat, akkor a normális betöltési időkről lemondhatsz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#67840) freelanced válasza VoidXs (#67839) üzenetére


freelanced
addikt

Értem. De akkor ezen kívül driveres téren rendben van? Ügye az elején alig volt driver ami persze érthető, emiatt sok játék nem vagy nem rendesen futott.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#67841) quailstorm válasza freelanced (#67840) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ugyanazok a profilok vannak a driverekben bármely OS-re, szóval nem értem mi a gondod. Azt se, hogy a kezdeteknél ne lett volna driver. A támogatott kártyákhoz mindig volt.

Steam user statot ha megnézed, a többség már W10-en tolja, akkor olyan nagyon rossz nem lehet...
Én is csak a HDD tekerést tudom felróni (aminek nagy része a telemetria, azt le kell tiltani). Azon kívül nem szeretem az állandó új buildet felpakolni, és várni hogy na vajon mi fog elbaszódni.

(#67842) pc360


pc360
addikt

Meg tudja valaki mondani, hogy mi ez az NLMOUNT01 tartalom a TEMP mappán belül? Állandóan újratermelődik, és nem pici, ezért pl. a CCleaner is egészen lassan végez vele. 11 GB, és egy rendszer alapszettet tartalmaz:

Úgy tűnik a keresések alapján, hogy az NTLite-hoz köthető, amit egyszer valóban kipróbáltam, de hiába uninstalláltam már a progit, a mountolás továbbra is aktív. Hogy tudnám ezt a WIM újramountolást, vagy mifenét megszüntetni?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#67843) raidx válasza pc360 (#67842) üzenetére


raidx
őstag

Először unmunt- utánna uninstall.

Esetleg egy regisztri takarítás? Vagy visszatenni az Nl-t, hogy tudja mountolni majd unmount.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#67844) Pécsi gyerek válasza pc360 (#67842) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Xp-n,win7-en,és win 10-en is használtam/használom.Soha nem volt gondom vele.

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#67845) pc360 válasza raidx (#67843) üzenetére


pc360
addikt

Nem azzal készült, de a program egyik új verzióját kipróbáltam már ezen a rendszeren (frissen telepített fall update-es cucc, amúgy semmi baja), és be is mountoltam vele egy ISO-t. Végül a módosításokat nem applikáltam, csak kíváncsi voltam, hogy ingyenesen milyen feature-ökbe enged belemászni. Azóta a progit uninstalláltam, de ez a mount része megmaradt.

Az újramountolást kipróbálom, kösz.

Pécsi gyerek: Ez aztán rendkívül releváns volt, köszönjük........

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#67846) E.Kaufmann válasza #71746560 (#67805) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én pl az összes gépet frissítettem, mert minden programunk elszaladgál win10-en, és a franc fog 3 féle vindóz nyűgjeivel bajlódni, annyit nem fizetnek. Csoportházirendben rögzítettem a win10-es hekkeléseket, új gépet tartományba léptetve azonnal érvényesül. Otthon meg insideres vagyok, előre tudom, mi várható.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#67847) mpo válasza pc360 (#67842) üzenetére


mpo
veterán

Nálam nincs ilyen, de itt lehet hogy van válasz.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#67848) pc360


pc360
addikt

Köszi, sikerült az unmountolás.

Vissza kellett raknom a kicsomagolt win telepítőt abba a mappába, ahonnan eredetileg is benyomtam az NTLite-ba, és csak így ment azt eltávolítás az újrainstallált programon belül. Azt nem tudom, hogy ha már nem volt meg ez mappa, akkor honnan a fenéből generálta újra a tempet, de mindegy is.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#67849) Pécsi gyerek válasza pc360 (#67845) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Látom szerkesztetted a hozzászólásodat,de okosabb az nem lettél :W Mivel az eredeti bejegyzésedben,ha jól emlékszem azt írtad kb,hogy a ccleaner ellenesek ne okoskodjanak bele a posztodba,erre reagálva írtam hogy (fordítok) "nekem soha nem volt gondom a ccleaner-el". Plusz még off-ba is raktam,mert nem a témához szorossan kapcsolodó témához szóltam hozzá.Most akkor ki a hülye......

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#67850) puru


puru
senior tag

Sziasztok!
Legújabb win10 update óta, hiába állítom le a gépet, leáll szépen, de igazából nem áll le, a Feladatkezelőben az "indítás óta eltelt idő" tegnap pl 3 nap volt :)
Csak a restart-nál tölti újra a rendszert.
Ezt tapasztalom laptopon, asztali gépen is, tehát nem egyedi.

Ez mitől lehet?
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.