Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66382) Feri1977


Feri1977
senior tag

Most tettem fel a frissítést, elkellett számolnom vagy 100-ig, hogy ezt a kommentet megírjam, mert az agyvérzés semmi amit érzek!!! Hogy rohadnál meg microsoft!!!

Megcsinálta a frissítést, bejött a windows és csak néztem... :W :W !!
Minden ikon alul a tálcán eltünt, minden programot újra bekellett állítani, mindent elfelejtett a total commander, winamp, mozilla könyvjelzőim eltüntek minden!!!! Alapértelmezett programok, kuka beállításai és minden mintha új telepítés lenne téptem hajam...a névjegyeknél az eszközkezelő eltünt, speciális rendszerbeállításokat is csak keresővel találtam meg..!
Start menü élő csempe fele ikonok üres, másik fele nyil vagy program ikon van ott, töröltem a picsába az összeset, és behúztam jobbról balra a start menüig, hogy csak a start menü maradjon.

Egymillió dolgot tudnék írni, minden b+ eltünt, és újra kellett konfigolni.
És most figyeljetek a legdurvább: nincs b+ számológép!! Amit naponta használtam! Akárhogy kerestem rá magyarul angolul, NINCS!! WTF??!!

És még a windows old mappa is ott csücsül, amit nem tudok letörölni, a rohadt életbe már!!

Bezzeg a totál felesleges messenger meg minden faszság integrálásra került, felrobbanok! :W :W

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.