Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) FollowTheORI válasza daczkó (#6300) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ilyen sosem lesz benne.
Erre egy sima usernek semmi szüksége.

A cloud amugy micsoda? Felhőben akarsz vírus keresni?

Ami kell azt már most is tudja, valós idejű védelem (web, letöltés, fájlok, hordozható média) és ütemezett/kézi keresés.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6302) SityiSXT válasza FollowTheORI (#6301) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ez akkor mi?

(#6303) FollowTheORI válasza SityiSXT (#6302) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Feltölti a talált nem ismert cuccokat... ez eddig is volt csak nem volt marketing "cloud" alá tolva.

MAPS volt a neve.

Ha erre gondolt, akkor értem. De ez már most is van/volt évek óta.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6304) King Unique válasza FollowTheORI (#6301) üzenetére


King Unique
titán

Felső alapú védelemről még nem hallottál, a nulladik napi támadások ellen is hatékony lehet? Nagyon sok AV már régóta alkalmazza, pl. az ESET is [link]. Defenderbe is csak-csak bekerült végre.

Amúgy meg szinte minden más AV übereli, így aki megfelelő védelmet akar a Windowsos gépére, az nem a gyári megoldással fogja beérni...

(#6305) FollowTheORI válasza King Unique (#6304) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát én már vagy 4-5 éve csak ezt használom és egy deka problémám nem volt vele. :)

Kinek mi... igaz nem is járok a net mély bugyraiban hogy félnem kéne bekapok valamit.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6306) daczkó válasza FollowTheORI (#6305) üzenetére


daczkó
aktív tag

A New York Times az eléggé az internet bugyraiban van?

Vagy ez?

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#6307) #98452736 válasza pr0bi (#6294) üzenetére


#98452736
törölt tag

Szia.
Az ajánlott frissítéseket is telepíted a gépen, vagy csak a fontosakat?
Mert pl. nekem is úgy jött elő a kis ikon, hogy bepipáltam windows 8.1-en, hogy az ajánlott frissítéseket ugyanúgy fogadja mint a fontosakat. :)
Remélem tudtam segíteni.

(#6308) netpeti98


netpeti98
addikt

Frissült a FAQ:

What happens if I change my motherboard?
As it pertains to the OEM licenses this will invalidate the Windows 10 upgrade license because it will no longer have a previous base qualifying license which is required for the free upgrade. You will then have to purchase a full retail Windows 10 license. If the base qualifying license (Windows 7 or Windows 8.1) was a full retail version, then yes, you can transfer it.

(#6309) DS39 válasza netpeti98 (#6308) üzenetére


DS39
nagyúr

hmm, érdekes, azért ez picit visszavetheti majd a nagy <legális> upgradelési tervet.
pl. lehet hogy akkor az előző kérdezőnek ezért nem is ajánlja fel mert a Dell Win7 Pro-ból arra következtetek, hogy az ő Windowsa egy laptophoz kapott OEM.

[ Szerkesztve ]

(#6310) FollowTheORI válasza daczkó (#6306) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, mivel tök ismeretlen oldalra visz el mindkettő... aki meg kattintgat összevissza megérdemli.

Mellesleg ez ellen melyik véd? :D

+ a felhasználó aktív közreműködése még mindig kell, az adott oldalon rákattintatni valamire, azt letölteni és futtatni.
Ergo ugyanúgy megfoghatja bármelyik védelem. A Defender is. X óránként van új definíciós fálj, ha jelentik.
Ahogy az összes többi ezermilló vírusírtónál is megy.

Erről ennyi. Amugyis off.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6311) King Unique válasza FollowTheORI (#6305) üzenetére


King Unique
titán

Vsz azért, mert nagyon tudatos felhasználó vagy és odafigyelsz, illetve böngészőkbe integrált szűrők is sokat jelentenek.
Ahhoz meg nem kell húzós helyeken járni, elég akár pár közösségi oldal, hírportál, becsúszó reklám, e-mail melléklet, fertőzött USB-kulcs...Meg nem is csak a védelem, de a beállítási, testreszabási lehetőségei is eléggé korlátozottak. Szinte minden más AV jobban beállítható, + funkciók és modulok tömkelegét kínálja, akár ingyenes formában is.
WD (Defender) mellett igazán az szól, hogy a rendszer része, adott esetben kevésbé zavar bele a működésére. Teljesítmény tekintetében se mindig jobb, van olyan más termék, amivel fürgébb lehet a gép, betöltés, mappa megnyitás ---> fehér ikonok is ismerős szitu.

De MS célja nem is igazán az, hogy e téren versenyezzen a konkurenciával (nem is tud), hanem hogy adjon beépítetten egy alap védelmet ---> userek, akik erre nem figyelnek (sokan), kevésbé barmolják szét a rendszert.

"Ergo ugyanúgy megfoghatja bármelyik védelem." - akármelyik nem fogja meg, az adatbázisok, védelem hatékonysága is gyártónként eltérő. Ráadásul WD, WU-n keresztül frissül és akinél az nincs teljesen automatára állítva, az ilyen esetben cinkes lehet. Na meg többi AV-hez naponta (jóval) több frissítés érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#6312) cattus válasza DS39 (#6309) üzenetére


cattus
őstag

"pl. lehet hogy akkor az előző kérdezőnek ezért nem is ajánlja fel mert a Dell Win7 Pro-ból arra következtetek, hogy az ő Windowsa egy laptophoz kapott OEM." - Nem, nekem is laptopom van, és felajánlotta. Amit leírtak, az meg eddig is így volt, OEM-et géphez vetted eddig is, csak a retail volt az "igazi" hordozható licenc (bár telefonon az OEM-et is beaktiválták).

Do the thing!

(#6313) DS39 válasza King Unique (#6311) üzenetére


DS39
nagyúr

a sok vírusirtó gyártó is elég rég átesett már a ló túloldalára, annyi sz.rt beletesznek, pl az Avastban benne van a programfrissítő (Windowsra telepített programokat frissítené), szvsz totál felesleges, és még vagy 5-6 féle dolog amit azonnal kapcsolok ki egy custom install során. az egységsugarú user meg nem teszi, azt csodálkozik hogy mitől lassú a Windowsa egy méregdrága gépen.

(#6314) daczkó válasza FollowTheORI (#6310) üzenetére


daczkó
aktív tag

Látom nem érted, vagyis nem akarod. Más példa: xy ember pendrive-ja, amit használnod kell.

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#6315) FollowTheORI válasza daczkó (#6314) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szóval az ellen nem véd a Defender? :D

Mit nem értek... értem én hogy valaki szereti a csilivili agyonkonfigurálható a vírusírtókat (esetleg erőforrás pazarlókat - hello vállalati McAffee innen is ;] ).
Meg a számos fals riasztás és programfuttatási problémák okozója.

Szerintem tök felesleges, apámnak, anyámnak és nekem se volt még semmiylen vírus/károkozó gondunk. Pedig ők aztán szganalfabéták.
Ami meg volt azt megfogta szépen ment a karanténba mint a NOD32, ESET, Kaspersky...stb esetén is.

Mindegy benned benned van a parafaktor, bennem meg nincs azt ennyi. Még jó hogy választhatunk. :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6316) Knobber


Knobber
aktív tag

Énis beszálltam a klubba az insider preview-el.
Miért van az, hogy AMD Radeon R7 265-nél az eszközkezelő HD7800 series-nek írja a kártyámat?
Felraktam amd.com -ról a Win 8.1-es drivert de felülírja automatikusan.

Youtube: Knobber

(#6317) King Unique válasza DS39 (#6313) üzenetére


King Unique
titán

Azért azok, v más hasznos kiegészítők sokx nagyon is jól tudnak jönni és nem csak Avast létezik. Amúgy meg nincs nagy erőforrás igénye (egy régi XP-s gépen is megy pöpecül), de vannak amik még annál is kevesebbet esznek.
Na mindegy, mki maga dönti, de ha majd kijön a végleges Win10 (RTM), akkor egyik első dolgom lesz rá feltenni egy külső AV-t, mert akkor valahogy nagyobb biztonságban érzem magam. :K

WD + tűzfal és vagy aktív MBAM duó / trió már ok, de csak önmagában elég karcsú...

(#6318) DS39 válasza King Unique (#6317) üzenetére


DS39
nagyúr

én sem az MSE/Defendert használom Win7-en, hanem a Panda-t, az nekem megfelelő, és valószínűleg ha 10-est használnék főrendszerként, arra is feltenném.

(#6319) FollowTheORI válasza Knobber (#6316) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert az egy átnevezett 7800-as kártya, csak nem ismeri fel a driver.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6320) #98452736


#98452736
törölt tag

Most látom, hogy itt is megjelent a Windows 10 "promózása"

(#6321) cskamacska válasza azopi74 (#6258) üzenetére


cskamacska
addikt

Na a hasonlat igazán üt, mint a régi piracy klipek.:P Get Real Piracy It's A Crime -> The IT Crowd: Piracy warning Bender's Anti-Piracy Warning You wouldn't download a car You wouldn't download a car.. lol #2

Egyébként ez az OEM/dobozos ellentét megoldódik magától, 28000 forint környékére ment fel az OEM 64 bites Win 8.1 ára, miközben a dobozos Win 8.1 már 32000 forintért kapható. Ha csak nem az a nyűg tárgya, hogy brand gépet cserélne le az ember, vagy valami cégtől kiseftelt OEM-et venne harmadáron, a kisker OEM meg az éppen aktuális hülye korlátozásai már nem érik meg.

Azt viszont röhögném, hogy ha a Win10 upgrade régi vágású OEM géphez kötöttséggel jönne, jól odacsapna az imidzsének, konkrétan mindenhol az terjeng hogy teljesen ingyenes lesz a váltás, lesz itt sírás, ha mégsem. ;] Pedig teljesen logikus a dolog, jól is lakik a birka, mert az elején tényleg ingyenes, meg a káposzta is megmarad az újra eladásokból. :K Esetleg még kötelezően települő és kötelezően elinduló lopott kocsis oktató videókat is nyomathatnak a képünkbe, hogy ezzel is ösztönözzék a újravásárlást.. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#6322) #98452736


#98452736
törölt tag

Felmerült bennem egy kérdés, amire biztosan van válasz a forumban, de ahogyan itt lapozgatom az oldalakat csak nem találom a választ, ezért ne haragudjatok ha már volt, de felteszem én is:
Ha most nem jelentkezem a DWX program keretében az ingyenes Win 10 upgrade-re, akkor a későbbiekben lesz rá lehetőségem ingyen áttérni a 10-re?
A közeli megjelenés miatt nem szeretném egyből feltelepíteni és nem tudom hogy ha most jelentkezem a DWX-ben akkor is telepíthetem-e később. Inkább pár hónappal később mikor már kiforrottabb lesz a rendszer, akkor frissítenék rá.

(#6323) DS39 válasza #98452736 (#6322) üzenetére


DS39
nagyúr

egy éved lesz frissíteni ingyen. ez csak egy előzetes jelentkezés, az 1 év biztos nem kezd el ketyegni a hivatalos megjelenésig.

(#6324) Goblin12


Goblin12
őstag

Sziasztok.

Környezetemben egyre több emberke jelzi, hogy az állapotsorban óra mellett balra Winows 8.1 alatt megjelent az új win logó, hogy Win10 beszerzése.

Ez idővel mindenkinek megfog jelenni?

2 win updatet leszámítva minden felvan rakva, az OS-em originál.

Köszi az infót. :R

(#6325) King Unique válasza Goblin12 (#6324) üzenetére


King Unique
titán

Ha fent van a KB3035583 nevű frissítés, akkor igen. :K

(#6326) #98452736 válasza Goblin12 (#6324) üzenetére


#98452736
törölt tag

Szia. Az ajánlott frissítések is le vannak töltődve? Nekem akkor jelent meg ez a kis ikon, amikor bekapcsoltam azt az opciót, hogy az ajánlottakat is töltse le mint a fontosakat. Ezután töltött le frissítéseket és mikor újraindítottam a gépet, már ott is volt az ikon. (:
Remélem ez megoldja a problémát (:

[ Szerkesztve ]

(#6327) #58000384 válasza King Unique (#6325) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem fent van, kézzel elindítottam a feladatot is, mégsem jelenik meg sehol :D
Tableten megjelent, ott fel is iratkoztam. Ez nem muszáj a frissítéshez, ha jól sejtem, szóval nem nagy gond.

(#6328) #98452736


#98452736
törölt tag

Egyébként nem tudom, hogy nektek feltűnt-e,de ebben a GWX-ben van egy kis csalafintaság :)
Ha rányomok a Regisztrációra akár a kezdőoldalon, akár a "prezentáció" végén (vagy bármelyik "dián", akkor ha nem írok be email címet, mert pl meggondoltam magam, -ekkor nem enged rányomni a visszaigazolás elküldése gombra- és kilépek az egészből, akkor automatikusan felregisztrál a frissítésre. Ezek után nekem kell manuálisan leiratkozni oldalt a menüben. :)
Olvastam egy-két hsz.-ben hogy biztos bugos a gwx program, mert nincs regisztráló gombjuk. Nekik is lehet hogy automatikusan megtörtént a feliratkozás a frissítésre, mint az én esetemben.
Nem tudom, hogy valaki jelezte-e ezt a jelenséget, de én most megteszem.

[ Szerkesztve ]

(#6329) Goblin12 válasza King Unique (#6325) üzenetére


Goblin12
őstag

(#6326) C0lumbo :

Köszi mindkettőtöknek a tippet.

Be van kapcsolva az összes windows és egyéb update ami csak lehet az MS-től.

KB3035583: Nevü Update Succeeded, szal elméletileg fent van de mégse látom a kis ikont.

Ez a két update nem hajlandó felmenni:

KB3013769
KB3000850

Lehetséges, hogy azért nem jelenik meg mert anno ugyan így frissítettem win8-ra? Amikor olcsóbban lehetett megvenni a 8-at egy ideig. :F

[ Szerkesztve ]

(#6330) front3r válasza #98452736 (#6328) üzenetére


front3r
őstag

Nem baj, nyomja csak az MS az embereknek a tízet, legalább nem ragadnak le Win7 szinten.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#6331) #98452736 válasza Goblin12 (#6329) üzenetére


#98452736
törölt tag

Szia. Akkor próbálj meg várni egy két napot hátha megjelenik :)
A két frissítést próbáld meg kézileg telepíteni:
KB3013769
KB3000850

(#6332) #98452736 válasza front3r (#6330) üzenetére


#98452736
törölt tag

Hát én nem tudom, a windows 7-re is van még 2020-ig támogatás nem? :)
Akinek meg Windows 8.1-e van, az nem biztos, hogy váltani fog, én sem fogok frissíteni win 8.1-ről a megjelenést követően és a driverek tisztázásáig, meg a rendszer finomodásáig stb. :)

(#6333) Goblin12 válasza #98452736 (#6332) üzenetére


Goblin12
őstag

:D Én egyből toltam a 8-at a 7 után utána meg a 8.1-et. :K

(#6334) #98452736 válasza Goblin12 (#6333) üzenetére


#98452736
törölt tag

Bátraké a szerencse :D
Én nem mernék addig váltani ameddig nem biztos minden az új OS környékén.
Hozzáteszem, hogy az én esetemben ez különleges, mert nekem a laptopon Win 8.1 with bing fut, amit ugye nem lehet olyan könnyen beszerezni és újratelepíteni.

(#6335) t72killer válasza Goblin12 (#6333) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha nem lesz komoly driver-akadás én az őszi frissítési körben (+ugyanekkor jön majd az office 2016 is) teljesen átállok a 10esre. Nemrég kaptam meg az új notimat win7-tel, most évődök, hogy hagyjam-e rajta a 7est őszig, vagy toljam fel az RTM-et mihelyst kijön. A 7es kicsit már ódivatú, de nincs kedvem 2x újrarakni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6336) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kérdés azokhoz, akik nvidia optimus-os notin hajtják a rendszert: minden OK már a geforce+intel driverekkel? Van valami javulás akksiidőben a win7/8.1-hez képest? - Ez nem tűnik túl bíztatónak :U.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6337) netpeti98


netpeti98
addikt

(#6338) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Sziasztok

Segitsen kerem valaki egy egyszeru valasszal: Ha az OEM Win7 Home Premium 64 bites rendszeremre rafrissitem a Win10-et majd, akkor a Win7 "megszunik" letezni, es soha tobbet nem tudom visszarakni (ha kesobb megis visszaternek ra), vagy megmarad, es hasznalhatom ujra azt, ha ugy dontok?
Vagy ki lehet-e ezt valtani azzal, hogy majd az iso-t szedem le, amikor elerhetove valik, es a Win7 kulccsal tudom aktivalni, ha tiszta telepitest valasztok?

(#6339) Falcon C. válasza AMD_ok (#6338) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

A frissítéssel a Win7 OEM-ből Win10 OEM lesz (BOX-ból meg BOX), nem térhetsz vissza rá. Amikor elérhetővé válik az ISO és a tiszta telepítési lehetőség, felrakhatod közvetlenül is a Win10-et, emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#6340) #58000384 válasza Falcon C. (#6339) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nyugodtan visszatérhet rá, csak akkor a 10-et nem használhatja tovább.

(#6341) front3r válasza #58000384 (#6340) üzenetére


front3r
őstag

Ez hova van leírva? Mert ez így logikátlan hülyeségnek hangzik.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#6342) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem egyre kevésbé "ellenálló" a Windows a rendellenes külső behatásokra, mint pl. véletlenszerű hardware-es hibák (akár csak egy egyszerű áramkimaradás okozta hirtelen leállás, vagy tuning-teszt közbeni driver/kernel fagyás).

Ma piszkáltam kicsit a VGA-m órajeleit, mikor elfeketedett a képernyő és soha többé nem indult el a Win10. Sajnos a TV-n, ami rá van kötve nem látok semmit, míg be nem tölt a driver (valami Radeon R9 290 és Panasonic TV EDID nyavaja), így mikor világossá vált, hogy nem éled fel, akkor felhoztam egy régi kis LCD monitort is rákötni a VGA-ra a TV helyett. Ekkor már láttam, hogy nagy a baj, mert nem található a Windows/system32/ valami .efi file (EFI boot módban van telepítve). Rákötöttem az SSD-t a laptop-ra egy USB adapterrel, sok szokatlan dolgot írt ki a chkdsk, mikor offline ellenőriztem a rendszerkötetet, aztán mikor rá akartam ereszteni egy DISM-t, hogy nézze át a rendszerfile-okat, már nem volt többé mount-olható a filerendszer (úgy tűnik, hogy a chkdsk-nak ez volt a "végső megoldása" :))). Most RStudio-val nyúzom végig, hogy lementsem azt a pár file-t, amiről nem volt még másolat (semi komoly, csak egy frisebb játékmentés és talán pár átmeneti file az asztalon, ami nélkül meglennék, de inkább átnézem, mielőtt formázom...).

Nem tudom, hogy esetleg elindult-e valami önjavítás a fagyás után, amit megszakítottam, miután sokáig csak a fekete TV képernyőt bámultam. De szerintem ez is alapvető dolog kéne legyen, hogy ha már eleve baj van, akkor legalább egyszer kéri a felhasználó (sőt, inkább egyenesen egy admin) beleegyezését, mielőtt bármit is csinál. Valószínáleg jobban jártam volna, ha fagyás után nem "nyúl magához" (bár ugye fogalmam sincs mi történt, de láttam már, hogy áramkimaradás után azonnal startup reair, "don't turn it off", stb).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6343) #58000384 válasza front3r (#6341) üzenetére


#58000384
törölt tag

Mi logikátlan? Eddig minden EULA tartalmazta, illetve a windows.old mappa sem dísznek marad ott. Az upgrade az ilyen. Win7 licenc alapján lehet 10-re frissíteni, de ha visszavonja a telepítést, akkor továbbra is a 7 licence lesz érvényben (más gépre egyiket sem telepítheti, ha használatban van az adott rendszer, ha nincs. Egyszerre csak egy mehet).

janos666: Az AMD driverek nem a legjobbak jelenleg, én inkább nem piszkálnám a kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#6344) janos666 válasza #58000384 (#6343) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi sem menthető a régi C:-ről. :Y
Az R-studio megtalálta pár NTFS file és mappa nyomait, de egyik sem hazsnálható már. Nagyon alaposan hazavágta a filerendszert. :O De még csak nem is olyan egyszerű az ügy, hogy TRIM-elte volna az egészet az SSD, miután üresnek hitte, mert különböző összerakhatatlan foszlányok ott vannak szétszórva véletlenszerűen különböző LBA szektorokban. :U

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6345) Falcon C. válasza #58000384 (#6343) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Másolhatnád ezt a részt az EULA-ból! Egyáltalán nem így emlékszem az upgrade-re.

Meg is van, amit kerestem, a napokban futottam össze vele az interneten:
To use upgrade software, you must first be licensed for the software that is eligible for the upgrade. Upon upgrade, this agreement takes the place of the agreement for the software you upgraded from. After you upgrade, you may no longer use the software you upgraded from

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#6346) azopi74 válasza Falcon C. (#6345) üzenetére


azopi74
addikt

Természetesen nem használhatod a szoftvert, amiről upgrade-eltél, egészen addig, amíg nem roll-back-elsz vissza. Utána viszont értelmszerűen azt nem használhatod, amiről rollbackeltél.

(#6347) front3r válasza azopi74 (#6346) üzenetére


front3r
őstag

Így azért teljesen más az értelmezése, ezzel azt védik ki, hogy ne legyen 2 licenszed egyszerre.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#6348) Falcon C. válasza azopi74 (#6346) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Ezek szerint rosszul emlékeztem, köszönöm!

karak_22: Neked is köszönöm és bocsánat!

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#6349) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ha vótmá, bocs.
Gabriel Aul confirms clean reinstall of Windows 10 possible with free upgrade

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#6350) Falcon C. válasza azopi74 (#6346) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Utóirat: Reméljük, az OEM-re is igaz lesz. ^^

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.