Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62401) ignisz válasza quailstorm (#62400) üzenetére


ignisz
senior tag

Közben megoldódott. Eszközkezelőben engedélyeztem a rejtett eszközök megjelenítését, s akkor előjött. Ezután eltávolítottam majd újra indítottam a gépet. Most már mindenhol látni az eszközt. Köszönöm a segítséget.

(#62402) pkornel


pkornel
aktív tag

Sziasztok nekem valamiért nem frissít a Windows 10 1703 verzióra. Már vagy 4 szer lejött ma de egész nap ezt csinálja és mindig falid a telepítés. Eredeti win8-rol frissítettem anno, nem tudja valaki mi lehet a megoldás? Nagyon idegsítő mert auto csinálja és ki sem tudom kapcsolni de közben a net meg gép irtó lassú :W

(#62403) Viktor77 válasza pkornel (#62402) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem sem akart frissíteni. Pontosabban akart, de elötte többször nem sikerült. Aztán egyszer csak újraindítást kért, aminek a vége az lett, hogy mindenem odalett. Format all lett a vége, nem tudott bebootolni.
Így egy friss 1703-as lett a vége.

Partíciók rendben vannak? Mint kiderült, nekem az volt a hiba, hogy nem voltak meg a disk elején a megfelelő particiók.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#62404) quailstorm válasza pkornel (#62402) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezen a linken keresztül érhetsz el egy troubleshootert, amivel letilthatod csak azt a frissítést.

Hibakódot nem tudom ír-e neked, hely kell neki csak elvileg...

Annyit tudsz még tenni, hogy egy letöltött 1703 telepítővel Windowson belül indítva csinálsz egy in-place upgradet.

(#62405) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
Ezt írja nekem a store mikor a forza 3-at akarom letölteni meg bármi mást.

[ Szerkesztve ]

(#62406) Orionk válasza #86564352 (#62360) üzenetére


Orionk
senior tag

Feladatkezelőből hogyan lehet a Win Explorert újraindítani?
köszi

(#62407) quailstorm válasza Orionk (#62406) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gondolom az explorer.exe bezárására (részletek fül), majd Fájl, futtatás, explorer.exe.
Amúgy régebbi windowsokban pont egy ilyen újratöltés után tűnt el az ikonok jó része, 10-ben nem néztem még.

(#62408) zozyk


zozyk
addikt

Hello fórum

Gépet cseréltem és szeretnék eredeti win10et.

Ha veszek itt a hardveraprón,helyesen járok el?

Pl:
- - - AKCIÓ! Windows 10 PRO / HOME / Office + Garancia - - -

[ Szerkesztve ]

(#62409) core i7 válasza zozyk (#62408) üzenetére


core i7
addikt

csak én óckodok ettől a digitális kézbesítéstől? Én szerintem a matricás megoldás biztonságosabb de lehet én tévedek...

[ Szerkesztve ]

(#62410) movax válasza Orionk (#62406) üzenetére


movax
őstag

Kinyitod a Feladatkezelőt, majd a Fájl menüben Új feladat, elindítasz egy cmd ablakot (úgy, hogy beírod, hogy cmd) és nyitva hagyod. Ezután átmész a futó processzek közé és az Exploreren jobblikk és leállít. Eltűnik minden, csak a cmd marad, oda beírod, hogy explorer és voilá.

[ Szerkesztve ]

(#62411) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Ilyenkor mi van ?

(#62412) Rimuru válasza #81556480 (#62411) üzenetére


Rimuru
veterán

Csak megkaptad az uj digitalis kepkeret funckiot, meghozza ingyen. :C

;]

Vigyázat, csalok!

(#62413) VoidXs válasza #81556480 (#62411) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Enterrel nem jó?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62414) Doky586 válasza #81556480 (#62411) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerintem azt a mécsest ne a monitor alatt gyújtsd meg.. :)

(#62415) #81556480


#81556480
törölt tag

Nem az én gépem, csak így jött a kép, de azért köszi :D Már mint kiderült egy nem olyan ritka dolog áll a háttérben: a frissítésre készül a gép, és ezt baromi lassan tölti be gyengébb gépeken ezért hosszú percekig itt nem történik semmi ezen a képernyőn. vagy újra kell indítani, vagy így hagyni pár órára :R

(#62416) Doky586 válasza #81556480 (#62411) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Esetleg bekapcsolták rajta ezt a marhaságot..? [kép]
ami persze sosem fog működni rendesen rajta

[ Szerkesztve ]

(#62417) Pr3ciSioN válasza Grafirka (#62366) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Bocs a kései válaszért csak hétvégén nem voltam itthon.

Szia HDMI kábellel van össze kötve.

(#62367) svgyula

Szia ugyanazzal a tévével összekötve már több mint egy éve. Marad a régi driver csak rohadt unalmas ki-be kapcsolgatni ezt a retek gépet mire megtalálom a jó drivert :( Na mindegy ilyen ez a pop szakma :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#62418) baboss


baboss
őstag

Miért nem tudok bejelentkezni a Microsoft fiókomba ?

(#62419) Dévacsen válasza zozyk (#62408) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Őt sokan ajánlják...inkább ez,ha én most vennék,jövőre majd kell,és ha lesz még neki,tőle vennék.[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#62420) Cr00py válasza baboss (#62418) üzenetére


Cr00py
senior tag

Szia. Support esetleg? Ők biztos tudnak valami okosat.

[ Szerkesztve ]

(#62421) tordaitibi válasza Orionk (#62406) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Baloldalt fönnt

fájl-->új feladat futtatása....?

Szerk, már megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#62422) luciferk


luciferk
senior tag

Egy pár napja a win10 (msi 623- laptop) random több óra múlva vagy fél óra múlva az alábbi üzenetet írva " kener security check failure " újra indul a rendszer, egy francos vírus irtót sem tudok lefuttatni mert mire végére érne a vírusírtó újra indul a rendszer. Mi lehet a gond?

(#62423) baboss válasza Cr00py (#62420) üzenetére


baboss
őstag

:F

(#62424) #86564352


#86564352
törölt tag

Ahogy a tavaszi CU kapcsán, most az őszi CU listáról is kihúzott csendben pár dolgot az MS mondván majd később. Annyira jellemző rájuk a túlígérés-alulteljesítés, ígérnek előre fűt-fát, aztán nem készülnek el vele, vagy elsietik és rossz lesz. (pl. night light hibás még mindig, de a gaming mode is inkább csak vakítás)

(#62425) hunluki


hunluki
senior tag

Sziasztok,

Nem tudom más tapasztalta-e, de egyik ismerősömnél és nálam is ugyanaz a hiba bukkant fel, BSOD critical_process_died-al elég sűrű (2-3 óránként jön) amióta felment a KB4022716.

Neten is hasonlókat írnak hogy hajlamos bugzani, ha lehet ne telepítsd fel... köszi, MS helyettem is gondolkodott. Próbáltam eltávolítani de nem engedi, hibaüzenettel visszavág hogy nem sikerült a művelet. Javító frissítés egyelőre nincs... ilyenkor mit lehet tenni? Várok és reménykedek hogy a kövi patch javítja? Nem az első alkalom hogy egy ilyen update megszívat, kezd egy picit uncsi lenni...

Nálatok jelentkezett hasonló hibajelenség? Ha igen akkor tudtok rá valami megoldást?

ps: állítólag valami vírusirtós dolgot nem szeret, a comodo oldalán is írják hogy nem kompatibilisek, de nálam bitdefender free + defender kombó védi a ház becsületét. Bitdefendert nem akarnám leszedni mert pont két hete próbáltam átállni defender only-ra de random kikapcsolt (telespammelte a gépházat a defender hogy kapcsoljam vissza... visszakapcsoltam, 2-3 perc után megint kilőtte magát) miután letöröltem a bitdefendert többszöri restart után is.

(#62426) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Üdv!
Azon gondolkozok, hogy beszerzek egy msata ssd-t. Az a kérdésem, hogy arról tudok majd boot-olni windows-t, vagy ez laptoptól függ (vagy mindegyiken lehet)? Ha pl wwan kártya helyére teszem a laptop fog e szólni, hogy az ssd nincs rajta a whitelist-en?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#62427) #86564352 válasza hunluki (#62425) üzenetére


#86564352
törölt tag

3rd party AV programok sajnos szokásos tulajdonsága a mezei uninstalljuk nem mindegyiknél távolítja el 100%-ig, annyira beeszik magukat a rendszerbe. Ezért tippre két szék közé a pad alá estél, amit a beállításokban jelzett a Windows Defender kikapcsolt mert a Bitdefender maradékával még összeakadt úgy tűnt még fent van a 3rd party. A gyártó oldalán nézz külön remover programért.
Múltkor is itt AVG, ESET kapcsán jártak úgy a mezei uninstalljuk után elment a net és más érdekességek, csak a külön spéci remover segített. A 3rd party AV programok gyakran úgy viselkednek mint egy vírus. :)
(én Windows Defender+Windows Firewall+Edge+Smartscreen+Adguard+józan ész 2017 védelmet használok, nincs kompatibilitás gond, nincs probléma)

[ Szerkesztve ]

(#62428) hunluki válasza #86564352 (#62427) üzenetére


hunluki
senior tag

Weboldal azt írja nincs semmi extra teendő, simán add/remove programs és csoki. Látszólag el is távolítja gond nélkül, gyakorlatilag meg a defender meghülyül. Ugyanezen a removal tool gondolaton elindulva próbáltam letölteni a telepítőt és azon az uninstallt választani, az eredmény ugyanaz, szépen leszedi aztán defender megzakkan.

Igazából így belegondolva nem is baj ha marad, defender jó dolog de rengeteg gépen csak az van védelemnek így elég nagy támadási felület... jöjjön egy nagyobb mocsokság ami bemászik és letarolja a fél világot, legalább legyen ott a bitdefender kapaszkodónak :)

Ugyanakkor baromira idegesítő hogy magától felmászik egy update ami tönkre vágja a gépet és még eltávolítani se lehet utólag. System restore-t néztem de defaulton nincs bekapcsolva, én meg eddig nem törődtem ilyesmivel szóval bukó :( Várok az új patchre, addig meg elvagyok a dual boot manjaroval :(

(#62429) #86564352 válasza hunluki (#62428) üzenetére


#86564352
törölt tag

Bizony akkor maradjon a Bitdefender mindenképpen, nehogy semmi védelem nélkül maradj. Valami össze lett gubancolva. Aztán legközelebb Windows újratelepítéskor (ősszel CU2 jó alkalom lesz rá) tiszta lappal már gubanc nélkül is megnézheted elég-e a sima Defender.

(#62430) Viktor77 válasza ArthurShelby (#62426) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt inkább a laptopod gyártójának a topicjában érdeklődd meg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#62431) King Unique válasza hunluki (#62428) üzenetére


King Unique
titán

Érdekes a free verzió, mert a többihez van uninstall tool. Amiket értelemszerűen csökkentett módban célszerű futtatni, ahogyan pl. az ESET termékeinél is. Így pedig megfelelően eltávolításra kerül minden, hamar is megvan stb.

[ Szerkesztve ]

(#62432) ArthurShelby válasza Viktor77 (#62430) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Igazából tapasztalatra lettem volna kíváncsi. Aki csinált ilyet neki könnyű volt e...

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#62433) #86564352 válasza King Unique (#62431) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ez alapján akkor egyértelműen a Bitdefender a hibás. Iszonyú kupleráj a 3rd party AV piac.

(#62434) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Találkoztatok már ezzel a nevű hibával és sikerült megoldanotok?
KMODE EXCEPTION NOT HANDLED Error

Milyen megoldás van rá, hogy ne jöjjön elő ez időnként, mert olyankor leáll az egész Win10 és nem mentődik el semmi és újraindul.
köszönöm

(#62435) hunluki válasza #86564352 (#62433) üzenetére


hunluki
senior tag

Az AV meghülyülés oké, ez legyen a bitdefender sara, bár eddig semmi gondom nem volt vele... Ellenben ismerősnél nem bitdefender van és ott is jelen van a critical process-es BSOD, pedig nála sima defender only, szóval a BSOD sanszos hogy windózer bug lesz. Annyi a közös hogy mindketten haswell alapú gépünk van és nvidia vga, én frissítettem is a napokban NV drivert, de elmondása szerint ő nem (max ha winupdate lehúzta).

(#62436) King Unique válasza #86564352 (#62433) üzenetére


King Unique
titán

Nem feltétlen, mert lehet épp egy régebbi build, vagy egy másik Windows-verzió esetében nem lett volna probléma a normál eltávolítással sem. Szóval...Illetve a free verzióhoz lehet aztán jó valamelyik másik eltávolítója is. De azt még nem próbáltam, eddig csak a többi változatot használtam. Viszont azoknál soha nem volt gond az eltávolítással. Persze előtte meg kellene nézni a gyártó oldalát stb., amit jellemzően sokan nem tesznek meg. Az meg inkább a user hibája...

(#62437) #86564352 válasza hunluki (#62435) üzenetére


#86564352
törölt tag

Driver nem szereti valószínűleg a Win10-et, sajnos ez mindig ilyen. Nálunk is volt olyan laptop Win10 kékhalál, Win8.1 stabil ahogy kell.

(#62438) #86564352 válasza King Unique (#62436) üzenetére


#86564352
törölt tag

Már hogy lenne ez user error? Átlag user felteszi az ESET, AVG akármit amit hallott éppen innen-onnan. Eltávolításkor az AV nem szól hogy jó napot a szokásos mezei start menüs uninstall szart se ér, keresse a honlapon eldugva a külön spéci removert csökkentett módban futtatva! Átlag user számára ez kínai, rossz esetben még a netkapcsolat is megszűnhet vagy más anomália. Közben meg látja a szomszéd macbookján nincs ilyen szarakodás.

(#62439) King Unique válasza #86564352 (#62438) üzenetére


King Unique
titán

Ha a szoftver gyártója biztosít a termékéhez saját eltávolítót és azt javasolja ezen célra, akkor az már igenis a user hibája, ha nem használja... Ráadásul mindegyik esetében ott a gyártó oldalán a használati útmutató, a kereső kapásból ad rá találatot, tele van a net videókkal stb. Szóval azért annyira nem bonyolult és azok alapján meg lehet oldani. Akinek esetleg mégis gondot okozna egy ilyen művelet, az inkább ne babráljon kb. semmit, hanem vigye a gépét pl. egy szervizbe, aztán ott majd megcsinálják neki...

Hát igen, almára azt mondják nem kell AV, bár egy ideje már arra is vannak ilyen szoftverek. Na meg az OS azért ott sem teljesen mentes a bugoktól, elég csak beleolvasni az itteni topikokba.

[ Szerkesztve ]

(#62440) krealon válasza ArthurShelby (#62426) üzenetére


krealon
veterán

"Azon gondolkozok, hogy beszerzek egy msata ssd-t. Az a kérdésem, hogy arról tudok majd boot-olni windows-t, vagy ez laptoptól függ (vagy mindegyiken lehet)? Ha pl wwan kártya helyére teszem a laptop fog e szólni, hogy az ssd nincs rajta a whitelist-en?"

Ez nem Windows 10 specifikus kerdes, hanem hardver.
A miniPCIe foglalat es az mSATA foglalat fizikailag megegyezek. (Gyartasi koltseg sporolas.)
Az, hogy az adott foglalat mikent mukodik, attol fugg, hogy az alaplap gyartoja melyik erintkezoket kototte be.

Letezik foglalalt, amiben csak a PCIe eszkozok mukodnek (wwan, wlan, stb).

Olyan is letezik, amiben csak az mSATA eszkozok (pl SSD) muklodnek.

Es vegul olyanok is vannak, amiben mindketto.

Tovabb reszletek angolul:
https://superuser.com/questions/688904/whats-the-difference-between-mini-pcie-and-msata-interfaces-and-ssds

(#62441) #86564352 válasza King Unique (#62439) üzenetére


#86564352
törölt tag

Neked egyszerű aki ért hozzá, tesztelgeti ezeket. Laikusnak nem, miért is kéne neki tudásbázis cikkeket olvasni, ahogy ToS és EULA regényeket se olvas senki, ha látja ott az az uninstall akkor az azt jelenti uninstall. Közben neki kéne utánanézni az uninstall nem elég és külön remover program kell? Kiírja az ESET, AVG mezei uninstall hogy nem 100%-os és inkább a külön spéci remover ajánlott? Ha nem figyelmeztet erre, akkor nem user error.
A Microsoftnak eléggé öngól volt szerintem amikor engedték az OEM gépekre a sok trial McAffee cuccot és egyebeket, aztán az emberek a problémákat a Windows-hoz társították, nem véletlen pár éve a beépített védelem fejlesztése és a signature edition windows gépek.

(#62442) King Unique válasza #86564352 (#62441) üzenetére


King Unique
titán

Egy laikusnak akár már egy program telepítése és más alapvető dolgok is gondot okozhatnak. De, ha ennyire nem ért hozzá, az OS használatához és karbantartásához elvárható alapvető ismeretekkel nem rendelkezik, akkor bízza a dolgot szakemberre, ennyi. Másrészt ez sokszor abból is fakad, hogy szimplán csak lusta, vagy nem akar foglalkozni ezekkel. Bezzeg pl. az FB profil beállításához, aprólékos testreszabásához szükséges infóknak már hajlandó utánanézni...

A külön uninstaller pedig nem új keletű dolog, más szoftverek, pl. tervezőprogramok esetében is vannak ilyenek. Illetve a vezérlőpultos / gépházas eltávolítás köztudottan nem mindig tökéletes, több általános program esetében is akad rá példa. Valamint nem hiába vannak külső uninstaller programok. Viszont, ha a szoftver készítője biztosít az eltávolításhoz megfelelő eszközt és leírást, akkor már ne akarjuk teljes egészében ráfogni a dolgot! Az, hogy egy átlagos user magától nem hajlandó semminek utánanézni, az már az ő baja...Bezzeg a fészbúk, szkájp, torrent és társai dolgok kezelgetése az megy...

[ Szerkesztve ]

(#62443) lacoka007


lacoka007
tag

Érdeklődnék, hogy hogy lehet, hogy nálam még ez a win10 pro verzio fut, és nem akar frissülni?
már van 447-es verzió is.

Ha rövid a karod, akkor dobd el a francba!

(#62444) Doky586 válasza lacoka007 (#62443) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Már 2017 van. Illene a Win17 -et futtatni.. :F

(#62445) lacoka007 válasza Doky586 (#62444) üzenetére


lacoka007
tag

Nem értem a humorod.

Ha rövid a karod, akkor dobd el a francba!

(#62446) #86564352 válasza King Unique (#62442) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ez már puffogás részedről. Ha a mezei uninstall közben nem figyelmeztet az AV progi hogy külön remover kéne, mert a normál ismert uninstall parancs szar, akkor az nem user error. Egyáltalán nem elvárható átlag usertől hogy magától külön tudnia kéne a sima uninstall nem elég. És inkább az AV baja lesz, mert így a problémákkal veszítenek egy usert.

(#62447) King Unique válasza #86564352 (#62446) üzenetére


King Unique
titán

Nem hinném, inkább csak szokás szerint próbálod bizonygatni, hogy mért ne használjunk ilyen-olyan külső programokat, mert szerinted a beépített megoldások mindenkinek megfelelnének. Csak az a helyzet, hogy a célközönség nem feltétlen így gondolja és általánosan nem hiába van létjogosultsága a külső szoftvereknek.

A hagyományos eltávolításnál meg nem nagyon szokott egyik szoftver sem más opciót javasolni. Max. kiírja, hogy egyes elemeket utólag manuálisan kell eltakarítani. Viszont amíg biztosítják az eltávolításhoz a spéci eszközt és informálják a gyártói oldalon erről a usert, addig nem nagyon lehet miért reklamálni. Ha ez nem történne meg és enélkül alapból nem működne, max. akkor lehetne. A user error tényét meg kár lenne tagadni, mert az manapság mondhatni általános szinten jelen van, nemcsak ezen, hanem más dolgokat illetően is...

[ Szerkesztve ]

(#62448) #86564352 válasza King Unique (#62447) üzenetére


#86564352
törölt tag

Érdekes a felfogásod. Részemről ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#62449) svgyula válasza #86564352 (#62446) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! NINCS igazad! Az átlag felhasználói szint nem a telepítő-próbáló, felrakó-leszedő! Aki ezeket csinálja annak illik mélyebben elmerülni az OP használatba! Ez pont olyan mint a törvény nem ismeretére hivatkozni! Nem véletlen, hogy azoknál a cégeknél ahol van rendszergazda az összes luzer "jogfosztottt" A telepítésre!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#62450) TRob1 válasza King Unique (#62447) üzenetére


TRob1
veterán

És miért nem bírják beleépíteni a xarjaikba az eltávolító részt is? Hisz vannak olyan appok amik így működnek. Eltávolítás, akkor indul egy eltávolító rész ami akár kér egy restartot is hogy teljes legyen az eltávolítás. Miért kell külön eltávolító program? Egy átlagember (tehát a többség, nem a PH-n lakó "kisebbség") tényleg nem gondol ilyesmire, mert miért is kellene ha minden mást is el tud távolítani a megszokott módon. Az meg hogy még a netet is szétcseszi egy ilyen eltávolítás, az már aztán főleg abszurd. Így ezt követően nézzen utána a júzer hogy mi is a szitu... Mert előre nem fog, mert az a természetes hogy úgy távolítja el, ahogy minden mást is (És az a durva hogy ez belefér, sőt, természetesnek veszik a fanok, ha MS cseszik el vmit, az meg aztán irgum-burgummegaza..ja)

(#62449) svgyula:
Szia! NINCS igazad! Az átlag felhasználói szint kb már évek óta a telepítő-próbáló, felrakó-leszedő! Kb. minden háztartásban van legalább egy gép (jó, enyhe túlzás, de már olyanoknak is van akik pár éve kb. még azt se tudták hogy létezik net meg sz.gép) És ők telepítenek progikat,játékokat, és el is távolítanak progikat játékokat. És ugyanúgy AV-kat is ha haver ajánl egy másikat, vagy netán idetéved és beoltják ezzel vagy azzal... Már a nagymama is telepít, és a 8-10 éves gyerek is... És valszeg egyik sem gondolja hogy van néhány szoftver amihez kell külön eltávolító. Mert nem indokolja semmi hogy ezt gondolja...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.