Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53901) -=RelakS=- válasza Rico45 (#53899) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Futtasd ezt a futtatás paranccsal:

netplwiz

Kiveszed a pipát a jelszókérés elől, majd kiválasztod a felhasználód, megadod a jelszót, következő indulásnál automatikusan bejelentkeztet.

Zárképernyő ettől még kérhet jelszót

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#53902) Rico45 válasza -=RelakS=- (#53901) üzenetére


Rico45
őstag

Ez is meg volt!

Ugyanúgy kéri a mocskos :-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#53903) -=RelakS=- válasza Rico45 (#53902) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Valaki írta, meg mutatta képen, hogy kéri a jelszót, és UTÁNA jelenik meg a bejelentkező háttérkép.

Tevótá? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#53904) 30z.Samu válasza Rico45 (#53902) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne kapcsold be. ;]

Sic Parvis Magna

(#53905) Rico45 válasza -=RelakS=- (#53903) üzenetére


Rico45
őstag

Nem én voltam :-)

Ez egy fos :-)) Már egy tucat dolgot megpróbáltam :-(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#53906) tordaitibi válasza -=RelakS=- (#53903) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem, az énvótam, képekkel illusztrálva,
100% hogy Rico45 se tudja megoldani. 100.000-ből 1 w10 ilyen.
Nem alszom jobban, de látom nem csak én szívok ezzel, 1 hónapon belül 3 embernél jelentkezett.

Szerk, nem írok új hsz-t,
éppen nem sokkal feljebb holmi start menü tweakokról volt szó.
Olyan (persze ha külső tweak app nélküli az még jobb) beállítás lehetséges, hogy az xp startmenü szerkezete legyen?
Meg is indokolom, sokan (ismerőseim), és én is az xp-t úgy állítom le, vagy teszem készenlétbe,hogy
Win gomb--> fel (up)--> enter.
Tudom nem egy nagy ügy egerezni, és sok bill. power, sleep gombokkal van ellátva, de sokban nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#53907) paloczi válasza Bandus99 (#53868) üzenetére


paloczi
csendes tag

Szia! Nekem is ugyan ez volt a problémám a billentyűzetes tabletemmel, a Youtube-n vannak megoldások a problémára. Energiabeállításnál gyorsindítás tiltása. Keress rá. Határozottan jobb lett, de még ezek után is néha csak hosszú gombnyomásra indul.

Ha valaki nem bízna meg bennem, a fórumon több mint 16 éve fent vagyok

(#53908) Rico45 válasza tordaitibi (#53906) üzenetére


Rico45
őstag

:R :K

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#53909) Csupingo válasza tordaitibi (#53906) üzenetére


Csupingo
veterán

Üres asztalon alt+f4 nem jó leállítani? :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#53910) t256


t256
őstag

Sziasztok!

A következő a problémám az OS-el:

Bootolás után még percekig tölt vagy keres valamit, addig a rendszer szinte használhatatlan.
Böngészés közben (Firefox) ha huzamosabb ideig egy weboldalt olvasgatok (mondjuk ph fórum :) ) és nyitok egy új tab-ot, akkor megakad a böngésző. Minden tab fehér lesz és tölt.

A gép egy Fujitsu Esprimo E900-as (Intel G620, 4 GB DDR3, Intel HD Graphics) asztali gép. SSD nincs benne.
Tűzfalam egy CIS ingyenes változat.

Első körben arra gondoltam, hogy kevés a RAM. Azért feltételezem ezt, mert a géphez járt egy win7 32 bites verzió. Ezt frissítettem (rögtön friss install után) Win 10-re. Mivel 32 bites volt a win7, a win10 is az lett, így csak 3 Gb memóriát kezel.

Szeptember óta van telepítve az OS.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#53911) Popes válasza TRob1 (#53891) üzenetére


Popes
őstag

A leírásod szerint az én gépem az állatorvosi ló, és köszöni szépen jól van. :)
Abban viszont egyetértek hogy ilyen dolgokkal ha ész nélkül csinálja az ember, szét lehet barmolni a rendszert. (ezért nem is szoktam leírni a mikéntjét mert én eligazodom a saját gépemen de tudom mennyi odafigyelés kell hogy ne dögöljön meg az a bizonyos ló :DDD )[kép]

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#53913) pzstm válasza mrhitoshi (#53887) üzenetére


pzstm
titán

eseménynaplót meg kellene nézni...ez indítás után is előjön?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#53914) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Laptopomon egy OEM Win 10 fut. Most cserélném le a HDD-t egy SSD-re. A Windows aktivációval lehet probléma? Most be vagyok jelentkezve egy Microsoft fiókba. Elég lesz ismét bejelentkezni vajon?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#53915) core i7 válasza KubanitoS (#53914) üzenetére


core i7
addikt

Én úgy tudom a Windows 10 géphez van kötve mármint (talán alaplap) háttértár cserénél nemhiszem

(#53916) vlevi válasza KubanitoS (#53914) üzenetére


vlevi
nagyúr

Semmi gond nem lesz. Macirum reflect (ingyenes) segítségével átklónozod a hdd-t ssd-re, visszadugod a helyére, és készen van.

(#53917) KubanitoS válasza vlevi (#53916) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem szeretnék klónozni semmit, clean install lenne a cél. :B

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#53918) cattus válasza KubanitoS (#53917) üzenetére


cattus
őstag

Nem lesz gond az aktiválással. Amúgy MS fiók bejelentkezés sem szükséges hozzá, a hardware alapján (alaplap) aktiválni fogja magát.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#53919) gduck


gduck
addikt

Sziasztok!

Minden ötletet megköszönök, mert már mindent kipróbáltam de nem igazán sikerült megoldanom a problémámat :(

Adott egy alaplapi Realtek HD audio hangkártya. A gépen 2db oprendszer van XP és WIN10. XP alatt TÖKÉLETESEN működik a hangkártyára dugott mikrofon, WIN10 alatt pedig nem működik. Ha az erősítést maximálisra veszem és ordítok a mikrofonba, akkor iszonyat halkan és recsegve hallom amit mondtam.

Szóval Win10 alatt nem tudom használható állapotba hozni a mikrofont. Már mindent kipróbáltam.

Ötlet?

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#53920) vlevi válasza KubanitoS (#53917) üzenetére


vlevi
nagyúr

Akkor sincs gond. Csak az alaplapcsere számít uj hardvernek, a hdd cseréje nem. Ujratelepited a gépet, telepiteskor a kulcs megadasakor azt valasztod, nogy nincs kulcsod. A korábbi, ugyanerre a gépre telepitett aktiválást fel fogja ismerni a telepites vegen, amikor internetkapcsolathoz jut, es így azonnal aktivalt lesz.

(#53921) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. A gépházban azt írja a rendszer, hogy "Windows is activated with a digital license linked to your Microsoft account". Annak már utánajártam, hogy ez annyit jelent, hogy miután MS fiókkal jelentkeztem be, az Anniversary Update után hozzákapcsolta a licencemet ahhoz. Azt is tudom már, hogy ennek az előnye az, hogy hardver változás esetén -miután 8.1-ről frissítettem- sem kell vásárolnom új licenszet, mert a fiókom biztosítja az érvényességét a kulcsnak.

VISZONT kérdés számomra, hogy amennyiben én törlöm a fiókom, akkor a licencem feloldódik-e ez alól a kapcsoltság alól és akár hozzákapcsolhatom más MS fiókhoz is? Vagy innentől benyelte a cucc és csak ezzel a fiókkal él a lehetőség a licenc-továbbvitelre, amennyiben ezt a fiókot törlöm, akkor bukó?

Ezen túlmenően lenne még egy olyan kérdésem, hogy az a lehetőség még él, hogy "idegen" emailcímmel is lehet regisztrálni MS fiókot, vagy már csak @hotmail/outlook/live alapon lehet?

(#53922) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

Az utóbbi 1 hétben bizonyos időközönkén kékhalál van a gépemen, ezeket a hibaüzeneteket kapom:
Leírás
A hardver hibája miatt a Windows nem működik megfelelően.

Probléma-aláírás
Problémaesemény neve: LiveKernelEvent
Kód: ab
1. paraméter: 1
2. paraméter: 12f0
3. paraméter: 1760
4. paraméter: 270000001c
Operációs rendszer verziója: 10_0_14393
Szervizcsomag: 0_0
Termék: 256_1
Operációs rendszer verziója: 10.0.14393.2.0.0.256.48
Területibeállítás-azonosító: 1038

_____________________________
Leírás
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Windows\System32\IntelCpHDCPSvc.exe

Probléma-aláírás
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: IntelCpHDCPSvc.exe
Alkalmazásverzió: 1.0.0.1
Alkalmazás időbélyegzője: 572a4b65
Hiba – modul neve: ntdll.dll
Hiba – modul verziója: 10.0.14393.479
Hiba – modul időbélyegzője: 5825887f
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 000000000002f7db
Operációs rendszer verziója: 10.0.14393.2.0.0.256.48
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: c6f7
További információk 2: c6f728f745d32923434d90baeb379772
További információk 3: d64f
További információk 4: d64fa9f7a15a5c82fdbfb1c159274b09

További adatok a problémáról
Gyűjtőazonosító: 62508fdeda78851437645700befb1f17 (120631211620)
_________________________________________

Probléma-aláírás
Problémaesemény neve: BlueScreen
Kód: d1
1. paraméter: 47
2. paraméter: 2
3. paraméter: 0
4. paraméter: fffff8043c7e9b61
Operációs rendszer verziója: 10_0_14393
Szervizcsomag: 0_0
Termék: 256_1
Operációs rendszer verziója: 10.0.14393.2.0.0.256.48
Területibeállítás-azonosító: 1038

További adatok a problémáról
Gyűjtőazonosító: AV_usbxhci!Bulk_ProcessTransferEventWithED1
Kiszolgálóinformáció: 6f2272e5-3ee6-4f00-b263-64699aa06c66

mi lehet ez? Válaszokat előre is köszönöm.

(#53923) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Köszi mindenkinek a segítséget!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#53924) Popes válasza Bandi821 (#53922) üzenetére


Popes
őstag

Az Intel Graphics Driver problémázik, nem írtad milyen gép de keresni kellene egy másik win10 drivert a gyártó oldalán.(ha van)

Deus ex machina

(#53925) prabhu válasza gduck (#53919) üzenetére


prabhu
senior tag

[Realtek HD audio driver]

[ Szerkesztve ]

(#53926) gduck válasza prabhu (#53925) üzenetére


gduck
addikt

Nem segít rajta, több verzióval próbáltam, most a legfrissebb van feltelepítve. Minden szuperül működik, kivéve a mikrofont :(

[ Szerkesztve ]

(#53927) Pierre75


Pierre75
senior tag

Az eseménynaplóban 2 rendszeres hibabejegyzés van:
10016 DistributedCOM
7034 Service Control manager (A(z) Intel(R) Content Protection HDCP Service szolgáltatás váratlanul leállt.)

Amennyire utánaolvastam, a Windows Update szórakozik és lassítja a rendszer betöltését. Érdemes ezekkel foglalkozni? A korábban használt notebook eseménynaplójában is szerepelt az egyik hiba, de hibamentesen használtam.

(#53928) cigam válasza gduck (#53926) üzenetére


cigam
félisten

Jobbklikk a hangszóró ikonon, és nyisd meg a rögzítő eszközt. Válaszd ki a mikrofont, és a tulajdonság gombra előugró ablakban a jelszint fülön csekkold az erősítést

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#53929) gduck válasza cigam (#53928) üzenetére


gduck
addikt

Ez is megvolt, írtam hogy ha maximumon van, akkor lehet valamit nagyon halkan hallani a felvett anyagból. Ráadásul ha beszélek a mikrofonba, akkor a képen a Mikrofon mellett látható zöld csík szépen mozog akár a maximumig is. Tehát látszólag működik, de se a diktafon, skype stb. alkalmazásban nem működik a mikrofon. Pl. ha skype hangbeállítását nézem és ordítok a mikrofonba, akkor 20%-ig mozdul ki.

Fene se érti XP alatt semmi baja, WIN10 alatt meg nem sikerül működő képes állapotot előidézni :(

[ Szerkesztve ]

(#53930) Bandi821 válasza Popes (#53924) üzenetére


Bandi821
tag

Szia! Nagyon szépen köszönöm. Ez egy Dell XPS15 -ös lptop elvileg 530-as az igp-je

(#53931) Popes válasza Bandi821 (#53930) üzenetére


Popes
őstag

Dell-nél van is hozzá driver. LINK
Annyi hogy az eszközkezelőben ellenőrizd le hogy most mi van fenn, és ha nem ez akkor távolítsd el és telepítsd a gyártó oldaláról letöltöttet.
Erre a leírása is szükséged lehet ha esetleg a win visszarakná a sajátját újra.

Deus ex machina

(#53932) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Mi jött ki mostanában?
Ma már harmadszorra nyomja végig a laptopom a windows updatet, kikapcsolnám, de Windows előkészítése van, jelenleg már 15-20 perce... és mindig a legjobbkor jön.

Tudom valahogy erőltetni a frissítés nélküli leállítást akkor amikor a leállítások gomb azt írja hogy "Frissítés és leállítás"? Néha van hogy menni kell, és olyankor a laptop nem szeret táskában rázkódva frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#53933) DS39 válasza AeSDé Team (#53932) üzenetére


DS39
nagyúr

Ilyenkor ne kapcsold ki, tedd alvóba.

(#53934) trialboj


trialboj
őstag

Szüleimnek van egy lenovo g5070 es laptopja, amin win10 van, mivel a 8 kezelése katasztrofális szerintem.

A laptop nem nagy szám i3 4ggb ram, és 7200 hdd, de azt gondoltam hogy sima böngészésre csak elég lesz pár évig.
Nos az a helyzet hogy rohadtul nem, olyan lassú néha rajta a win hogy megőrjít, ők viszont nem veszik észre mert nincs viszonyítási alapjuk.
Ma reggel azzal hívtak hogy lassan 2 órája restartol. Újraindítottam (hosszan nyomva a bekapcs gombot) és mikor indult a win installátl pár win frissítést. Ezt érdemes lehet kikapcsolni?

A kérdés az lenne hogy nincs valami ismert hibája ennek a windowsnak, amit esetleg ki lehet kapcsolni, hogy a gyengébb laptopokon ne tartson egy örökkévalóságig a be és kikapcsolás.
Volt hogy filmet akartak nézni, ami lefagyott 10 perc után, és akkor sem lehetett újraindítani, ott az aksit kellet kikapni, de restart után ment szépen.

Szerintem a win7 nem szarakodna ennyit, de arra már nincsenek driverek a touchpadhoz, és hangszórókhoz, stb.

Ez egy 110.000FTos laptopt volt 1 éve kb, Nem értem miért gyártanak ilyen szemetet, semmire sem lehet használni. Böngészésben a lassan 3 éves telefonom gyorsabb nála, pedig az sem egy top márka. :(

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#53935) UnSkilleD válasza DS39 (#53933) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

vagy inkább hibernálás, az kevesebb akksit eszik mint az alvó mód

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#53936) #93794560 válasza trialboj (#53934) üzenetére


#93794560
törölt tag

Userfüggő, hogy kinek mi a katasztrofális. A 8.1 kezelése sokkal könnyebb, mint a 10-esé, mert a beállítások nincsenek annyire szétszórva, eldugva. Nálam a 8.1 stabilabb, kompatibilisebb, és halkabb is, hűvösebb a gép, míg 10-es alatt állandóan maxon pörög, a meghajtót is megállás nélkül használja.
A lassulást a 10-es alatt kikapcsolhatatlan windows update okozhatja, valamint az a tény, hogy 10-es alatt a háttérben valami mindig használja a vinyót/SSD-t.
Nálam a 8.1 vált be legjobban, de ez csak az én véleményem. Nálam a 8.1 betonstabil, az energiagazdálkodása remek, alap dolgok használata esetén olyan csendes, hogy a venti alig hallható. A 7-es és a 10-es is hangosabb, és többet fogyasztó rendszernek bizonyult. A te tapasztalatod persze ettől eltérhet.

[ Szerkesztve ]

(#53937) trialboj válasza #93794560 (#53936) üzenetére


trialboj
őstag

Win10 et is kipróbáltam a saját gépemen, és emlékszem hogy valami kis mókolással ki lehetett lőni a win updatet... ez már nem működik, és muszáj elviselni hogy leterheli az olcsó gépeket?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#53938) JamesHun válasza #93794560 (#53936) üzenetére


JamesHun
addikt

nem lehet valami gubanc van ott ha mindig pörgeti a HDD-t SSD-t ok nélkül?

SeriesX: JamesSHun

(#53939) #93794560 válasza trialboj (#53937) üzenetére


#93794560
törölt tag

Én is használtam egy ideig a 10-est, a kisebb hibáival még együtt is tudtam volna élni, de amikor a frissítések feltelepítése után minden külön értesítés nélkül újraindult, és én épp fájlokat másoltam egyik meghajtótól a másikra, alaposan felhúztam magam. Akkor meg pláne, amikor újraindulás után kiderült, hogy a kérdéses fájlok sem a forrás, sem pedig a célmappában nincsenek ott. Gyakorlatilag eltűnt több GB értékes adatom. Aztán egy pár kilobyte-os jpg képet nem engedett átmásolni egy másik mappába, mert szerinte nincs elég memória. Egy 8 GB RAM-mal rendelkező gépen úgy, hogy semmilyen program nem volt elindítva.
Ha valaki úgy dönt, hogy a 10-est használja, az viselje el, hogy az automatikus update le fogja terhelni a gépét! Viselje el, hogy a telemetria teljesen nem kapcsolható ki, viselje el, hogy a rendszer állandóan félkész állapotban van, stb... Én nem viselem el, ezért is álltam vissza 8.1-re. A gépem egyébként is eredeti 8.1-gyel érkezett, BIOS-ba égetett kulccsal. A gép hardvere láthatóan erre az oprendszerre lett összeállítva. Bár megy 7-essel is, de 8.1-gyel stabilabb. 10-essel is megy úgy-ahogy, de az nekem nem jött be. Akinek igen, az használja egészséggel. Mindenkinek magának kell eldönteni.

(#53940) #93794560 válasza JamesHun (#53938) üzenetére


#93794560
törölt tag

Friss telepítésnél? Amikor még semmi nem lett föltelepítve, csak a driverek? De mindegy is, lesz*rom. Visszament a 8.1, ez stabil, kezelhető, halk, és nem dönti el helyettem, hogy mikor akarom futtatni az update-et.

[ Szerkesztve ]

(#53941) raidx válasza trialboj (#53934) üzenetére


raidx
őstag

Rakjál fel egy TH2-es verziót (1511) ne a szülinaposat. Egy ősrégi Intel atomos lapocskán is szépen muzsikál.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#53942) Csupingo válasza trialboj (#53937) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha ez az, akkor még vannak win 7-es driverek. Az lehet, hogy kevesebbet problémázna.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#53943) mexel


mexel
veterán

Arra van valami megoldás hogy a defender szép csendben automatikusan frissüljön, ne dobálja napont 2x az értesítéseket hogy frissítsem? találtam leírásokat hogy a feladatütemezőben állítsak be ütemezett frissítést, de mivel random időpontokban üzen így nem biztos hogy az megoldás, illetve megpróbáltam és nem is működik valamiért.

(#53944) mexel


mexel
veterán

Még egy kérdésem lenne: azt be tudom állítani valahol, hogy az az ablakokat, vagy bárm iegyebet ( pl aimp, winamp vagy bármi) ne mtudjam kihúzni az asztalról oldalirányban? Úgy mint a régi egy képernyős megoldásoknál, hogy ott megakadjon?
( csak egy kijelzőm van jelenleg)

[ Szerkesztve ]

(#53945) TRob1 válasza mexel (#53943) üzenetére


TRob1
veterán

Nem lehet hogy bekapcsoltál valamit, pl. a Bővített értesítéseket, vagy vmi mást? Mert nálam alapból egyik gépen sem dobál ilyen üzenetet.

¤ R'n'R ¤

(#53946) mexel válasza TRob1 (#53945) üzenetére


mexel
veterán

Fentebb írtam, hogy a win update a csoportházirendben úgy van beállítva hogy a win frissítéseket ne töltse le automatikusan. Sajnos úgy látszik adefendert is ide sorolja, pedig a csoportházirend szerkesztésnél külön részvonatkozik rá. Azt szeretném hogy a win update ne legyen automatikus, csak értesítsen, a defender viszont csendben automatikusan frissüljön.

Ráadásul adódott még egy problémám :) Nem tudom szoftveresen felcserélni a sztereó bal és jobb csatornát :)

[ Szerkesztve ]

(#53947) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Windows 10 végre kijavított mindent :D

képség

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#53948) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Hol lehet beállítani,hogy ha hibernálásból felkel akkor ne jelenjen meg a bejelentkezés ablak?
w10/64/prof-ról van szó
Csak egy felhasználó van, microsoft fiók nélkül,jelszavak bejelentkezés nélkül.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#53949) SP4C3 válasza -=RelakS=- (#53947) üzenetére


SP4C3
veterán

1%

Ez pedig hasonló, mint a tied: [link]

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#53950) vigyori78 válasza Bacusuz (#53948) üzenetére


vigyori78
őstag

Próba:
Gépház / személyre szabás / zárolási képernyő / zárolási képernyő háttérképének megjelenítése a bejelentkezési képernyőn = KI

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.