Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) gyulank válasza azopi74 (#5237) üzenetére


gyulank
addikt

Mert nem ugyanaz...

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#5252) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Jah akkor túlzottan előre rohantam. De ez nem úgy működne, mintha "venne" az ember upgrade kulcsot pl?

(#5253) szabonagyur válasza F_Zolee (#5252) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mivel semmit sem tudunk a dologról felesleges megint egy újabb flamewart indítani erről. Lehet a dolog Win7 és Win8 alap esetében is különbözni fog stb stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5254) F_Zolee válasza szabonagyur (#5253) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem követtem a topikot, nem tudom milyen flame lehet ebből de akkor kivárok. :)

(#5255) netpeti98


netpeti98
addikt

Régebben keringett egy ilyen táblázat:
[link]

(#5256) szabonagyur válasza netpeti98 (#5255) üzenetére


szabonagyur
félisten

És mi a Windows 8.1 S14 mondjuk? Meg tudtommal Windows Phone 10 sem lesz ilyen néven. Túl sok a feltételezés, ezért is felesleges erről beszélni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5257) netpeti98 válasza szabonagyur (#5256) üzenetére


netpeti98
addikt

(#5258) Воланд válasza szabonagyur (#5256) üzenetére


Воланд
titán

az s14 az az update 1. a tablazat meg ms konferenciarol van, channel9-rol barmikor le lehet tolteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5259) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! tegnap felraktam a 10074-et egy régebbi használt sata hdd-re de valamiért nagyon lassú. Eltávolítottam a rendszerből de a boot-nál természetesen megjelenik továbbra is és ki kell választanom a 8,1-et. Hogyan tudnám eltüntetni,hogy ne így legyen? Egyébként tervezek venni egy újat,hogy az upgrade előtt kipróbáljam egyáltalán működik-e az én hardveremen.

[ Szerkesztve ]

(#5260) pzstm válasza kisapa (#5259) üzenetére


pzstm
titán

MSconfig/boot-ban nézz szét, s töröld ami Neked ott nem kell.

Windows.old mappád is van?

Mert akkor érdemes lehet msconfig előtt futtatni egy cleanmgr.exe-t, system fájlokra is és eltávolítani mindnet.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5261) mefistofeles válasza kisapa (#5259) üzenetére

Mármint "újat" mit? HDD-t? Mert ha jól értem akkor már kipróbáltad és ment csak lassan nem?
Szerintem amin jól elmegy a 8.1 azon el fog menni a 10 is.
Én nem vagyok híve az efféle töröld ezt, töröld azt dolognak. Tiszta telepítés a tuti!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5262) kisapa válasza pzstm (#5260) üzenetére


kisapa
senior tag

Windows.old mappa nincsen mert egy teljesen különálló HDD-re telepítettem.

(#5263) osztszoroz válasza kisapa (#5259) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

(#5264) samgar


samgar
őstag

Segítsetek,mit kell még átállítani a gépen, hogy működjön a beta store? Már nem tudok semmit mégsem működik..csak working...

Oppo Find X5 PRO

(#5265) netpeti98


netpeti98
addikt

Windows 10 Build 10114

Szerintem felesleges volt nagy képernyőn is elrejteni az oldalsávot, tableten elég kényelmetlen lehet eljutni onnan az All Apps nyégzetbe.
Ha jól látom a Black theme, már inkább sötétszürke, bár ebben nem vagyok biztos a videó képe alapján.

[ Szerkesztve ]

(#5266) RaZroX válasza netpeti98 (#5265) üzenetére


RaZroX
addikt

Ráfeküdhetnének az ikonrajzolásra..

This is the way

(#5267) netpeti98 válasza RaZroX (#5266) üzenetére


netpeti98
addikt

Sajnos a modern felületen ezek a drótikonok lesznek a jellemzőek. :(
Desktopon pedig az új Lomtárhoz hasonló 3D ikonokban gondolkoznak, ha minden igaz.

(#5268) RaZroX válasza netpeti98 (#5267) üzenetére


RaZroX
addikt

A "drótikonokkal" semmi bajom. Az összes többi ami gusztustalan... Amit legutoljára láttam hálózat illetve "sajátgép" ikon az valami szörnyű.. a mappák meg kifejezetten szánalmasan néznek ki.

This is the way

(#5269) azopi74 válasza gyulank (#5251) üzenetére


azopi74
addikt

Mármint mi nem ugyanaz, mint micsoda?

(#5270) fuze válasza netpeti98 (#5265) üzenetére


fuze
őstag

A sötét témát egyedül az ablakkeret rontja el szerintem... Ott lehetne sötétszürke a keret, vagy a használt színnek egy szürkés vagy sötétített változata... Nem értem miért ilyen kis lépésekben javítják a design-t. Ezeket mindig csak félig csinálják meg, ami látszik a jobb felső gombokon is.

adms.hu | UI Designer

(#5271) gyulank válasza azopi74 (#5269) üzenetére


gyulank
addikt

A Windows 10, mint a 8.1/8/7/Vista/2000/XP/98/95/3.1.
Amúgy meg miért van az, hogy nem telepíthető a ZoneAlarm, és nem indul a hangkártyához telepített program?
Vagyis, egyesek miért működnek, mások miért nem? Ja, és hol nézhetem meg, hogy ez melyik verzió?
Most telepítettem. Amúgy csodálatos, hogy itt van a Firefox felett ez a szürke csík, csak, hogy legyen rajta 3 gomb, és még azt se írja ki, hogy Firefox. Minek azt tudni? Ja, és az a sötét téma hogy állítható be, és csak a számológépre vonatkozik, vagy az intézőre is?

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#5272) azopi74 válasza gyulank (#5271) üzenetére


azopi74
addikt

És a mai Windows 10 ugyanaz lesz, mint a Windows 10 negyed,/fél/egy/két/öt/nyolc év múlva ?

(#5273) gyulank válasza azopi74 (#5272) üzenetére


gyulank
addikt

Ez változtat azon, hogy ez nem ugyanaz, mint az előzők?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#5274) azopi74 válasza gyulank (#5273) üzenetére


azopi74
addikt

Csak annyit, hogy így sokkal logikusabb lenne Windows -nak nevezni Windows 10 helyett. Persze az elején, az indulás után pár hónapig még érdemes lehet meghagyni a verziószámot, utána viszont semmi szerepe nem lesz.

(#5275) tatararpad válasza azopi74 (#5274) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem ez az utolsó Windows szöveg nettó marketing bullshit, olyan mint mikor a kernel verziószámát ugratták 10-re. A fejlesztés nem áll meg, valamilyen módon meg különbséget kell majd tenni Windows és Windows között, az hogy ez Windows 11, 10.1, Redstone, Pincsi Pacsi, 124324.193457, vagy amit kitalálnak, ugyan mindegy már. Mert mondjuk mi van ha változik a WDDM a DX13-nál, a gyártó odaírja hogy Windowson megy a drivere, Windowson meg nem? Mert az ő régi terméke a régi WDDM-en ment, de újra már nem csinálja meg, viszont mindent Windowsnak hívnak. Hagyjuk már...

Arról nem is beszélve, hogy egy rolling release mögé nem árt egy üzleti modell is. A Binget meg az életbe nem fogják olyan sokan használni hogy a Microsoft kidobja a Windows bevételeket az ablakon.

[ Szerkesztve ]

(#5276) King Unique válasza tatararpad (#5275) üzenetére


King Unique
titán

Na meg az is majd hülyén fog hangzani: " Helló! Te milyen Windowst használsz? Én a 10.2 IceBlue kiadást és te? Áh, nálam még csak a 10.1.4.2 Red Thresshold van fent, de hamarosan megjelenik majd a 10.3 Halo Edition with Cortana 3.0" Vagy egy hasonló verziószámok nélkül, csak Windowsként emlegetve... :D

Na meg az oprendszer bevételek, akár consumer paicon is, pont másik topikba fejtegettük [link]. A Bing megint olyan nagy szolgáltatás, amit sokan inkább kerülnek, mint hogy annyira használnák. Pl. a mostani Skype telepítő is erővel (nem is lehet módosítani) a Binget állítja be defult kezdőlapnak és keresőnek a böngészőkben...első dolgom utána módosítani, de ahogy láttam, sok ismerősnek is... :DD

[ Szerkesztve ]

(#5277) gyulank válasza King Unique (#5276) üzenetére


gyulank
addikt

Nem is lehet változtatni abban a böngészőben. Amúgy senki se tudja a választ a kérdéseimre?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#5278) #58000384 válasza King Unique (#5276) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az OS X-nél és a Linuxoknál működik, szerintem nem lenne semmi baj a 10.1, 10.2, stb. elnevezésekkel. Sokan most sem tudják, hogy mit használnak, nekik meg tökmindegy ("Kék a tálca alul? Átlátszó? Van Start menü, vagy behoz egy nagy képet?").

(#5279) King Unique válasza gyulank (#5277) üzenetére


King Unique
titán

Már mért ne lehetne? FF-ban, de Chrome-ban is simán át tudod állítani utána kezdőlapot, illetve letiltani az erőszakosan települő Bing Search Engine bővítményt.
Az, hogy egyes programok előző verziókban jól működnek, itt a 10-esben nem, azt tesztrendszer révén nem meglepő...a sötét témát tegnap én is próbálgattam beállítani gépházban a Colors menü alatt, de nem találtam meg... :(

(#5278) karak_22: igen csak, azoknál a rendszereknél, főleg OS X-nél, elég régóta így megy, x év alatt hozzászoktak a felhasználók, míg egy Windowsnál nem...illetve azért lesz fura az egész, mert egy mostani 10.0 után egy 10.1/2 eleve nagyobb horderejű, új OS lesz, de azt is Windows 10 néven fogják emlegetni, ahogy a 8 után a 8.1 se teljesen épült be elkülönülten a köztudatba.
De csinálják csak, lesz@rom ezt is, ahogy a többi nagy ötletüket is... ;]

[ Szerkesztve ]

(#5280) netpeti98 válasza King Unique (#5279) üzenetére


netpeti98
addikt

A sötét téma egyenlőre csak a tálcán és a Start menüben van: A többi helyen így hozható elő, de még mindig nagyon kezdetleges.

[ Szerkesztve ]

(#5281) King Unique válasza netpeti98 (#5280) üzenetére


King Unique
titán

Köszönöm a linket! :R
Tegnapi játszadozás után valahogy sejtettem, hogy van vmi trükk, mókolni való... :D
Amúgy, ha a véglegesben ez állítható lesz, az mindenképp kafa, mert a full fehér téma néha már irritálja az ember szemét, kellemesebb vmi szürkés. pl. Office-ban is jó, hogy lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#5282) #58000384 válasza King Unique (#5279) üzenetére


#58000384
törölt tag

Idővel megszokják az emberek az új elnevezést, főleg, ha adnak kódneveket is (mondjuk nem feltétlenül nagymacskák vagy desszertek után), de ez majd idővel kiderül. Az OS X is zömében "óes iksz", aztán ha rákérdeznek, hogy melyik verzió, akkor csak annyit tudnak mondani, hogy a legújabb :) Bár az MS lépése után lehet, hogy Almáék OS 11-re váltanak.
Persze a Vienna is hangzatos név volt (és lenne most), de akkor még nem így tervezték el a dolgokat, hogy egy adott rendszert fejlesztenek folyamatosan egy új helyett. Te hogy neveznéd el?

(#5283) netpeti98 válasza King Unique (#5281) üzenetére


netpeti98
addikt

Én remélem, hogy inkább sötétszürke lesz, a fekete háttér és a fehér betűk szintén fárasztóak a monitoron, ellenben mobilon már nem fárasztóak.

Szerk.: bár a világos témán is sokat lendít, ha vannak benne sötétebb részek, mint a legutóbb kiszivárgott Settings appban, hogy az oldalsáv már inkább világosszürke, mint fehér. Bár ebből a szempontból nekem a Win 8.1 Settings appja jobban tetszik, az oldalsáv a téma színét kapja a tartalom pedig marad fehér.

[ Szerkesztve ]

(#5284) gyulank válasza King Unique (#5279) üzenetére


gyulank
addikt

Előre telepítettet akartam mondani. Úgy értettem abban, ami van alapból. Project Spartanban szürke változtathatatlan Bing van. Amúgy ez az Edge, vagy az más? Vagy ha az, akkor miért nem az a neve?

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#5285) King Unique válasza #58000384 (#5282) üzenetére


King Unique
titán

Nem tudom biztos...én már félig-meddig elvesztem a sok újításban, hírek hallatán... Aztán rájöttem, legjobb nem foglalkozni minden sz@rszágukkal, változtatni úgyse tudok (tudunk) rajta, hiába írom be Insider feedbackek közé. A lényeg, hogy kreáljanak egy, az előzőkhöz hasonló, jól használható és továbbra is széles körben támogatott oprendszert, legyenek az IT guruk igényeit is kiszolgáló újítások (mint pl. 7 után a 8.1, v éppen a 10-es), aztán annak már örülni fogok.
Nekem nagyon tetszett a Threshold, "Windows Threshold" jól hangzott volna. :K Jobb, mint nagymacskákkal, vagy női nevekkel dobálózni. Persze Windows 10 se rossz. De, mint mondtam variálnak mindent össze-vissza, így nem érdemes sokat foglalkozni vele.

(#5286) King Unique válasza gyulank (#5284) üzenetére


King Unique
titán

Ja, saját böngészőik, az más, azokban alap, hogy jobban de van drótozva. :D
Ahogy én néztem a Spartan és az Edge más, mert 10074-ban is előbbi a default, utóbbit talán Store-ból kell külön felrakni, vagy a fene tudja..majd többiek megmondják.

(#5283) netpeti98: jogos, a full black se minden téren előnyös. Igen , a 8.1 oldalsáv, bejelentkezési képernyő színe és egyéb, jól volt megoldva. Oldalsávot hiányolom a 10-esből, tudom, hogy nép nyomásra lett száműzve, de azért vmi eldugott aktiválógomb maradhatott volna... :(((

(#5287) netpeti98 válasza King Unique (#5286) üzenetére


netpeti98
addikt

Sajnos sok jó dolgot is kidobtak, ami a Win 8.1-ben jó volt, de ezt nem akarom fejtegetni, úgyis mindig előkerül a téma.

A Project Spartan csak kódnév volt, a végleges neve lesz Edge.

(#5288) King Unique válasza netpeti98 (#5287) üzenetére


King Unique
titán

Ja, lehetne sorolni néhányat, amit kár volt kivenni...aszem továbbra is marad a Multi-booting megoldás. :D
Ezek szerint akkor Edge alkalmazást külön ne is keressek, mert az igazából maga a Spartan, csak a véglegesben kapja meg az új nevet.

[ Szerkesztve ]

(#5289) gyulank


gyulank
addikt

10074-től nem talál frissebbet. Hogy kell telepíteni az újabbat? Ez nagyon nem az igazi.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#5290) King Unique válasza gyulank (#5289) üzenetére


King Unique
titán

A slow/ fast ringben még nem érhető el az újabb verzió hivatalosan, így ha egy kiszivárgott 101xx buildet alarsz feltenni, akkor azt tiszta telepítéssel kell, de azok aszem nem frissíthetőek tovább.

CIS Win10-re, huh az komoly, én még nem merném ráereszteni... :N

(#5291) #58000384 válasza King Unique (#5285) üzenetére


#58000384
törölt tag

A Threshold-ot nehéz kimondani, ráadásul ordít róla, hogy csak bejelentés előtti kódnév :) Azt hiszem a Nintendo szórakozott a nevekkel, mire kitalálta a Wii-t, mert az legördül az emberek nyelvéről. Hmm... Windows Wii.
A visszajelzéseknek azért volt valami értelme, legalábbis a tweetek alapján, persze nem a 200 ember által felpontozott ötleteket rakják bele a rendszerbe. Remélem, hogy már izzadnak az új ikonok felett is, mert így kénytelen lennék átmenteni a 8.1-ből őket.
Hosszú ideig úgyis mindenki csak 10-nek hívja majd (hacsak nem marad majd a Redstone, aztán jönnek a Sapphire, Cobalt meg egyéb nevek :D), aztán majd kiderül.

(#5292) cattus válasza gyulank (#5289) üzenetére


cattus
őstag

Ha jól tudom még nincs újabb publikus build. Csak kiszivárgott van, arról viszont frissíteni nem lehet.

Do the thing!

(#5293) King Unique válasza #58000384 (#5291) üzenetére


King Unique
titán

Nehéz kimondani, ez jó... :D
A számozás pont egy jó irány volt, hogy minden egyes főverzió kap egy magasabb rendű számot, de azért bonyolítani azon belül (pl. 10.1.x | 10.2 stb.) nem feltétlenül szerencsés, már a 8-8.1 is kicsit zavaró volt. No meg évszámokra utaló elnevezés is bevált, pl. az Office-nál (mennyivel jobban hangzik az Office 2013, mint az Office 15), de sok tervezőprogramnál is.
Az ilyen hangzatos (kód)nevek megint vagy/ vagy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#5294) gyulank válasza King Unique (#5290) üzenetére


gyulank
addikt

De mi a slow, és mi a fast? És mert mi van a CIS-el, ami amúgy nem az, csak hülye, mert csak a tűzfalat telepítettem. Én arról csináltam a képet, hogy az intéző nem csinál semmit, de azt nagyon számolja. 3GHz C2D 50% a semmire. És ettől beszaggatott a Youtube is, még akkor is, ha csak hangot néztem... a videó meg telepítés után közvetlen is akadt/csúszott, de akkor még nem volt gond a hanggal.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#5295) netpeti98 válasza gyulank (#5294) üzenetére


netpeti98
addikt

Az átlag tesztelő két ring közül választhat, slow és fast. A fast gyorsabban kapja meg az új buildeket. Viszont jelenleg egyik egyiken se érhető el a 10074-es buildnél frissebb. A legtöbb videó ami mostanában felkerült a híroldalakra azok csak kiszivárogtak és nem hivatalosak.
A 3rd party védelmi szoftverek közül pedig elég vegyes, hogy mennyire van felkészítve az új rendszer támogatására.

[ Szerkesztve ]

(#5296) #58000384 válasza King Unique (#5293) üzenetére


#58000384
törölt tag

Sokaknak nehéz (lehet), sokszor nyilatkoznak a fejlesztők erről, hogy mennyire fontos, hogy egy külföldi is ki tudja mondani. De akár lehetett volna poénkodni, hogy úgy hangzik, mint a "trash", mint szemét. Mondjuk ennél a példánál ez szőrszálhasogatás, de érted :)
Most arról volt szó, hogy nem lesz több főverzió, hanem folyamatosan fejlesztik a 10-et, kapja az új szolgáltatásokat, funkciókat, javításokat, stb. A 8.1-et sem lehetett 9-nek nevezni. Az évszámoktól meg hamarabb hat elavultnak a rendszer, mint amúgy, mondjuk 2015-ben annyira nem hangzik jól a Windows 2009, de a Win7 már igen. Szerintem :) Az XP-t biztosan sokan már hamarabb kukázták volna, ha 2001 lenne a neve :D Nekem a kódnevekkel sincs bajom, lehetett volna Windows 6 Vista, meg 6.1 Blackcomb/Vienna, utána 6.3.9600 Blue is... :D

[ Szerkesztve ]

(#5297) netpeti98 válasza #58000384 (#5296) üzenetére


netpeti98
addikt

Mondjuk, ha ilyen gyakran jönnek majd az új verziók, akkor nem jönnek ki az év alapú számozás hátrányai.
Vannak olyan Linux disztók is ahol az év/hónap számozással jelölik a verziókat, mert fél évente jön új verzió.

(#5298) King Unique válasza #58000384 (#5296) üzenetére


King Unique
titán

Mondjuk az évszám és elavultnak tűnés kapcsolata, az valóban jogos.
Én csak azt nem értem, hogy ha nem lesz több főverzió, a mostani alap 10-es lesz ingyenesen örökkön-örökké foltozva, fejlesztve, akkor ebben MS-nek mi akkora buli..??? Mert most rávágják sokan, hogy ott a nagy "szolgáltatások", Bing, Office, Store stb. kutya f*sza, de azokért megint nem akarna fizetni senki (nem is fog) consumer körökben, hogy akkora bevételt termeljenek. Persze jön egyéb termékeikből is nekik, de franc tudja. OK, h terjedjen, meg 1 milliárd eszközön akarják látni, de a full free mód elég lett volna szerintem mobil eszközökre, v éppen Raspi és társaira.
Na persze, az még nincs megerősítve, hogy a jövőbeli frissítés, milyen formában fog történni, így addig találgatni se érdemes.

+1: aztán remélem teljesen nyílttá nem fogják tenni a platformot, mert az lesz csak a legalja és azzal fogják végképp szétbarmolni...

[ Szerkesztve ]

(#5299) #58000384 válasza netpeti98 (#5297) üzenetére


#58000384
törölt tag

De még nem tudjuk, hogy mennyire gyakran jönnek majd az új verziók, pénzbe kerülnek-e (vagyis mekkora arányban váltanak majd az emberek), mi újat hoznak, stb. Ugye a biztonsági és egyéb apróbb feature frissítések miatt szerintem felesleges ezután kiadni a Windows 2016-ot, mert az azt sugallja, hogy egy komolyabb változásról van szó, ellenben a 10.2, 10.3 arra utal, hogy funkcióiban frissített 10-ről beszélünk, ami mindig naprakész. A Windows azért elég nagy piaci részesedéssel rendelkezik, annyira nem biztos, hogy ami a piciknél bejön, az a nagynál is, hiszen jóval nagyobb és változatosabb felhasználói bázisról beszélünk.

King Unique: Biztosan lesznek olyan funkciók, amik fizetősek lesznek és beépülnek a rendszerbe, akár a Store-ból megvéve is. Ugye a rendszer maga csak 1 évig ingyenes, utána meg kell venni, ha addig nem történt frissítés, az is bevétel, ráadásul eddig is a vállalati licencekből jött a legtöbb pénz, támogatásból, Office-ból, miegymásból, most ott lesz a kibővített Store, meg ki tudja mit akarnak még. Nyílt az tuti nem lesz, ettől nem kell félni.

[ Szerkesztve ]

(#5300) Dr.FantastiK válasza King Unique (#5298) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

'' h terjedjen, meg 1 milliárd eszközön akarják látni, . . ''

valoszinuleg ebbol sem lessz semmi, gondolom a Windows 8/8.1-et is azert dobtak piacra hogy terjedjen :DDD ,, oszt megse tudta a Win7-et levaltani !! de nem is foja sose. mint ahogyan valszeg ez a 10 sem ! a Cegek hidegrazast kapnak a felhasznaloi feluletetol ,, meghat bevarjak a valamikori SP2-t . :K

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.