Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52151) Barthezz2 válasza Core2duo6600 (#52149) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Eleve egy név van megadva, de ezt magától 2.4: ssid 5: ssid_5g névvel látja el. Ez nem lehet gond.

Itt valami windows marhaság lesz, mert a router megléte óta ugyan olyan konfiggal fut(fw update se volt), a géphez se nyúlt senki oly módon, hogy bármi el lett volna állítva. Pont ezért állok értetlenül a dolog előtt.

Wifi stick veszi a jelet, de az se lehet rossz, mert átvittem a htpc által használt stick-et, de azzal is ugyan ez.

csixy
Családi ház, 1 szomszéddal.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#52152) SP4C3 válasza Barthezz2 (#52151) üzenetére


SP4C3
veterán

Gépen is felkonfiguráltad?

IPV6-ot vedd ki.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#52153) hdtomi válasza Barthezz2 (#52151) üzenetére


hdtomi
senior tag

Szia! Fél szemmel olvastam el a hozzászólásokat, öcsémnek sem volt jó a wifi egyik nap. Rákerestünk a hibára, azt beírva keresőbe a gyakorikerdesek.hu-n találtam választ.

windows és r gomb
Írd be a parancssor ablakba:
ipconfig /release
ez után:
ipconfig /renew

Aztán jó is lett.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#52154) Döglött Róka válasza Barthezz2 (#52148) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Command prompt, ird be

Hitomi, windows+r hasznalatara mar win 7 9ta nincs szukseg

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#52155) csixy válasza Döglött Róka (#52154) üzenetére


csixy
addikt

De gondolom, hogy ugyanerre a célra megteszi a (wifi) hálókártya letiltása, majd engedélyezése is akár a hálózati központból, akár az eszközkezelőből.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#52156) szőr Artúr válasza csixy (#52155) üzenetére


szőr Artúr
tag

Nem feltétlenül. Lehet, hogy a dhcp kliens másképp viselkedik, ha letiltod, majd engedélyezed a kártyát.
A release/renew jelzi a szerver felé, hogy elengedted a korábban kapott címet, majd kér egy újat. Az új címmel jön újra a dns címe, routing paraméterek stb.
Esetleg a renew előtt egy ipconfig /flushdns sem árthat.

(#52157) csixy válasza szőr Artúr (#52156) üzenetére


csixy
addikt

Köszönöm! Okosodtam. :R

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#52158) Core2duo6600 válasza Barthezz2 (#52151) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Érdemes lenne a wiifi driverét is megfrissíteni, ill. újratelepíteni.
A gyártótól leszedett driverrel, van hogya win nem taléálja el.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#52159) Barthezz2 válasza Döglött Róka (#52154) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Úgy tűnik bevált. Köszönöm mindenkinek :R

Everybody lies.

(#52160) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok. Mi a különbség a pro és a pro N között? Én úgy tudom annyi, hogy a pro N-ben nincsen media feature pack. Azért érdekelne, mert van egy programom amit képtelen vagyok feltelepíteni, viszont másik, win10es gépre fel tudtam telepíteni, és most jutott eszembe, hogy azt hiszem, azok nem N, hanem sima windows 10-esek.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#52161) netpeti98 válasza oszi666 (#52160) üzenetére


netpeti98
addikt

Bizonyos programoknak kell a media feature pack.

(#52162) oszi666 válasza netpeti98 (#52161) üzenetére


oszi666
őstag

hát ez egy áramlási citométer-adat elemző program, nem hinném hogy annak kell, de ki tudja. Megpróbálom. Köszi!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#52163) oszi666 válasza netpeti98 (#52161) üzenetére


oszi666
őstag

Feltelepítettem, de azzal sem működik sajnos. Ráadásul ez a file elvileg kompatibilis windows 10-el. Annyi történik, végigfut a kicsomagolás és utána semmi egyszerűen. Van valami ötlet hogy mit ronthatok el? Próbáltam rendszergazdaként elindítani, volt kompatibilitási mód meg minden és mégsem. Van még valami egyéb?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#52164) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az élményindex a disk score részen mindig csak azt a meghajtót nézi amire telepítve van a rendszer vagy az összeset és azt átlagolja?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#52165) VoidXs válasza Winner_hun (#52164) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csak a rendszert.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#52166) Winner_hun válasza VoidXs (#52165) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor lehet van gond mert kevesebb pontot kaptam mint ~3 hónapja.
8,15 vs 7,75

De az is lehet hogy valamelyik win frissítéssel változtattak a mérésen - vagy ezzel csak magam akarom nyugtatni?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#52167) Döglött Róka válasza csixy (#52155) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megteszi, csak baromsag amikor ket parancsbol megoldod.

Mindenestetre akinel elofordul, hogy nincs net mostanaban:

Cmd promt
Ipconfig, ha 169-el kezdodik az ip cime es nem rest, jelezze.
Ipconfig /release
Ipconfig /renew

Elviekben ceges halozatokon nem fordul elo, csak otthon.

@szór Artúr, a lehet hogy maskepp mukodik kezdetu okoskodasokat ne kerlek, inkabb olvass utana. Flushdns-nek ebben az esetben semmi ertelme, olvass utana es rajossz.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#52168) szőr Artúr válasza Döglött Róka (#52167) üzenetére


szőr Artúr
tag

Te értesz hozzá annyira, amilyen méretű az arcod? :U

7-essel bezárólag: az adapter letiltása (a logok szerint) kihagyta a dhcprelease-t. Az ipconfig/release megcsinálta.
10-esnél még nem próbáltam.
A flushdns tudom, hogy mire való, de sajnos windows esetében előfordul, hogy ilyen kuruzsló módszerek segítenek a "nem megy a hálózatom, de nem tudom, miért" problémán.

(#52169) Döglött Róka válasza szőr Artúr (#52168) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Igen, pont emiatt nem hiszek a kuruzslo modszerekbeb...

Es nem az adaptertiltassal vitatkoztam (az telleg hulyeseg), hanem a lehet kezdetu sztorival. De tovabbra se ertem, hogy a flushdns-nek mi koze lehet egy dns nelkuli ip cimhez:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#52170) szőr Artúr válasza Döglött Róka (#52169) üzenetére


szőr Artúr
tag

Kettőt és könnyebbet. Én sem tudom, mi csesződik el olyankor, de sok esetben csak ez segített XP-n és hetesen. XP-n VPN is volt, akár az is bekavarhatott, 7-esen csak wifi. A tipp meg a cég windows desktopokat üzemeltető szakembereitől
("Lehet, hogy" = tízessel nincs elég tapasztalatom, hogy biztosan tudjam, ugyanúgy működik e téren, mint a régebbiek)

(#52171) quailstorm válasza oszi666 (#52163) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Többek megszívták már azzal itt a topicban, hogy hiába rakták fel sikeresen, akkor se ment amit szerettek volna. A Media feature pack olyan mint az IE. A rendszerhez nem kell, beágyazott használathoz sem kell, de meglepődsz ha leszeded, mert eszméletlen sok alkalmazás használja. Ha van abban az appban valahol video vagy hang, akkor már kb meg is van miért kell.

Szerintem most az következik, hogy felraksz egy nem N-es Win10-et...

(#52172) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!
Tudom, sokszor volt már, és hát képben is vagyok rendesen. De azért megkérdezem: mit és hol lehet nyugodt szívvel törölni a megszokott mappákon kívül? (Temp, Dowload, restore point...) Szépen csökken a C területe, nem nagyon, de egy-két GB szinte hetente lecsippentődik. És nem látom a WinDirStat programmal, hogy pontosan mi növekedett meg, mert amolyan észrevétlen. Hogy világosabb legyen: általában 65 GB volt a szabad hely, most meg 55-57GB között mozog. Vagy ne foglalkozzak vele? (létezik hogy a dll fájlok majdnem 20GB helyet esznek?)

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#52173) #71746560 válasza Hunork (#52172) üzenetére


#71746560
törölt tag

Szia,kapcsold ki a hibernációt,és csökkentsed a visszaállítási-biztonsági másolatok tárhelyét. :K

(#52174) pendre54 válasza Hunork (#52172) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Továbbá, ha telepítve van a Spotify progi, akkor ott is érdemes körülnézni. Én már kb. másfél éve előfizetője vagyok a prémium verziónak, de még a free változatnál jött elő, hogy rohamosan csökkent a C-n a szabad hely. Minden ismert vajákolást végig csináltam, de nem hozott látványos eredményt, míg fel nem raktam a Tree Size Free nevű kis progit, és ott találtam több gigányi cuccra ebben a mappában:

Napi 2-3óra zenehallgatás után olyan 500-600 MB-nyi cucc gyűlik ott össze, amit most már naponta kézzel takarítok ki.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#52175) Hunork válasza #71746560 (#52173) üzenetére


Hunork
veterán

Hali!

Ki van kapcsolva, és csökkentve van. Alapból így csinálom. Sőt, elég mély ismerője vagyok a W8-10 rendszernek, mégsem értem, hogy mi viszi le a tárhelyet. Hacsak nem valami ingame videó, képek, ennek még nem néztem utána.
pendre54: nincs olyan programom. :N Így az nem foglal helyet.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#52176) gunex


gunex
csendes tag

Hali
Most jött el az idő részemről, hogy újra tegyem a windows-t, de kérdés, hogy melyiket?
Most win7 van fent és nagyon meg vagyok vele elégedve, de tudom, hogy haladni kell a korral. Érdemes-e windows 10-t felraknom, vagy még ugyan olyan jó a windows 7 is? Valami meggyőző érvre lenne szükségem :)

(#52177) King Unique válasza gunex (#52176) üzenetére


King Unique
titán

A magam részéről ezt tudom mondani. De az adott rendszer topikjában a többség úgyis nyilván azt fogja inkább ajánlani. Ha ugyanezt megkérdezed a Win7 topikban, akkor ott meg azt... De célszerű lenne kipróbálni valamilyen formában, aztán majd eldöntöd magad, hogy mennyire bejövős. Illetve akkor kiderülne, hogy azon a gépen hogyan működik.

[ Szerkesztve ]

(#52178) cozmo válasza cozmo (#50996) üzenetére


cozmo
őstag

Tetű lassan ,de ma jött a megváltó frissítés
Cumulative Update for Windows 10 Version 1607 and Windows Server 2016: December 9, 2016
Végre hozzá tudom adni a google fiókomat! :C

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#52179) szőr Artúr válasza gunex (#52176) üzenetére


szőr Artúr
tag

Részemről inkább a 7-re szavaznék, de a gépemhez cs tizes driverek vannak.
Ok: adatgyűjtés, update működése, kérdés nélkül leszedhet programokat, a start menü teli van reklámmal (a saját áruházéval, de akkor is...)

(#52180) King Unique válasza szőr Artúr (#52179) üzenetére


King Unique
titán

"update működése"

Ott leginkább az automatikus letöltést & telepítést lehet kifogásolni, viszont akár irányítható is. Másrészt a 7-es meg órákig / napokig tekeri a gépet a WU miatt, hacsak manuálisan meg nem oldja valaki az összefoglalójában is említett módszerrel. De ezt akár havonta is képes újra eljátszani és akkor ismételten kell vele szórakozni.

"start menü teli van reklámmal"

A csempék akár ki is vehetők belőle. De mondjuk én pont azok miatt használom, illetve pl. a programok & mappák ikonjait is bele lehet rakni. Azoknak a gyors elérése pedig baromi kényelmes, már 8.1 alatt is ezért szerettem a kezdőképernyőt. Illetve a 10-esben is van full screen mód, összes app nézete stb. Nekem speciel a hagyományos Start menü már kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#52181) szőr Artúr válasza King Unique (#52180) üzenetére


szőr Artúr
tag

A link azzal indít, hogy gpedit.msc -> feltételezi a pro verziót. Az viszonylag kevés otthoni gépen van.
7-esen olyanom volt, hogy megakadt az update, de a jellemző az a gyorsan lefutó telepítés volt. Öt év alatt háromszor vagy négyszer volt vele gondom.

A csempéket el lehet távolítani, ha eszedbe jut és tudod hogyan. A többség meg tudomásul veszi, hogy ez van.
És borzasztóan zavaró amikor izgő-mozgó bigyókkal van tele a menü, amiket nem is kértem. (Plusz lásd a hwsw mai cikkét a linkedin sorsáról! :( )

Start menüt én sem szeretem, ha már ismerem a rendszert és tudom, mit, hol találok.

Szerk: most látom, valami regedites varázslat van a home-ra is...

[ Szerkesztve ]

(#52182) TRob1 válasza cozmo (#52178) üzenetére


TRob1
veterán

Nem is biztos hogy ez miatt, mert ma volt Posta frissítés is. :)
De az a lényeg hogy most már megy.

¤ R'n'R ¤

(#52183) King Unique válasza szőr Artúr (#52181) üzenetére


King Unique
titán

Bár Home alatt nem próbáltam, de elvileg meg lehet oldani ott is, találni rá több leírást. A WU meg friss telepítés alkalmával is jó sokat teker a 7-esnél és képes a havi patch keddeken is. Engem speciel nagyon bosszantott, de nyilván másokat is.

A modern appokat elvileg végleg is lehet száműzni a rendszerből, vannak rá leírások, de az valóban expert és nem kezdő szint. Viszont azért egy jobb klikk —► Levétel a Startról nem hiszem, hogy olyan megerőltető lenne és nem is kell hozzá IT-s diploma...

Amúgy meg jobb is, hogy pár év múlva megy a levesbe, mert ahogyan az elődje, úgy ez is egy kicsit túl van ajnározva...

Nem

[ Szerkesztve ]

(#52184) Syl válasza TRob1 (#52182) üzenetére


Syl
nagyúr

>ma volt Posta frissítés

Sajnos az továbbra is megoldatlan, hogy gmail fiókról küldve a levelet, a beállított nevet tegye be a levélbe, ne pedig az email-címet :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#52185) szőr Artúr válasza King Unique (#52183) üzenetére


szőr Artúr
tag

Csak nem huawei mobilod van? :)

(#52186) vlevi válasza Syl (#52184) üzenetére


vlevi
nagyúr

Háát, igen, marhanehéz megoldani :O
Mint ahogy a gmail kezelés többi problémáját.

Az a nagy baj, hogy eléggé minimális az érdeklődés az UWP iránt, így senki sem érzi az ingert arra, hogy készítsen egy UWP email appot, ami tudásban, használhatóságban egy lapon lenne említhető a droidos gmail levelezővel, és naptárral.

Egyszerűen nem tudok megbízni a windows beépített levelezőjében, mert tudom, hogy vannak naptáresemények, amiket nem mutat (már a google-ben lévő naptárhoz sem férek hozzá, nem tudom elérni az appból), és a levél értesítések is, teljesen előre nem látható módon egyszer jönnek-mennek, néhány napig, aztán leáll, nem szinkronizál, kész vége.

Ezért az asztali gépen az emClient-t használom, ami addíg, ami csak gmailes címed van, addíg nagyon jó.

(#52187) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Tesóm notijában 4gb ram van és valamiért azt írja,hogy 1,7GB használható. Mitől lehet ez?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#52188) Sn00k


Sn00k
veterán

NEm tudok egy nyomtatót megosztani, állandóan kéri az otthoni csoport jelszavát a 2 gép, mikor próba képpen belépnék az otthoni csoportba. Az egyik géphez van usb-én keresztül csatlakoztatva a nyomtató. a 2 gép csak azonos routeren van az egyik wifin a másik utp-én keresztül , de amelyikhez kapcsolódi k a nyomtató az istenért sem tudom megosztani a másik géppel. Tudna valaki segíteni ?

3njoy the Lif3

(#52189) netpeti98 válasza V.Stryker (#52187) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem lehet, hogy az integrált GPU-nak van odaadva a "hiányzó" 2 GB?

(#52190) V.Stryker válasza netpeti98 (#52189) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De 2GB? :Y Lehet annyit egyáltalán?

Az a baj, hogy team vieweren érem el a gépet és így a biosban nem tudok matatni. Bár most mondtam,hogy toljon egy bios defaultot.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#52191) SP4C3 válasza V.Stryker (#52190) üzenetére


SP4C3
veterán

GPU-Z megmondja.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#52192) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Lett az asztalomon egy "Gyors elérés" ikon. Szép kék csillag, csak semmi szükségem rá. Törölni nem lehet. Hogy lehetne eltűntetni?

:R

(#52193) SP4C3 válasza RockHaRD (#52192) üzenetére


SP4C3
veterán

Start>Settings>Personalization>Themes>Desktop icon settings> Ja nem, nincs ott.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#52194) VoidXs válasza SP4C3 (#52193) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez inkább egy parancsikon lesz, valamelyik fiók AppData-jában.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#52195) vlevi


vlevi
nagyúr

Nnna, ennyit a keresőről:

Pedig kinn van az ikonok között,
[kép]

de keresni nem lehet rá
[kép]

(#52196) V.Stryker válasza SP4C3 (#52191) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mintha.... De nem biztos. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#52197) vlevi válasza vlevi (#52195) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ma úgylátszik, nagyon péntekestéje van ennek a vacaknak.
USB is felba***tt rendesen.

Felmásoltam egy file-t külső vinyóra.
Leválasztottam, kihúztam.
2 perc múlva eszembe jutott, hogy a feliratot nem másoltam mellé.
Oké, visszadugom a gépbe, ugyanoda, ahol az előbb is volt, de semmi.
Nem csippan, nem indul
Persze, restartwindows után jó, de , verné bele az .....-ba, hogy ezen mit tudtak elb****ni a win7 óta? Win7-el SOHA SEMMI bajom nem volt, ez a gányadék viszont minden nap bemutat valami új farokságot.

Mi a retek lehet a bonyolult abban, hogy egy Intel B75M chipsetes alaplapon lévő USB vezérlőt ne kezeljen rendesen?
Vagy, ha megnyomom a kikapcsológombot, akkor leálljon?

[ Szerkesztve ]

(#52198) vlevi


vlevi
nagyúr

Mai frissítés is megvolt.
Találtam kicsit "vicces" javításokat a listában:
"Addressed issue that causes Windows Explorer to display information that’s inconsistent with what’s stored on the Floppy disk."
Nem tudom ellenőrizni, tizenéve nincs floppy meghajtó a gépemben :)
Sőt, tizenéve az alaplapon sincs floppy csatlakozó.

(#52199) szőr Artúr válasza vlevi (#52198) üzenetére


szőr Artúr
tag

Fogadjunk, hogy még a most használt gépeden is van floppy csatlakozó! ;)
(Van vagy legalábbis létezett USB-s floppy drive is)

(#52200) labeda


labeda
aktív tag

Sürgős segítséget kérnék: ma töltött le a laptop egy frissítést, de a "Windows előkészítése, ne kapcsolja ki a számítógépet" felirat kb 40 perce pörög. Mit tehetek?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.