Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50915) bexinho23


bexinho23
őstag

Üdv!

Egyszerűen már nem tudom mit csináljak, netet teljesen feltúrtam, de egyik leírás sem segített a problémámon. Mióta feltettem a Win10-et, azóta van az a jelenség, hogy ha hibernálva, vagy leállítással kapcsolom le a laptopot, akkor félig leáll a gép. Értsd úgy, hogy a ventilátorok nem állnak le, nagyon halkan duruzsolnak, a ledek közül pedig csak a HDD ledje nem világít. Minden más igen. Ilyenkor az segít, ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot. Következő indításnál viszont úgy indul hibernált állapotból, mintha semmi sem történt volna. Leállításnál ugyanez.

Azt megfigyeltem, hogy amikor tiszta újraindítást végzek, majd rögtön hibernálom, vagy leállítom, akkor rendben lekapcsol. De lehet ez csak a véletlen műve.

Driverek a legfrissebbek, legalapabb programok vannak fent, "fast boot" kikapcsolva... nincs ötletem.

Még egy dolog jutott eszembe. Amikor félig kapcsol csak le a laptop, semmivel nem tudom feléleszteni, de ha megnyomom a lekapcsolt egeret/billentyűt, akkor felélednek az eszközök, de maga a gép nem.

Amúgy ugyanez a jelenség van nálam is.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.