Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50851) tordaitibi válasza littlerock (#50838) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Semmit nem tudsz vele kezdeni, nekem 1 honapja csinalja pontosan ugyanezt.
Mielott megtapostam volna szerencsetlen pc-t, mivel asztali kis gep, kapott egy lankabelt, igy nyugadtabb vagyok... :-)
De rettenetes a wifikezelese.

(#50852) *Ropi* válasza Cr00py (#50849) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egyébként az nVidia vezérlőpultban az Asztal méretének és helyzetének beállításában mi van beállítva?

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50853) Cr00py válasza *Ropi* (#50852) üzenetére


Cr00py
senior tag

Méretezési mód: Teljes képernyő
Méretezés elvégzésének helye: Megjelenítő
Felbontás: 1920x1080 144Hz

Egyébként ezeket akárhogyan állítom, nem változik semmi.
Az nvidia saját "képbeállítójával" be tudom illeszteni hogy maga a méret az stimmeljen, bár akkor nem pont 1920x1080-n van, hanem egész pontosan 1915x1040-n és így van fullscreen. Ezt sem értem igazán. HDMI-re dugva a felbontás módosításánál 2 kategória van, egyik a PC , másik az UHD,HD..etc. A PC alatt a max felbontás 1680x1050. Ha ezek valamelyikére állítom akkor minden tökéletes, leszámítva hogy eléggé nagyok az ikonok, és nem túl tiszta a kép. De ahogy fentebb állítom ott kezdődik a gebasz. Nem hiszem, hogy ne támogatná a monitor, avagy a VGA hisz DVI-n tökéletes az 1920x1080, ill tv-n a nagyobb felbontás is. Többféle HDMI-vel próbáltam már, sőt vettem újat is, de ugyanaz az eredmény.:)

(#50854) *Ropi* válasza Cr00py (#50853) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor másik megközelítés: van a monitorodnak advanced / overscan menüje? Ha on állásban van akkor tedd off-ra!

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50855) tordaitibi válasza *Ropi* (#50854) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem jo, ha a monitoron ba van kapcsolva a tulpasztazas, akkor a masik bemenetrol is igy lenne.

144Hz frekvencia?? Itt kene kereskedni, ilyet en meg nem lattam. (Ami nem zarjaá ki hogy letezik, de...)
Proba 60Hz?

(#50856) *Ropi* válasza tordaitibi (#50855) üzenetére


*Ropi*
félisten

Jogos. Akkor viszont a "Méretezés elvégzésének helye: videokártya" kellene megpróbálni.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50857) Cr00py válasza *Ropi* (#50856) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ha a méretezés Vga-ra van állítva, akkor sem változik semmi. Írtam, hogy próbáltam már variálni ezeket. Igen, 144Hz [ő lenne egész pontosan] , leginkább játékra használom, ahol elég nagy "előny" a 60Hz-el szemben. Próbáltam már úgyis, hogy 60Hz-re rakom. Változatlan. Igazság szerint nem zavarna a DVI, viszont HDMI-n jobb a minőség.

Próbáltam a vga drivert újratelepíteni, de ugyanaz az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#50858) TRob1 válasza Cr00py (#50857) üzenetére


TRob1
veterán

Miért jobb a képminőség egy hdmi-n mint a dvi-n?!? Tudtommal teljesen ugyanaz, annyi a különbség hogy hdmi hangot is átvisz. (illetve ez sem feltétlenül igaz, mert pl. nálam is pc-n dvi kimenet van, átalakítóval megy hdmi-re tv-be és megy a hang is)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#50859) Cr00py válasza TRob1 (#50858) üzenetére


Cr00py
senior tag

Régebben, mikor még tv volt monitor helyett akkor eléggé észrevehető volt DVI/HDMI használata alatt. A Digit. hang engem különösebben nem is érdekelne, mivel külön hangkártyám van, ill. fülest használok.Most sajnos nem tudom "kipróbálni" a fent említet okok miatt. De, mégha nincs is észevehető különbség, akkoris kompaktabb szvsz egy HDMI, mint az a vastag kábel.:)

[ Szerkesztve ]

(#50860) TRob1 válasza Cr00py (#50859) üzenetére


TRob1
veterán

Én úgy tudom - képileg - teljesen ugyanaz, ugyanazt a jelet továbbítja. De majd megcáfolnak ha nem így van.
Persze, ha el kell vezetni és szűkös a hely, jobb a hdmi. :) Én csak a képre értettem hogy nem kellene másnak lennie.

¤ R'n'R ¤

(#50861) CirrMee válasza TRob1 (#50858) üzenetére


CirrMee
addikt

Tudtommal teljesen ugyanaz, annyi a különbség hogy hdmi hangot is átvisz.

Ugyanaz, annyi a különbség hogy hdmi hangot is átvisz. Meg hosszú ideje a DVI is...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#50862) Cr00py válasza TRob1 (#50860) üzenetére


Cr00py
senior tag

Leginkább a hely miatt lenne jobb, illetve ha tv-re kötném, akkor is egyszerűbb lenne.
Sosem szerettem a kábeleket. Mac-et használok legfőképp, de játékra, avagy itthoni munkához kell a pc, vagyis a Win. Igaz a laptopon is van Dualboot-al, de kényelmesebb a gép előtt, ha itthon vagyok. Egyébként az az érdekessége a dolognak még, hogy Airdrop-al kiküldve AppleTv-re tökéletes a kép a tv-n is ill. a monitoron is.

(#50863) Syl válasza Cr00py (#50862) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem lehet, hogy a hdmi kábel rossz?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#50864) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok, már azt hiszem jártam itt ezügyben, viszont azóta is fenn áll a probléma!

Win10 64bit .-ről van szó, és a probléma az volna, hogy egyszerűen telejsen randomra felszökik a memóriahasználat 90-99% ra... úgy veszem észre, hogy belassul a gép. Hardveres részt hagyjuk, minden megvan bővestelen bőven. 8Gb -ramról van szó, talán ez fontos lehet.

Se a feladatkezelőben se az erőforrásfigyelőben nem jelez semmit.. Újraindítás után helyreáll az egész, FB, Youtube etc fut most is, ~37% használattal...

Már erősen gondolkodok a Win7 -re való visszaálláson, de jobb lenne, ha rájönné(n)k a problémára leginkább.

Köszönök előre is minden segítőkész kommentet! :R

(#50865) *Ropi* válasza Cr00py (#50862) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha XL2730-ad van (amint írtad) annak nem 1920x1080 a natív felbontása, hanem 2560x1440. Most akkor mid is van (XL2720)?

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50866) Cr00py válasza Syl (#50863) üzenetére


Cr00py
senior tag

Azt kétlem. Volt itthon 3db, + vettem egy újat is. Kipróbáltam a tv-n is, blueray lejátszót kötöttem a tv-re, és tökéletes az összes kábel. Az AppleTv is hdmi-vel csatlakozik a tv-hez. Ahogy összekötöm a gépet a monitorral hdmi-n akkor kezdődik a gubanc. 1680x1050-es felbontásig minden jó, leszámítva hogy mivel nagyobb felbontású a monitor, így nem túl éles. De ahogy fentebb tenném, akkor már szét van csúszva teljesen, és eléggé túlszaturáltnak tűnik az egész, szinte már olvashatatlan, és bántja is a szemem. De, ahogy visszadugom DVI-ra, ismét tökéletes, mindegy milyen felbontást állítok be.

Tudom, hogy nem 1080p a natív, de mivel gyakran tükrözök Appletv-re, emiatt kell az 1080p.A tv-m csak 1080p-t tud.

[ Szerkesztve ]

(#50867) movax válasza littlerock (#50838) üzenetére


movax
őstag

Nálam ez driver-probléma volt. Keress hozzá drivert: vagy a legfrissebbet, vagy azt, amelyikkel működik.

(#50868) Popes válasza Mukucs (#50864) üzenetére


Popes
őstag

Próbálj ezzel ránézni hátha sikerül megtalálni mi zabálja fel a memóriát. Process Explorer

Deus ex machina

(#50869) *Ropi* válasza Cr00py (#50866) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azt ugye tudod, hogy az LCD monitorok nem natív felbontáson járatva nagyon homály képet adnak? Főleg, ha még fel is skálázod.

Az overscan problémára most nincs több tippem, ha még eszembe jut valami írok.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50870) Cr00py válasza *Ropi* (#50869) üzenetére


Cr00py
senior tag

Igen, tudom. Játékoknál nem vettem észre, hogy rosszabb lenne a minőség úgy hogyha 1080p a felbontás, vagy ha épp magasabb.

Próbaképp később átjön egyik ismerősöm, áthozza az ő monitorját, kipróbáljuk azzal, hogy azzal működik-e, illetve a laptopját, amire pedig az én monitoromat kötjük... hátha:)

(#50871) *Ropi* válasza Cr00py (#50870) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igen, így keresztbe tesztelve bukik ki leghamarabb, hogy melyik a húnyó. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50872) littlerock válasza tordaitibi (#50851) üzenetére


littlerock
aktív tag

köszönöm a választ!

Milyen routert használsz?

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#50873) littlerock válasza movax (#50867) üzenetére


littlerock
aktív tag

köszi a választ!

A drivert az IOBIT Driverboostere tette fel... nem mai a drver, de nem tudom van-e frissebb, illetve az hol találom...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#50874) Apucy01 válasza TRob1 (#50830) üzenetére


Apucy01
őstag

köszi ...

mkinek mennyi takaritani való volt utánna mert nekem semmi ez érdekes

és az is hogy szokásos resi után win előkészitése stb majd mikor ki akartam kapcsolni a gépet .
WINDOVS előkészitése ne kapcsoljaki a számitógépet és vagy másfél óráig karikázott, mire nyomtam neki egy resetet , de megy rendesen.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#50875) netpeti98 válasza #73029888 (#50842) üzenetére


netpeti98
addikt

A kiírt méretnek semmi köze a sebességhez. Nekem régen is elég lassan törölte le ezeket, még Windows 7 alatt is.

(#50876) Cr00py válasza *Ropi* (#50871) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nos, a helyzet a következő.
A Laptop a monitorommal tökéletesen működik, mondjuk win7 van rajta..nem tudom, hogy ez számít-e valamit. A gép az ő monitorjával ugyanazt produkálja mint az enyémmel. Tehát a monitor elvileg normálisan működik. Leteszteltem mind a 4 HDMI kábellel, tehát a kábelek is kizárva. Valszeg valami nálam a géppel nem okés..bár nem tudom, hogy mi. Vagy a Win10 miatt, vagy valami beállítás nem az igazi. Adapterrel rádugtam a mac-et is a monitorra, az is tökéletes volt, a létező összes felbontáson teszteltem. Szóval most tanácstalan vagyok. :D

(#50877) TRob1 válasza Apucy01 (#50874) üzenetére


TRob1
veterán

Gyanús ez a hosszú "karikázási" idő. (Az e közbeni reset meg főleg. Nem is csodálkoznék ha jönne bármiféle anomália ezután :U )
És tuti le van frissítve a rendszered? :F Mert mindig van utána takarítani való.

¤ R'n'R ¤

(#50878) Apucy01 válasza TRob1 (#50877) üzenetére


Apucy01
őstag

Szia!

Elvileg igy.... [link]

és igy [link] néz ki..

igazából nem tudom mi volt az de érdekes.. először végigcsinált mindent rendesen majd leálitásnál közölte amit irtam és csináltam egy resetet most megy rendesen azóta is

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#50879) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Egy ősrégi laptopra szeretnék win 10-et rávarázsolni, de driver problémáim vannak.
A Windows saját driverivel, amit neten keresztül frissitettem majdnem mindent felismert, de van egy ismeretlen eszköz Háttértárvezérlő néven. Ha jol gondolom ez alaplap driver lenne, de lehet tévedek.

Van valakinek ötlete, hogy mit lehet tenni? Ez a gép konfigurációja:

http://www.toshiba.hu/discontinued-products/satellite-p300-133/

Köszönöm!

(#50880) Zoz válasza Dikri (#50879) üzenetére


Zoz
őstag

Elsőre én a kártyaolvasóra tippelnék.

(#50881) TRob1 válasza Apucy01 (#50878) üzenetére


TRob1
veterán

Akk hagyd a fenébe. Úgy tűnik minden rendben (reméljük nem csak úgy tűnik).
Gondolom a karbantartót az újraindítás/reset után indítottad?

¤ R'n'R ¤

(#50882) netpeti98 válasza TRob1 (#50881) üzenetére


netpeti98
addikt

Mondjuk az eseménynaplóból kideríthető hogy mi történt. :)

[ Szerkesztve ]

(#50883) Apucy01 válasza TRob1 (#50881) üzenetére


Apucy01
őstag

nem azt az első rendes resi után amit rendesen megcsinált de mondom nem volt mit törölni

Napló neve: Setup
Forrás: Microsoft-Windows-Servicing
Dátum: 2016. 11. 08. 21:10:02
Eseményazonosító:1
Feladatkategória:(1)
Szint: Információ
Kulcsszavak:
Felhasználó: SYSTEM
Számítógép: DESKTOP-6T1PS7R
Leírás:
Változtatások inicializálása a(z) KB3197954 csomaghoz. A jelenlegi állapot: A tanúsítványt lecserélték. A cél állapota: Hiányzik. Ügyfél-azonosító: DISM Package Manager Provider.
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Servicing" Guid="{BD12F3B8-FC40-4A61-A307-B7A013A069C1}" />
<EventID>1</EventID>
<Version>0</Version>
<Level>0</Level>
<Task>1</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2016-11-08T20:10:02.107491000Z" />
<EventRecordID>100</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4556" ThreadID="5596" />
<Channel>Setup</Channel>
<Computer>DESKTOP-6T1PS7R</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
<UserData>
<CbsPackageInitiateChanges xmlns="http://manifests.microsoft.com/win/2004/08/windows/setup_provider">
<PackageIdentifier>KB3197954</PackageIdentifier>
<InitialPackageState>Superseded</InitialPackageState>
<IntendedPackageState>Absent</IntendedPackageState>
<Client>DISM Package Manager Provider</Client>
</CbsPackageInitiateChanges>
</UserData>
</Event>

Napló neve: Setup
Forrás: Microsoft-Windows-Servicing
Dátum: 2016. 11. 08. 21:10:02
Eseményazonosító:1
Feladatkategória:(1)
Szint: Információ
Kulcsszavak:
Felhasználó: SYSTEM
Számítógép: DESKTOP-6T1PS7R
Leírás:
Változtatások inicializálása a(z) KB3201860 csomaghoz. A jelenlegi állapot: Telepítve. A cél állapota: Hiányzik. Ügyfél-azonosító: DISM Package Manager Provider.
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Servicing" Guid="{BD12F3B8-FC40-4A61-A307-B7A013A069C1}" />
<EventID>1</EventID>
<Version>0</Version>
<Level>0</Level>
<Task>1</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2016-11-08T20:10:02.107487300Z" />
<EventRecordID>99</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4556" ThreadID="5596" />
<Channel>Setup</Channel>
<Computer>DESKTOP-6T1PS7R</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
<UserData>
<CbsPackageInitiateChanges xmlns="http://manifests.microsoft.com/win/2004/08/windows/setup_provider">
<PackageIdentifier>KB3201860</PackageIdentifier>
<InitialPackageState>Installed</InitialPackageState>
<IntendedPackageState>Absent</IntendedPackageState>
<Client>DISM Package Manager Provider</Client>
</CbsPackageInitiateChanges>
</UserData>
</Event>
Napló neve: Setup
Forrás: Microsoft-Windows-Servicing
Dátum: 2016. 11. 08. 20:45:58
Eseményazonosító:1
Feladatkategória:(1)
Szint: Információ
Kulcsszavak:
Felhasználó: SYSTEM
Számítógép: DESKTOP-6T1PS7R
Leírás:
Változtatások inicializálása a(z) KB3202790 csomaghoz. A jelenlegi állapot: Hiányzik. A cél állapota: Telepítve. Ügyfél-azonosító: WindowsUpdateAgent.
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Servicing" Guid="{BD12F3B8-FC40-4A61-A307-B7A013A069C1}" />
<EventID>1</EventID>
<Version>0</Version>
<Level>0</Level>
<Task>1</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2016-11-08T19:45:58.338719500Z" />
<EventRecordID>94</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="6856" ThreadID="6212" />
<Channel>Setup</Channel>
<Computer>DESKTOP-6T1PS7R</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
<UserData>
<CbsPackageInitiateChanges xmlns="http://manifests.microsoft.com/win/2004/08/windows/setup_provider">
<PackageIdentifier>KB3202790</PackageIdentifier>
<InitialPackageState>Absent</InitialPackageState>
<IntendedPackageState>Installed</IntendedPackageState>
<Client>WindowsUpdateAgent</Client>
</CbsPackageInitiateChanges>
</UserData>
</Event>

ezeket találtam ott a naplóban a tegnapi naphoz

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#50884) McSico


McSico
senior tag

Sziasztok!
Három megjelenítőt szeretnék használni, viszont nem egyszerre.
A kérdésem az, hogy hogy lehet a három megjelenítő között váltogatni, mert csak kettő között tudok.
Van erre valami rejtett beállítás, vagy külső alkalmazás?

Egyszerre persze megy a három megjelenítő kiterjesztett módban, de azzal nem vagyok előrébb.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#50885) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

A notim nem akar frissíteni, noha minden windows 10-et használó asztali gépem már megkapta a 1607 buildet. (A notin 1511 verzió van fenn 10586.679). Le kellene töltenem manuálisan? Vagy inkább örüljek, hogy nem ment fel...? :D

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#50886) Popes válasza pocokxx (#50885) üzenetére


Popes
őstag

Ha nem jön be akkor is vissza tudsz állni a most használt buildre, ITT linkeltem a manuális updatet.
Személy szerint én egy rövid próba után visszatértem az 1151-re.(a módosításaimat nem díjazta a 1607 :D )

Deus ex machina

(#50887) TRob1 válasza pocokxx (#50885) üzenetére


TRob1
veterán

Mivel írtad hogy minden asztalid megkapta, ezáltal totál egyszerűen el tudod dönteni hogy örülj vagy sírj. :)

Viszont ha a Gépházban a Frissítés oldalon rányomsz a További információ-ra, ott elvileg le tudod szedni a frissítő appot (régebben ment, most nem tudom, nem néztem)

¤ R'n'R ¤

(#50888) pocokxx válasza TRob1 (#50887) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen, ott tetszik, bár nem tudom pontosan mi változott a motorháztető alatt. A notin sokszor pörgeti a processzort valami háttérfolyamat (általában antimalware), ami miatt hangosodik a gép. Ezt nem hallottam az asztalikon, bár ennek nyilván nem csak az újabb build az oka... :) Igazából azt nem tudom, hogy a notin is jól járok-e vele.

(#50886) Popes
Köszi a linket, teszek vele egy próbát! :R

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#50889) ot93


ot93
senior tag

Üdv, kb. fél órája 1x csak a pc elkezdett mikrolaggolni, a hang is szakadozik, a memória meg szokatlanul magasan van telítve (40% 8gb mellett)... mi lehet a gond? :) valakinek valami ötlet?

szerk: ja és a stronghold crusader 2 nevű játékból léptem ki, miközben a kaspersky épp teljes víruskeresést indított, ami először 99% cpu-n ment, most kb. 40% ...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#50890) movax válasza littlerock (#50873) üzenetére


movax
őstag

Az Eszközkezelőben nyomj uninstall-t a driverre, a felugró ablakban pipáld be, hogy törölje is a drivert, majd hagyd, hogy a windows adjon neki drivert (ha jól emlékszem, még újraindítás sem kell, de ha nem történik semmi, akkor restart). Talán bejön.

(#50891) Apucy01


Apucy01
őstag

TRob1

mi a véleményed arról amit bemásoltam?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#50892) TRob1 válasza Apucy01 (#50891) üzenetére


TRob1
veterán

Megmondom őszintén, nekem semmit nem mond. :B
De vki hátha ki tud bogozni valamit ebből. :)

¤ R'n'R ¤

(#50893) Apucy01 válasza TRob1 (#50892) üzenetére


Apucy01
őstag

no ez az nekem sem mond semmit de viszont müködik minden rendesen

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#50894) VGYke


VGYke
addikt

Vicces hogy a mai frissítés is 3,99TB. Az már kevésbé vicces, hogy a lemezkarbantartó egy piszok gyors gépen mindezt 17 perc alatt tünteti el :W

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#50895) SP4C3 válasza VGYke (#50894) üzenetére


SP4C3
veterán

Örülj neki, nálam 2 óráig "dolgozott".

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#50896) Rruuer


Rruuer
senior tag

Hello. Igaz nem pont ide tartozik hanem a microsofthoz de nem talatam olyon topicot úgy hogy itt probálkozok. Valaki esetleg mincs benne a MAR programba?

(#50897) embe válasza VGYke (#50894) üzenetére


embe
nagyúr

Én, miután végig szaladt a csík, "mégse" gombra nyomtam, majd újraindítottam. Utána már nem mutatta a lemezkarbantartó.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#50898) TRob1 válasza embe (#50897) üzenetére


TRob1
veterán

Engem meg nem zavar ha fél óra, ha 2 óra, mivel bármit lehet közben csinálni. Amúgy kb fél óra lehetett nálam, de nem tudom pontosan mert filmet néztem közben.
Én nem kockáztatnék ilyen megszakításokkal, inkább várok. Hisz ha vmit megszakítasz, az akár okozhat kellemetlen perceket (órákat? napokat? :) ) Persze napokig én sem várnék rá. :D

De egyébként meg ez nem a hibás 4TB kijelzés óta van, eddig is hosszadalmasabb volt a törlés... és win7, win8 alatt is. Csak ott sztem nemigen jöttek ilyen méretű frissítések, mint a win10 alatt szoktak (na persze nem 4TB, mielőtt vki félreértené :DDD )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#50899) embe válasza TRob1 (#50898) üzenetére


embe
nagyúr

Ezzel én is így vagyok, igazad van, csak sürgetett az idő, a gépet meg pörgette rendesen. i5-3340m proci, ssd, 8GB ram. Ez sem egy gyenge gép éppen, de pörgette rendesen.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#50900) Gyuszi83


Gyuszi83
tag

Sziasztok !
Windows 10 meglehet azt oldani, hogy 2 hálózatot használjak egyszerre ?
Arra gondolok, hogy van adsl internetem ami 10/05-ös plusz a mobilinternetet a telefonomról usb internetmegosztással.
A feltöltési sebességet szeretném valahogy gyorsítani, ha van rá így mód.
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.