Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) yanna válasza szőr Artúr (#50700) üzenetére


yanna
őstag

8 gigát kér minimálisan. Ha mással is osztoznia kell -márpedig valószínű fut még mellette ez meg az-, akkor szerintem egyértelmű, nem a tank lyukas.

[ Szerkesztve ]

(#50702) bobalazs válasza yanna (#50701) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

+1
Hiába állítasz neki virtuális memóriát, másnál 12-13 Gb ramot bezabál a játék!

(#50703) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Van beépített funkció arra, hogy automatikusan alvó üzemmódba lépjen a Windows illetve automatikusan be is kapcsoljon alvó üzemmódból?

Egész pontosan ezt szeretném:
- Ha nincs használva a laptop éjfél után és még nincs reggel 6 óra, akkor automatikusan lépjen alvó üzemmódba.
- Amennyiben éjfél elmúlt és használatban van a laptop, akkor a legutóbbi aktivitás után várjon 1 órát és ha még nincs reggel 6 óra, akkor automatikusan lépjen alvó üzemmódba.
- Illetve ha a gép alvó üzemmódban van és reggel 6 óra van, akkor automatikusan kapcsoljon be.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#50704) this is life válasza csƵ (#50680) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg nem kene kod , az kihagyhato , automatikus aktivalas volt a normal frissitsnel , azt nem tudom a csokkent latasu vagy egyebb ok miatt frissitett igenyel e vagy sem jelszot.. a w10 az alaplap es egyebeket regisztralja ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#50705) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Hogy lehet 440 G3-nál megoldani, hogy skype-nál is működjön a webkamera?
Windows 10-en belül működik, de ha elindítok bármit ami használná akkor nincs kép, csak teker a "homokóra"

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50706) kazuma921 válasza pendre54 (#50661) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Szia!

A Youtubbal kapcsolatos problémám megoldódott, az Edge-hez kiadott adblock törlésével. Most adblock plust használok, és minden oldal betölt elsőre probléma nélkül. Más ötletem sajnos nincs. :(

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#50707) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

nem tudom használni az áruházat. Bejelentkezési kísérletet követően (firssen létrehozott microsfot fiók) szürke ablak fogad, aztán eltűnik.
Ugyan az van nekem is amit itt írtak a microsoft help centerben. [link]

Van rá megoldás, másnál is volt ilyen?

Köszi!

free your mind

(#50708) this is life válasza Jazz (#50707) üzenetére


this is life
Ármester

Probaltad resetelni az aruhazat [link], hatha segit ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#50709) szőr Artúr válasza yanna (#50701) üzenetére


szőr Artúr
tag

Kicsit hihetetlennek tűnt elsőre, hogy egy játéknak kevés a 8G.
Az új CoD-t nem ismerem.
PC-n rég nem játszom.

(#50710) ftamas0201 válasza bobalazs (#50702) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Ezek szerint akkor ideje lesz beriháznom még 8GB memóriára ja valamit is kezdeni akarok vele. Vissza vettem a részletességi beállításokból, így most játszható, csak azthittem hogy esetleg valami rosszul van beállítva, mert igazából mióta megvettem az rx480at azóta küzdök a játékokkal, valószínűleg eddig nem tudtam akkor kihasználni a 8at a vga limit miatt, csak kisebb grafikai beállításokkal tudtam játszani.

(#50711) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A Groove zene programot használja valaki?Nincs benne equalizer ,vagy csak én nem találom.Gondoltam kipróbálom... :B

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#50712) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Némileg off téma, de lehet, hogy nem. Más nem tapasztal olyat, hogy pl. a PH-s oldalak botrányosan lassan töltenek be időnként? Konkrétan tegnap este, egyszerűen használhatatlanul lassú volt. Jeleztem már itt a fórumon is a problémámat, hogy konkrétan miként jön elő, de sajna érdemi javaslatot nem kaptam, hogy merre induljak el.[link]
Három hónapos, tiszta telepítésű 64 bites Home verzió van telepítve, egyszerűen nem értem, hogy mi a gond, minden általam ismert ellenőrzés nem jelez problémát.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#50713) Sdi válasza pendre54 (#50712) üzenetére


Sdi
addikt

Ezt olvasgasd.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#50714) netpeti98 válasza pendre54 (#50712) üzenetére


netpeti98
addikt

A Prohardver oldalán van a gond. :(

(#50715) netpeti98 válasza Orlin (#50711) üzenetére


netpeti98
addikt

Nincs benne equalizer.

(#50716) ph2012


ph2012
senior tag

Elfelejtettük a Windows belépési jelszót. Honnan lehet megtudni vagy kinyerni?

Köszi!

(#50717) Jazz válasza this is life (#50708) üzenetére


Jazz
veterán

Próbáltam de nem segített.
Végül sikerült megoldani. Összekellett kapcsolni a bejelentkezést az MS fiókkal.

Más: Hogyan lehet a OneDrive mappa alapértelmezett helyét megváltoztatni? Áttenni egy másik meghajtóra.

Köszi

free your mind

(#50718) bobalazs válasza ph2012 (#50716) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

https://profile.live.com

(#50719) Jazz válasza Jazz (#50717) üzenetére


Jazz
veterán

Már nem engedte szerkeszteni:

1.: OneDrive mappa alapértelmezett helyét hogyan lehet átteni másik meghajtóra, vagy mappába?

2.: A keresési előzményeket hogyan lehet megjeleníttetni? (cortana ugye nem működik kikapcsolva, online keresés kikapcsolva. De ez ezektől független. Nekem csak az kellene hogy a nagy fekete üres helyen megjelenítené egy listában a legutóbbi kereséseket, vagy valami hasonló.
[kép]

3.: A start menüben a leggyakrabban használt lista száma max 6?! Lehet ezt valahogy bővíteni?
[kép]

4.: A start menü csempéi helyet van valami alternatíva, ami akár olyan mint a leggyakrabban használt lista felsorolás szerű rendszerezése?
A nagy csempe helypazarló, átláthatatlan, használhatatlan sok alkalmazásnál.
A kis csempe meg csak ikonokat tartalmaz, kell a szöveg is.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#50720) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Windows nem lát egy SATA-n csatlakozó eszközt, ha a 4 SATA-s alaplapomon mind a 4 foglalatban van eszköz. Az alaplap látja, de a windows nem. ga-h81m-ds2v alaplap.

Bent volt 2 winyo és 1 optikai meghajtó, majd beraktam egy 3. winyot is a maradék SATA csatlakozóra, és a windows nem látja. Kihúztam a meghajtót, hogy csak a 3 winyó maradjon bent, így már látta.

Ismert hiba, van erre valami megoldás? :R

[ Szerkesztve ]

(#50721) bobalazs válasza Jazz (#50719) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Egyre tudom a választ ami könnyű.
https://support.microsoft.com/en-us/instantanswers/346c0dc9-68fb-4189-9674-8011c670c3de/change-the-location-of-your-onedrive-folder

(#50722) eszlenyek válasza Winner_hun (#50660) üzenetére


eszlenyek
tag

Másik egérrel próbáltad már a gépet?

(#50723) pvt.peter válasza pvt.peter (#50703) üzenetére


pvt.peter
őstag

Esetleg erre vki?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#50724) Senniron


Senniron
újonc

Sziasztok!
Van 4 kérdésem:

1.: Ezt a beállítást érdemes bekapcsolni win10-nél?
"A Windows frissítésekor az egyéb Microsoft-termékek frissítései is jelenjenek meg."
Mikre vonatkozik ez pontosan?

2.: A Microsoft office 2016 automatikus frissítéseit ki lehet valahogy kapcsolni?
Régen ez ott volt a: Fájl-Fiók- és ott volt ilyen opció az "Aktivált terméke" felirat alatt.. most ez nincs ott.

3.: Ha ki is lehet kapcsolni akkor érdemes kikapcsolni, vagy jobb ha be van kapcsolva? Elég sokat frissít, és lassan...

4.: Az office 2016 upload centert hogy lehet kikapcsolni vagy törölni? Nem csak eltüntetni akarom a tálcáról, az nekem is megy.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#50725) qqcqqc válasza csadi0011 (#50720) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nem lehet, hogy csak betűjelet nem kap?
Lemezkezelőben megjelenik?
Nincs véletlenül osztott e-sata?

(#50726) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Sziasztok, Windows naptárnak hogyan lehet szájába rágni, hogy cross-platform szinkronizáljon? Ha androidon beírok valamit, az megjelenik a Winfoson is, fordítva viszont (legalább is most épp) nem. Persze meg van adva az összes gmail fiókom, az is, hogy tartsa naprakészen. Csak nem teszi. :W
Legfrissebb stable win10.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#50727) Syl válasza RetepNyaraB (#50726) üzenetére


Syl
nagyúr

Alapban két óránként szinkronizálja a gmail-es naptárat/címjegyzéket.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#50728) Popes válasza pvt.peter (#50723) üzenetére


Popes
őstag

A feladatütemezőben kellene bogarásznod, konkrétan ilyen feladatot még nem akartam létrehozni, de szerintem ha ráfekszel az ügyre akár sikerrel is járhatsz.(nem tartom megoldhatatlannak de ha fontos neked keresgélj egy kicsit mert én most lusta vagyok helyetted agyalni rajta :B ;] )
Kiindulási alapnak egy LINK. :)

Deus ex machina

(#50729) RetepNyaraB válasza Syl (#50727) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Csak gyakorlatilag nem. 15 percre van állítva egyébként. Most káromkodva beírtam a droidba is az utóbbi bejegyzéseket, ezek rögvest megjelentek a winfos naptárban, az oda egy órával előbb beírtak mellé :W
De visszafele nem működik, tehát droidon nem jelenik meg a win naptár tartalma. Persze ez lehet droid bug is, csak világosítsatok fel kit kell szidnom :))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#50730) csadi0011 válasza qqcqqc (#50725) üzenetére


csadi0011
őstag

Nem, azt ellenőriztem. De újra megnéztem a dogot. Az egyes satát nem látja, ha a hármasba be van dugva valami. (0-1 SATA III; 2-3 SATA-II).
Ha a hármas satában csak a kábel van benne, de a végén nincs eszköz, akkor sem látja az egyest. Kihúztam a kábelt, és máris látta a windows. BIOS mindig látja mindegyiket, csak a windows nem.
Felcseréltem az eszközöket, ha az egyes satába dugom a meghajtót, akkor meg azt nem látja, a winyót meg igen.
Nincs e-sata.

(#50731) TRob1 válasza RetepNyaraB (#50729) üzenetére


TRob1
veterán

Azt nem néztem hogy van beállítva, de az imént beírtam hétfőre próba1 néven egy eseményt win10 naptárba, ránéztem a telefon naptárára és már meg is jelent... tehát pár mp volt maximum. Úgyhogy nem tudom kit kell szidnod. :)

szerk: Most néztem nálam 1 órára van állítva, mégis szinte rögtön megjelent a droidon.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#50732) vlevi válasza RetepNyaraB (#50729) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem hinném, hogy droid probléma.
Inkább az lehet a gond, hogy a windows naptár app egyszerűen nem tud beleírni a google naptárba, és ezért nem jelenik meg. Hogy nálad miért nem tud odaírni, nemtudom, főleg úgy, hogy másnak meg megy.
Nekem más problémám is van a postával/naptárral. Egy idő után gyakorlatilag megszűnik működik. Legutóbb felraktam a windows insider preview-t, zuperül működött, rögtön jelzett, ha levelem jött, még akkor is, ha a program nem volt elindítva. (Az már kérdés, hogy szerintem ronda, igénytelen a felület, de működött). Aztán pár nap múlva már nem jelzett. A csempéje pedig sosem működött igazán. Funkcionalitásban fényévekre van a google-s, androidos email és naptár alkalmazástól.
De, mivel rendszeresen frissítik, adok neki mégegy esélyt, pedig már soxor megfogadtam, hogy sohatöbbéé :)

Nos, felraktam, de már a beállításokban felba...ttt idegileg. Mitől van ez, az UWP felülettől? Az a bajom, hogy ha kimegyek valahonnan, akkor az első egérkattintást nem veszi. Benne vagyok a fiókbeállításokban, megnyomom a vissza nyilat, és a beállítások oldalon, ha rákattintok a gyorsműveletekre, nem történik semmi. Csak, ha mégegyszer rákattintok. Agybajbammeg.
Ugyanez az Edge-el is. Jobbegérrel feljön egy menü, de, ha ott nem találok valamit, akkor kattintanék bele a címsorba, vagy a ... gombra. Semmi. illetve annyi, hogy a jobbegeres popup eltűnik, de a kattintásra nem történt meg az, amit akarok. Valószínűsítem, ez amiatt van, hogy az, aki érintőn használja, az is ki tudjon lépni egy menüből, ahol éppen van (mert ott nincs esc gomb). De banyek, ez desktopon NE működjön így, mert sz*r !

[ Szerkesztve ]

(#50733) TRob1 válasza vlevi (#50732) üzenetére


TRob1
veterán

Bele tud régóta (asszem win10 mindig tudta, ha jól rémlik 8nál volt hogy egy darabig ment, aztán megszűntették), többször használtam. Most is kipróbáltam (lásd alább), a beállított 1 óra ellenére rögtön látta a telefon.

szerk: Kicsit pihentesd, aztán pár frissítés után próbáld csak újra, addig sem húz fel. :D (Mondjuk én szinte csak azt használom, de az igaz hogy nálam is van olyan hogy droid csipog, ez meg nem jelez... de megjön, csak nem mindig jelez :( )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#50734) vlevi válasza TRob1 (#50733) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, megpróbálom.

De most, hogy elindítottam a pósta után a naptárat is, már megint tudom, miért törlöm le MINDEN alkalommal.
A google-ban lévő megosztott naptárakat nem mindíg találja meg. Ott van pl. a guglis ünnepnap naptár. Azt nem látom a postában. Ahogy egy másik, megosztott naptárat sem. Innentől kezdve kb 20%-ban tudom használni, mert ennyi dolog van az én naptáramban, a maradék 80% pedig a megosztottakban.
Ja, és összedőlne a világ, ha véletlenül átvenné a színbeállításokat a google-ből? Nem azért van színe az eseményeknek, és a naptáraknak, hogy tojjon bele.
Ha már azt állítja magáról a posta és naptár app, hogy működik google accounttal, akkor legyen szíves normálisan működik. De, sajnos, mivel ez is egy UWP app, ez lehetetlen :O

u.i.: Valóbanmegjelenik. Azonnal.
Egyetlen dolog lehet még, ami eszembe jutott. Hogy, akinek nem jelenik meg, az nem a saját, google-s naptárába vette fel a eseményt, hanem a "naptárba". Az pedig nem a google-ben lévő naptár.

[ Szerkesztve ]

(#50735) pvt.peter válasza Popes (#50728) üzenetére


pvt.peter
őstag

Értem, köszi a választ.
Utánanézek.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#50736) TRob1 válasza vlevi (#50734) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam átveszi az összes naptárt ami be van állítva (az ünnepest is)
Mondjuk a színeket tényleg nem (arra a színre állítja, ami a win naptárban alapból meg van adva) De sztem a winben nem is lehet színezni az eseményeket. (Vagy igen?)

Próbáld ki hogy a fiókban 15 percre állítod a szinkront, add meg az említett naptárakat, aztán nézz rá negyed óra-20 perc múlva... Mert nálam is az van ha winben megadok egy eseményt, rögtön ott a droidon... viszont fordítva nem, ott elvileg csak a beállított idő után.

¤ R'n'R ¤

(#50737) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Most Windows 10 x64 Pro-m van.Megéri Annyversary-re frissíteni? Többnyire játszok rajta,netezek rajta. 8Mondjuk csak a Forza Horizon 3 miatt nem szívesen frissíteném,de jobb,stabilabb mint a 10 Pro?)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#50738) RetepNyaraB válasza vlevi (#50734) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Így van, a "naptárba" tettem, mert az az alapértelmezett és később vettem észre a más mentési lehetőséget. De azért van benyomva a szinkron, hogy szinkronizáljon, a fenébe is. Különben mire való? Cserébe viszont utólag nem lehet megváltoztatni egy esemény fiókját, vagyis naptárból-gugliba stb. Legalább is én nem jövök rá, hogyan lehetne.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#50739) netpeti98 válasza RetepNyaraB (#50738) üzenetére


netpeti98
addikt

A szinkron az adott fiókhoz tartozik. Ha például fel van véve két naptár egy Google, és egy Microsoft Outlook külön tartalommal (vagy bármilyen más fiók), akkor nem lenen vicces, ha elkezdené a tartalmukat keverni.

Utólag szerintem már nem lehet átrakni. Készítéskor kell figyelni, hogy hova rakja:

[ Szerkesztve ]

(#50740) Sub-ZeRo válasza Potyka03 (#50737) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A 10 pro, az 10 pro. Ha lefrissíted az update-re, akkor is 10 pro marad... :U
Nem értem amit írsz...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#50741) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Sziasztok!

Eredeti Windows 10-em van(nem oem), hamarosan lecserélném az alaplapom/procim, a régit eladnám, hogyan tudom a jelenlegi gépemen deaktiválni a windowst hogy majd az új gépen újra tudjam aktiválni és ne legyen vele probléma? Elég csak simán az új gépen aktiválni a windowst?

[ Szerkesztve ]

(#50742) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Van egy USB-s külső HDD-m 200 mega fontos adattal. A Win 7-es laptopom hiba nélkül kezeli, a win 10 64 bites asztali gépem hibaüzenetet dob fel ha rádugom és nem látom a meghajtót az Intézőben. Mi lehet a megoldás, hogy az asztalivel is tudjam használni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#50743) Dikri


Dikri
tag

Laptopra tettem Win10 profot.
A gyökérben ott csücsül a hiberfil.sys, azonban nem találom hol lehetne tiltani a hibernálást, megjegyzem nem is enged ilyet a kikapcsolásnál...

A második problémám az, hogy a hálózatnál egy halom telefont talál. Ezek olyan telefonok, amik nem az enyémek, és nincsenek a hálózatra csatlakozva, routerből sem látszanak. Ez mi a fene? Van valakinek ötlete?

(#50744) edari válasza Dikri (#50743) üzenetére


edari
őstag

Hibernálásra:
cmd-t futtatod rendszergizdaként, majd beírod hogy: powercfg -h off

(#50745) zolee0307 válasza Dikri (#50743) üzenetére


zolee0307
őstag

Cmd-be (rendszergazdai jogosultsággal inndítva) beírod, hogy powercfg -h off és így kikapcsol a hibernálás. Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#50746) cattus válasza Dikri (#50743) üzenetére


cattus
őstag

Első kérdésre: rendszergazdai parancssorba írd be a következőt:

powercfg -hibernate off

Do the thing!

(#50747) CirrMee válasza Dikri (#50743) üzenetére


CirrMee
addikt

Cmd rendszergazdaként:
powercfg -H off

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#50748) Pokesz007 válasza Fehercsoki (#50741) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Szia
Telefonon keresztül vagy microsoft fiókba(Ha van) kitörlöd a régi alaplapot.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#50749) King Unique válasza petymeg (#50742) üzenetére


King Unique
titán

Üdv!

Nem is az intéző a fontos, hanem pl. az eszközkezelő és a lemezkezelő.
Ha ezek alapján RAW partíció, akkor szívás...Ha egy másik eset mintájára "Nem lefoglalt", akkor is...

Van, amikor a CHKDSK megold bizonyos problémákat, de azért vigyázni kell vele és csak óvatosan a használatával! Ha a Win7-es gép kezeli, akkor nyilván adja magát az adatok lementésének lehetősége. Aztán a Win10-es gépen újra lehetne partícionálni a külső HDD-t, majd visszamásolni rá mindent.

Utóbbi kellemes kis időtöltés, "örülni" szokott neki mindenki... :)

[ Szerkesztve ]

(#50750) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Nálatok nincs gond a tálcával és a start menüvel. Nálam olyan mintha, megfagyna néha. Ráviszem a kurzort, nem történik semmi bármire is kattintok. Pár másodperc késéssel tér csak magához. Ezt folyamatosan eljátssza mostanság.

más: Windows újratelepítés.

Olvastam feljebb, hogy amennyiben alaplapcsere lesz, akkor érdemes lehet eltávolítani a gépről a Windows regisztrációt :F

Beléptem a Microsoft accounthoz és ott látok olyat, hogy számítógép eltávolítása. A sorszámnál (win termékkód) az van, hogy "to be filled by oem".

Ezt kellene eltávolítani format előtt és akkor majd tudom telepíteni ezt a termékkódot más gépen?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.