Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50594) King Unique válasza szőr Artúr (#50582) üzenetére


King Unique
titán

Azért a 7-es már nem olyan sokáig támogatott, legalábbis én a 3 évet nem feltétlen nevezném annak. Stabilitás terén egy 7 éves (!) rendszer meg nyilván jobban áll, mint egy viszonylag új. Utóbbinál ráadásul a folyamatos build upgrade-ek miatt az új kiadás gyakorlatilag akár egy külön OS-nek is tekinthető. Illetve ez az egész eleve függ a hardveres / szoftveres környezettől is, mert pro / kontra példákat lehet találni régi / új Windowsnál egyaránt. Valamint az újabbak jobbak a fentebb említetteket illetően is.
Viszont, ha már felhoztad a Linuxot, akkor abban egyetértünk, hogy az bizonyos dolgokban nyilván jobb, mint akármelyik W... :K

(#50586) djlolo:
A Win8.1 nekem is kb. a kedvencem, bár itt-ott, illetve a dizájnt illetően a 10-es jobban tetszik. Előbbinél csak ez a csempemizéria volt mindig is túltolva, de amúgy a rendszer teljesítményével és stabilitásával különösebb probléma nem nagyon volt. Start menüt tudok tenni abba is, ha nagyon muszáj, bár nekem a kezdőképernyő + Start gomb jobb klikkes menüje 100x többet ér. A Win10 Start menüjében is szinte csak a csempés részt használom a gyors elérésre, a többi kb hidegen hagy. Még a gépet is sokszor Alt+F4 billentyűkombóval állítom le... :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.