Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50012) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Egy ASUS router vs laptopok + Windows 10 problémával fordulok hozzátok.

Nekem most egy ASUS RT-N18U routerem van.
Pár hete azt produkálja, hogy laptopok használhatatlanok wifin. Napközben még ok, este folyamatosan megszakad a wifi kapcsolat. Valami olyat ír ki, hogy nincs biztonságos hálózat.
A korábbi TP-Link routerem ( az sem egy 5eFt.-os volt ) is produkálta, csak ritkábban.
Az ASUS router topikjában mint kiderült más is belefutott ebbe a hibába.És csak lapossal.
Szolgáltatónak jeleztem. Hümmögés, majd a szöveg, azon a részen van egy kis túlterhelés, de folyamatban a javítás, mindenesetre modemet cseréltek. A hiba megmaradt.
Komoly üzleti kategóriás HP, DELL, Lenovo laposokról beszélek. W10-el, és nem driver hiba, azok cserélgetésén túl vagyok. De a melóhelyen ha 24 órát mentek ugyanazok a laposok, akkor 24 óra alatt egyszer sem dobta el a netet. Ott Mikrotik router van.
Nos a szerelő haver ideadott egy ugyanolyan Mikrotiket, mondván próbáljak már ki egy jó routert. :DDD
Hibátlanul működött. Csak nekem ez magas, mármint ennek a konfigurálása.

A közös a laposokban, hogy mindegyiken W10 pro 64 bites rendszer van.
Nem lehet hogy valami bántja az op. rendszer lelkivilágát esetleg, és amiatt produkálja ezt a hibát? Hátha valami beállítással lehetne orvosolni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.