Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48162) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Üdv! Régebb óta fennáll a gond, ami a következő. A HDD ami pár éves, csak 5600 rpm, azon van a Win. Csakhogy valamiért tetű lassan dolgozik főleg rendszerfeladatokban, frissítésben, boot utáni betöltésekben, pl első Chrome indítás. Magyarul sokat swapol. Ha valamit dolgozik a rendszer (tömörítés, frissítés) sokszor alig lesz a gép használható (specifikáció a nevem alatt). Mikor 7-ről tavaly 10-re frissítettem, fél napig csinálta. Tudtommal van auto defrag is, hely is van még a C:-n, mégis ilyen. HD Sentinel szerint 100%, hibátlan a HDD amúgy. Jelenleg nagy frissítés megy mióta bekapcsoltam a gépet (gondolom AU-t teszi fel), 11 után kezdte el, most áll 44%on... (bár fél órája még 32% volt). Milyen módszerek vannak a formatos clean installon kívül, hogy ne ilyen tetű lassan dolgozzon ilyenkor a gép? Ezeken kívül még annyira nem is zavaró, bár a BF1 beta alatt is sokszor volt swap miatti pár mp-eg akadás gondolom a lapozófájl miatt. Előre is köszönöm. (mióta írtam a 44%ot, már 47% szóval talán még késő este előtt meglesz...)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.