Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45901) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Köszönöm a válaszokat!

vlevi: Intel Smart Connect-et engedélyezve volt,de most letiltottam. Rapid Start-ot használom,de annak magától nem kéne bekapcsolnia gépet így egyelőre békén hagyom.

z67: Wi-fi kártya nincs, meg azt amúgyis jeleznie kellett volna a -devicequery wake_armed -nél.

snooze: Frissítési előzményeket megnéztem, mostanábban nem frissített, így az kizárható. A karbantartással lesz probléma, mert az írja is,hogy bekapcsolta éjszaka a gépet,csak azt nem tudom miért,amikor azt állítottam be,hogy ne kapcsolja be. :F

[ Szerkesztve ]

(#45902) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

w10, edge, facebook, hiába nyomok rá, hogy ne jegyezze meg a jelszót, ennek ellenére simán beléptet másnap.
Jelszavak törlése nem segít, a komplett előzmények törlése igen.
Elég érdekes, ez egy munkahelyi kis gép,többen vagyunk váltásba, és a legutolsónak belépettel indít mindig.
Inkognitó mód működik, így használjuk, nem nagy probléma, csak érdekelne a miértje.

(#45903) nortol válasza Heavyrain (#45896) üzenetére


nortol
senior tag

"hanem teljesen ki van kapcsolva"

Míg van hibernálás a gépeden, addig sohasem lesz lekapcsolva a windows 10 a gépeden teljesen, ahogyan másnak sem...

Ha azt szeretné, hogy ne legyen elérhető a hibernálási funkció, kövesse az alábbi lépéseket:

Kattintson a Start gombra, majd írja be a Keresés megkezdése mezőbe a cmd szöveget.
A keresési eredmények listájában kattintson a jobb gombbal a Parancssor elemre, majd válassza a Futtatás rendszergazdaként parancsot
A Felhasználói fiókok felügyelete párbeszédpanel megjelenésekor kattintson a Folytatás gombra.
Írja be a parancssorba a powercfg.exe /hibernate off parancsot, majd nyomja le az ENTER billentyűt.
Írja be az exit parancsot, és nyomja le az ENTER billentyűt a parancssorablak bezárásához.

Ha elérhetővé kívánja tenni a hibernálási funkciót, kövesse az alábbi lépéseket:

Kattintson a Start gombra, majd írja be a Keresés megkezdése mezőbe a cmd szöveget.
A keresési eredmények listájában kattintson a jobb gombbal a Parancssor elemre, majd válassza a Futtatás rendszergazdaként parancsot
A Felhasználói fiókok felügyelete párbeszédpanel megjelenésekor kattintson a Folytatás gombra.
Írja be a parancssorba a powercfg.exe /hibernate on parancsot, majd nyomja le az ENTER billentyűt.
Írja be az exit parancsot, és nyomja le az ENTER billentyűt a parancssorablak bezárásához.

[ Szerkesztve ]

(#45904) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

van otthon egy működő HomeGroup-om, két asztali gép win10-zel látja egymást.
Most üzemeltem be egy laptopot (HP 8470p), se WiFi-vel, se kábelen nem csatlakozik a HomeGrouphoz.
Eljutok odáig, hogy megadom a jelszót, a zöld csíkocska fut balról-jobbra, és semmi.
Már néztem Firewall kikapcsolással is, időzónát is egyeztettem, nincs több ötletem.

Persze a Troubleshooter nem talál semmit... :)

Mit kellene megnéznem? :F

Előre is köszi.

(#45905) t72killer válasza nortol (#45903) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hibernálásból se szabadna felkelnie, ha a BIOS/user engedi neki - mekkora gáz, ha pl éjjel lesz@pja az akksit egy laptop, mert vmi irtózatosan fontos feature-frissítés miatt bekapcsol és pörög reggelig (tudtommal volt már rá példa). Úgy is hibernálhat, hogy kihúzom a konnektorból, áram nélkül meg Satya személyesen se fogja beindítani.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45906) netpeti98 válasza tordaitibi (#45902) üzenetére


netpeti98
addikt

Ki kell jelentkezni a Facebook-ból, mert belépve maradsz.

(#45907) nortol válasza makoss (#45891) üzenetére


nortol
senior tag

Akkor segítek neked a megértésben kedves makoss!

Te egy tört, RELOADED verziós játékról írtál, ami az akármilyen, szedett-vedett gépeden nem megy, pedig ugye azt írják, hogy vinnie kéne. De nem azt írták, hogy a tört játékot kéne vinnie, hanem azt, hogy "azt" a játékot, ami jelen esetben egy legális, legálisan frissíthető játékra utal.

Innentől kezdve még Te sértődsz be, hogy valaki a warezra mert utalni...

Vedd meg a játékot, de elötte nézd meg a játék "system requirements" adatait, nézd meg, hogy a játék melyik frissítése mit javít a játékélményen, és ha az adatok a te gépdre is érvényesek, de a játék továbbra sem megy normálisan, akkor lehet kajabálni és, ahogy a kolléga is mondja, a játékfejlesztőknél lehet panaszt be adni, vagy a géped gyártójánál, mert az sem kizárt, hogy kamu adatokat adtak meg a gépedhez.

Tehát játékkal kapcsolatosan csak akkor tegyél fel kérdést itt, ha a játék legálisan van fennt a gépeden, az utolsó játékfrissítés is fennt van, és a hivatalos utakat már szanaszéjjel végig jártad eredmény nélkül.

Persze választ akkor is csak olyankor várhatsz, ha a fórumon lévők közül másnak is telepítve van a kérdéses játék, hasonló tudásu gépen...

(#45908) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
valahol itt láttam egy kis programot,amivel el lehet inditani az évfordulos frissitést,sajna nem találom..segitene valaki?köszi!

GO Gunners!!!

(#45909) netpeti98 válasza snooze (#45908) üzenetére


netpeti98
addikt

(#45910) qqcqqc válasza snooze (#45908) üzenetére


qqcqqc
őstag

felmész a Microsoft honlapjára és a képedbe tolja......

(#45911) Pankiii


Pankiii
tag

Hali
Mitől függ az, hogy a windows ne zavarjanak módba ébred? (job alul a műveletközpont ikonon egy kis stop tábla van) De ha rámegyek akkor nem aktív a ne zavarjanak funkció. Ha bekapcsolom majd kikapcoslom akkor eltűnik. Ez nemtudom milyen bugg, de csak néha jön elő.

(#45912) psg5


psg5
veterán

Sziasztok! Win 10-et szeretné fiam angolra állítani és valahogy a billentyűzetet is hozzá igazítani, de a billentyűzet az magyar. Mit kell állítani? Mindent angolul csinál és angol nyelvű gamek futnak. Persze ha kell majd veszek billentyűzetet is,de addig is mit állítsunk?

F.K.T.

(#45915) netpeti98 válasza psg5 (#45912) üzenetére


netpeti98
addikt

A nyelv beállításai között adjátok hozzá a billentyűzetet is.

(#45916) #14595328 válasza snooze (#45914) üzenetére


#14595328
törölt tag

A linken az első gomb, ami frissít és nem ISO-t csinál.
Jelenleg is Windows 10 fut a gépén. Ha szeretné a legújabb verzióra frissíteni, kattintson a Frissítés lehetőségre.

[ Szerkesztve ]

(#45917) snooze válasza #14595328 (#45916) üzenetére


snooze
veterán

Köszi..

GO Gunners!!!

(#45918) kisapa válasza mdraco (#45878) üzenetére


kisapa
senior tag

Nem tudom de nálam semmi gond. Igaz 8GB-ból gazdálkodik.

(#45919) makoss válasza nortol (#45907) üzenetére


makoss
addikt

Hát a kolegának már elmondtam, ismételni nem fogok, mi a warez, erre csak azt tudom mondani, hogy ha valami nem okés ez ügyben, vissza kell olvasni!
Részemről befejeztem.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#45920) nortol válasza t72killer (#45905) üzenetére


nortol
senior tag

A hibernálásnak semmi köze nincsen ahhoz, hgy a géped ki van e iktatva az elektromos hálózatból, avagy sem, hacsak nem asztali gépről beszélünk, amiben nincsen akkumulátor......

Itt főleg laptopokról van szó, melyek a hibárnálásból simán felébrednek windows 10 esetén, ha az be van ütemezve(indítás frissítés esetén, stb...), ugyanis a windows 10 hibernálásának és elvileg "nulláról való" indításának már nem sok köze van az eddig megszokott hibernáláshoz és "nulláról való" indításhoz.

Mindezen infomációkhoz jutáshoz elég csak annyi, hogy az ember értsen angol nyelven, és akkor kitágul a világ, és nem csak ez a fórum marad meg mankónak.

Más élményt nyújt az is, ha az ember meg tudja fogalmazni a kérdését angolul, és úgy keres rá a gugliban...
Nem beszélve arról, ha a válaszokat meg is érti...

A magyar win10 használó közösség édeskevés ahhoz képest, amekkora windows 10 használó közösség él a határainkon kívül!

(#45921) snooze válasza #14595328 (#45916) üzenetére


snooze
veterán

Most nézem,hogy mivel én telon néztem,igy egész mást mutatott,ezért nem láttam,de gépen már ott a frissítés kis progi..

GO Gunners!!!

(#45922) t72killer válasza nortol (#45920) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kérdező kollégánál nem derült ki, hogy laposon tolja-e vagy asztalin.

A +oldásra jómagam is angolul szoktam rákeresni, pláne, hogy életemben nem volt még magyar windowsom, pedig win95 óta nyomom. Kicsit meg is lepett, hogy egy "wall of text"-ben írsz le egy fél sornyi infót:DDD:

cmd/admin, powercfg -h off, illetve on > ha már a hibernálásról beszélünk.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45923) #14595328 válasza snooze (#45921) üzenetére


#14595328
törölt tag

Lényeg, hogy meglett. Érdekes, hogy a frissítést nem engedi letölteni, de az ISO-t meg felajánlja telefonon. Logika nem sok van benne, lehet ráengedem a telóra és lesz egy iPhone Windows Edition belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#45924) nortol válasza t72killer (#45922) üzenetére


nortol
senior tag

"A +oldásra jómagam is angolul szoktam rákeresni"

Sajnos a 95% ehhez nem is ért :-(

"wall of text"

A 95%-nak szüksége van a plussz információra, ezért fontos a "hülyebiztosság"(ezekszerint te nem vagy célközönség :-) )

Az, hogy szinte sosem dolgoztál magyar windowsos felületen(én is csak céges gépen használom az angolt, mert nem vagyok mazochista), az ezen a fórumon elhanyagolható százalék, tehát nem mérvadó, ezért fontosak a magyar nyelvü leírások :-)

(#45925) t72killer válasza nortol (#45924) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Teljesen megértem:R Ritkán járok a topicban, a magyar zsargon amúgy abban segít, ha az idősebb, magyar win-en "lakó" rokonságot kell kisegítenem. Nálam a mazochizmus a magyar win lenne, teljesen angol IT-ben "nőttem fel" - amikor kezdtem, még talán nem is létezett magyar M$ oprendszer.

ON: Ha x-edjére pucolom ki az Asphalt 8-nevű b@romságot, ráadásul a store-t és a store appokat tiltottam group policyben (/ékes magyarsággal csoportházirendben), akkor miért jön vissza?!?!

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45926) nortol válasza t72killer (#45925) üzenetére


nortol
senior tag

Hátha segít: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-windows_store/unable-to-uninstall-asphalt-8/0c9e4e9b-2419-48eb-88ba-c36e7d3fb6a5

(#45927) petyusz851


petyusz851
tag

Az érzés mikor reggel bekapcsolod a gépedet és Windows 10 letörli a Realteket, majd beállítja alapértelmezettnek a monitort hangszórónak felbecsülhetetlen, komolyan ha így folytatja visszaállok Windows 7-re, ja és tette úgy mind ezt meg se kérdezett csak ő hopp neki így jó. Köszi MS tényleg! :W :W :(( De azóta visszatettem a Realteket és minden megy mint ezelőtt csak gondoltam megosztom ma reggel mivel fogadott a drágalátos Windows 10.

(#45928) t72killer válasza petyusz851 (#45927) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Időközben nem volt egy 1511->1607 upgrade? Amúgy egyetértek, nagyon kéne már egy nem-full-idiótáknak szánt verzió, ami nem akarja jobban tudni az "igazát", mint a gép tulaja. Nevetséges, hogy ahol 2 választási lehetőség van (ld spotlight, windows hangok, stb-stb) MINDÍG "rossz" helyen van default a csúszka.

#45926: köszi, ha újra visszajön, ráállok.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45929) petyusz851 válasza t72killer (#45928) üzenetére


petyusz851
tag

Volt upgrade, de ez hogy a rendszer akar eldönteni mindent mert neki valami nem tetszik rohadtul nem komálom, lassan komolyan semmit nem lehet erre a szennyre felrakni mert ő gondol egyet letörli és felteszi ami épp neki tetszik szánalmas. :W :(((

(#45930) t72killer válasza petyusz851 (#45929) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A win10-et teljes mértékben ezzel a filozófiával írták, kezdve azzal, hogy nem választhatod ki, melyik update-eket teheted fel és melyeket nem (még a visszatartásukhoz/manuál installhoz is nagyon mélyen bele kell túrni a rendszerbe). Ezen kívül "természetesen" minden egyes privacy csúszka "on", ha vmit kikapcsolsz, aktivál egy másik b@romságot. Pontosan olyan, mintha egy direkt rosszalkodó óvodásra mintázott AI írta volna.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45931) nortol


nortol
senior tag

Nagyon sok win10 használónak problémája van azzal, hogy szeretne olyan drájvereket feltenni a win10-re, amikkel egy régebbi programja, legyen az audió eszköz, vagy más, példának okáért egy nyomtató jól ment...

A válasz megtalálható a hivatalos microsoft fórumon, vagy kezdő segítségnek is elmegy, illetve, hogy kezdő löketnek elég legyen a további keresések céljából: https://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_devices/how-do-i-disable-driver-signature-enforcement-win/a53ec7ca-bdd3-4f39-a3af-3bd92336d248?auth=1

A lényeg, hogy a drájver aláírást kilehessen küszöbölni...
További fórumok bejegyzései alapján a pontos tennivaló is megtalálható, ha valaki aláírás problémával rendelkező drájverek telepítését szeretné végig vinni.

Keresni kell, ez a lényeg, és aki keres, az talál is...

Egy német nyelvü screenshotokkal telitüzdelt howto is van, ha éppen ez hiányzik: http://en.code-bude.net/2015/08/19/how-to-install-unsigned-drivers-in-windows-10/

Mindent kilehet silabizálni, ha valaki nagyon akarja :-)

[ Szerkesztve ]

(#45932) t72killer válasza nortol (#45931) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagyon érdekes amúgy, hogy a 1607-es migrációm utáni fagyós parajelenségeket épp annak köszöhettem, hogy a win10 nem akart drivereket updatelni. Persze lehet, hogy csak a (beépített lehetőségek mentén) minimalizált telemetriára orrolt meg így, de korábban rendszeresen küldte a drivereket, így meglepett, hogy az eszközkezelőben klikkelve nekiállt töltögetni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45933) Joezyka válasza FollowTheORI (#45869) üzenetére


Joezyka
senior tag

egyben válaszolnék (#45860) PuMbA HSZ-re is.

Azzal kezdtem, amit javasoltatok, még mielőtt írtam volna. Mivel összeszámoltam nem egyszer nem kétszer, hogy mennyi memóriát foglal mi és van kb 3-4GB-nyi difi (mert mint leírtam, hogy kb 2-2,5 Gb-nyi ami ki van listázva és ehelyett 6-7 vagy akár mind a 8 gigát is megeszi) ezért írtam ide, hogy ez mitől van.
Azóta folyamatosan figyelem a dolgokat, indításkor 1,9-el néha elindul, de 1-2-3 óra múlva újra tele van. nagyon zavaró, mert pl ha játszok elkezdek úgy akadni, hogy szinte élvezhetetlen. Ha csak netezek, akkor is tele megy, ha nem csinál semmit a gép, akkor is folyamat telítődik.

És a pláne, hogy nincs egyetlen egy program sem semelyik windows által elérhető memória listázó alkalmazásban amit látnám, hogy megeszi a RAM-ot.

Egyéb ötlet valaki? :\

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#45934) F_Zolee válasza Joezyka (#45933) üzenetére


F_Zolee
veterán

Utorrent nem fut vagy csak nem használod? A kettő nem ugyanaz. Nálam az szemetlete tele anno.

(#45935) psg5 válasza netpeti98 (#45915) üzenetére


psg5
veterán

Köszi. Nézzük.
Hogy angol legyen gondolom le kell tplteni az angol nyelvi csomagot?

F.K.T.

(#45936) Beretvás válasza Joezyka (#45933) üzenetére


Beretvás
addikt

ilyenkor csak a tiszta telepités segit.. én 2x belefutottam ebbe már, föleg ha az évfordulos update ota nem volt friss telepités, mert az miatt van..

(#45937) nortol válasza t72killer (#45932) üzenetére


nortol
senior tag

Ha a véleményemre vagy kíváncsi, akkor Én azt mondom, hogy a win10 évfordulós frissítése nincsen teljesen felkészítve minden egyes hardwerre, kütyüre, mert ez egy lehetetlen küldetés is lett volna első lépésre, de ezekszerint van benne funkció, amivel ez a dolog "tovább rugdosható" és dinamikusan változik...

Ez pedig nagy szó, mert csak bele kell gondolni, hogy ez mekkora feladat lehet úgy globálisan...

Használok linuxot is, de nem vagyok sem linux, sem windows párti, bár napi, asztali számítógép használatra csak is a wint ajánlom az egyszerü felhasználók számára.(nem fogom megmagyarázni).

Sajnos, nem sajnos, a microsoft nagyot lépett a win10-el mindenféle téren, főleg az eszközök kezelése terén, és bizony sok vállalat azért sem tud váltani, ha szeretne sem, akkor sem, mert van több 10 milliós nyomtató parkja, amit a win10 nem támogat, vagy ha igen, az hatalmas nagy véráldozattal járna...

Lehet maradni a windows 7-nél, nem erőszak a disznótor, de ha valaki úgy vált a windows 10-re, hogy a gépének gyártója sem ajánlja a váltást(lásd sony), az ne keseregjen, hogy valami nem megy!

Aki pedig a kalóz win7-ről, vagy win 8.1-ről ment át a win10-re, az pedig nagyon hagyjon fel a sipákolással, vagy legyen a követelése szolíd :-)

(#45938) PuMbA válasza Joezyka (#45933) üzenetére


PuMbA
titán

Illesztőprogram hiba lesz, ami telerakja a memóriád :) Szóval frissíts minden egyes eszközt (hálókártya, nyomtató, merevlemez vezérlő stb. tényleg mindent), amihez tudsz fellelni drivert :)

[ Szerkesztve ]

(#45939) netpeti98 válasza psg5 (#45935) üzenetére


netpeti98
addikt

http://www.howtogeek.com/232659/how-to-change-the-display-language-in-windows-10/

(#45940) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok! Létezik az, hogy nekem még mindig nem akarja a WIN 10 automatikusan letölteni és telepíteni ezt az éves frissítő csomagot? A frissítések keresésénél sem szedi le. Azt írja, hogy naprakész, nincsenek elérhető további frissítések. 1511-es a verzió számom.
Win 8.1-ről frissítettem a rendszert az ingyenes lehetőséggel.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#45941) Joezyka válasza Beretvás (#45936) üzenetére


Joezyka
senior tag

sejtettem, hogy ez lesz a megoldás :D igyekeztem elkerülni ezt, de már nekem is végigfutott az agyamon, hogy újrahúzom szépen és bízok a jószerencsében. Igen az update óta csinálja, előtte kellemesen csalódtam, hogy nagyon jól és optimálisan fut és örültem is, úgy látszik nem sokáig :D

(#45934) F_Zolee: nem használom, automatikusan nem is indul el gép indításnál, de már le is szedtem, azóta is fennáll a jelenség.

(#45938) PuMbA: konkrétan 1 driverem van ami "külsős" progi az a VGA (nvidia). Azon kívül minden más "windows" által talál valami. Így is kattintgassam végig minden egyes HW-t?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#45942) vadkörte válasza #14595328 (#45875) üzenetére


vadkörte
addikt

Hello!

Nem, rendszergazdaként sem engedi és az engedélyt sem tudom megadni. Nem fogadja el...
AU nincs fent és manuálisan sem lehet feltenni.

Üdv. V. Körte

(#45943) psg5 válasza netpeti98 (#45939) üzenetére


psg5
veterán

Köszi. Bár ennyi mindent nem állítottunk, most ok.

F.K.T.

(#45944) nortol válasza Jenne (#45940) üzenetére


nortol
senior tag

Hidd el, hogy nincsen rá okod, hogy siettesd a frissítést!
Minél tovább tart, annyival több ideje van a microsoftnak javítani azokat a hibákat, melyek tömegével jelentkeznek...

Főleg akkor, ha a géped jelenleg stabilnak mondható!

(#45945) PuMbA válasza Joezyka (#45941) üzenetére


PuMbA
titán

Hát ez a baj, hogy a Windowsos driverek vannak fent. Menj fel az alaplapod honlapjára és mindent szedj le és tedd fel :)

(#45946) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Skacok! Win 10 re pakoltok valami extra dirvert AMD APU-hoz (A6 6400K)? Jó a megjelenítés meg minden de pl. videok nézése közben néha egyszer csak elsötétül a kép aztán kiírja hibaüziben, hogy a grafikus illesztó egy pillanatra leállt aztán újraindult. Elég gáz.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45947) t72killer válasza nortol (#45944) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha jól számolom, az elmúlt 3 hétben jött 3 kumulatív (én egy ezeket tartalmazó ISO-t főztem, amivel aztán a család összes gépét frissítettem), úgyh reszelik ezt elég rendesen. Az edge (ha vki használja...) bővítményei miatt érdekes lehet a mielőbbi váltás.

#45937: win7-en én már nem maradok, nagyjából gatyába tudtam rázni a win10-es gépeinket, szerencsére a legtöbb vadhajtásra "van fix". Egyébként mégiscsak évekkel fiatalabb, biztonságosabb rendszer. Illetve egy win7 DX11-el az újabb VGA-k képességeit se fogja tudni kihasználni. Amúgy nálunk minden példány legális, két laptopunk OEM 7-essel jött, ezt upgradeltem, két asztalinkon pedig a nejem révén Dreamsparkos win10 van, régesrég kinőttem már a nyomjukfelacracket hozzáállásból, nem elsősorban a szoftvergyártók iránt érzett húdeforró lojalitás, hanem a crackek 90%-ában megbújó malware miatt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45948) nortol válasza PuMbA (#45945) üzenetére


nortol
senior tag

Főleg, ha vannak aláírt drájverek...

(#45949) SP4C3 válasza t72killer (#45947) üzenetére


SP4C3
veterán

Neked tényleg életed értelme a biztonság? Most komolyan... Meg ez: "Illetve egy win7 DX11-el az újabb VGA-k képességeit se fogja tudni kihasználni." - Miért, most mennyi értelmes játék van ami támogat dx12-t? Én is átálltam, de értelme az nem sok van, még. Ráadásul DX11 vs DX9EX teljesítményről ne is beszéljünk egyes játékok alatt. ;)

Crack témához meg nem fűzök semmit, mert az egyébként is warez és ellenkezik az alapfelvekkel.

nortol - Mert az a WHQL aláírás aztán sokat számít. :C

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#45950) Blue Thunder


Blue Thunder
senior tag

Üdv!
Egy kis segítség kellene
Adott egy konfig:
MSI G41M-P28, C2D E8400, 160-as sata vinyó, sata dvd író, 450w táp

Jah és ráadásul az e8400-el el sem indult csak egy cerkával, gondolom itt frissíteni kéne a biost is

Egyik oprendszert se engedi (win7, 8.1, 10) az alábbi hibaüzivel szembesülök:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.