Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) Dhampir válasza RoSSo3 (#40600) üzenetére


Dhampir
félisten

Látom már itt is érdeklődsz, a kérdésedre egyébként küldtem privit. :)

(#40602) cattus válasza RoSSo3 (#40600) üzenetére


cattus
őstag

Ha a legújabb verziójú MCT-t töltöd le (MS holnapjáról ezt fogja), akkor az a legújabb verziójú rendszert fogja letölteni.

Do the thing!

(#40603) RoSSo3 válasza cattus (#40602) üzenetére


RoSSo3
senior tag

igen, megtaláltam a megfelelő topikot! ;)

köszönet! szuperek vagytok! :)

[ Szerkesztve ]

(#40604) vlevi válasza RoSSo3 (#40600) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ha 8 gigás pendriveod van, akkor a media creation tool egybe letölti és kiirja neked a 32, 64 bites home, pro telepítőt, és telepiteskor vlaszthatsz. De természetesen nagyon javasolt a 64 bit. Home/pro attól függ, hogy a win7-esed milyen.

(#40605) laccczka válasza tibike8 (#40593) üzenetére


laccczka
tag

A felejtős sztori nem működött.
Szétválasztottam, elfelejtettem, újraindítottam, kerestettem és ugyanazt hozza fel lehetőségként.

Mondjuk a jelerősítőt nem is ajánlotta fel. :F

Valamelyik nap megpróbálom az offolt HGW-t is.

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#40606) tibike8 válasza laccczka (#40605) üzenetére


tibike8
őstag

Nem lehet hogy a laptop wifije nem ismeri a jelerősítő szabványát?

(#40607) Milán82


Milán82
csendes újonc

Sziasztok! Adott egy olyan problémám, hogy a time capsulet csak routerként ismeri fel a win10-es laptopom, a HDD-t nem látja, vagy nem akarja látni. Milyen módon tudom úgy összeboronálni őket, h külső winyóként is kezelje a win, vezeték nélkül? Minden eszközöm pillantás alatt kezelte a time capsule-t, a Mac az első percben fel is ajánlotta hogy biztonsági mentéseket oda menti. Előre is köszönöm a válaszokat!

(#40608) RoSSo3 válasza vlevi (#40604) üzenetére


RoSSo3
senior tag

az sem rossz megoldás!
most a "frissítések keresése" megy, megvárom, mit ad ki következőnek.

(#40609) laccczka válasza tibike8 (#40606) üzenetére


laccczka
tag

Mind a kettő n-es szabvánnyal működik (300 Mbps, 2,4 GHz) :F

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#40610) netpeti98 válasza RoSSo3 (#40600) üzenetére


netpeti98
addikt

Így kell kinéznie a verziószának:[link]

[ Szerkesztve ]

(#40612) half333


half333
őstag

Üdv! Letöltöttem egy appx formátumu játékot az áruházból. És foggalmam sincs hogyan telepitsem. Youtube google most nem a barátom. angolul van fent minen,és nem értem,videó alapján hiába csinálom a Powershell cannot find path..pff..

(#40613) RoSSo3 válasza netpeti98 (#40610) üzenetére


RoSSo3
senior tag

stimmel, köszönet! és az normális, hogy ennyit keres frissítést? legyek türelemmel? :) a 99%-os 4 óra után szkeptikus lettem :D

(#40614) laposonly11


laposonly11
senior tag

Vót' má?

Ordo est anima rerum.

(#40615) laposonly11 válasza RoSSo3 (#40613) üzenetére


laposonly11
senior tag

Van türelmed :Y 99% os 4 óra után, egy szkeptikus is már rég öngyilkos lenne...

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#40616) RoSSo3 válasza laposonly11 (#40615) üzenetére


RoSSo3
senior tag

a helyzet változatlan... még mindig frissítéseket keres. most komolyan, ez normális? jó, hogy ma ilyenekbe futok bele :D

(#40617) general


general
addikt

helló!

ilyenkor mi van? gyakorlatilag semmit nem tudok csinálni, mindenre ez az üzi jön ki, nem tudom, hová pötyögjem be azt a rohadt jelszót, ha csak simán beírom, az ablakra kattintva, semmi sem történik. :W

a netplwiz parancsra is ez ugrik fel. hol tudom ezt a rendszergazdai jelszó nyavalyát kikapcsolni?

nehezen szokom a 10est a 7es után, túl van bonyolítva...

[ Szerkesztve ]

(#40618) Dr.FantastiK válasza Borisz76 (#40293) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

hogyne ,, csak LINUX -al !! :K :D

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#40619) tixem válasza tixem (#40519) üzenetére


tixem
addikt

Valaki? :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#40620) SP4C3 válasza general (#40617) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha lenyitod a részleteket, akkor mit látsz?

@tixem - szerezz be egy másik APK-t (game install-ja), ami a képernyőfelbontásodhoz van igazítva.

Most látom, hogy windows-os a tabod, ezesetben gőzöm sincs mi lehet a gondja, lehet ugyanaz, mint adroid platformon..

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#40621) Cobb


Cobb
tag

Sziasztok,

Minap telepítettem fel először a gépemre a Windows 10 Enterprise verzióját, Windows 8.1-ről váltottam.

Sajnos sok időmbe került mire minden hardvert sikerült kellően feltelepíteni.

Viszont egy dolog nem sikerült , van egy darab 2 TB-os WD Black winchesterem amit az istenér nem akar látni. A gépházban egyáltalán nem látja, az eszközkezelőben látja, be tudom olvastatni a típust, annyit ír, hogy 19 Megabájt szabad hely van rajta, ami elég érdekes. Próbáltam már mindent, de sajnos továbbra sem látja a winchestert. A BIOS természetesen látja a meghajtót és semmit nem állítottam el a Windows 8.1-ről Windows 10-re való váltáskor.

Valaki tudna esteleg tippet adni, hogy miként tudom újra elérhetővé tenni a meghajtót?

Előre is köszönöm! :R

performance, cool and quiet

(#40622) #81556480


#81556480
törölt tag

üdv!

win 10 jelszó kérést kikapcsoltam, bekapcsoláskor kiírja hogy hibás jelszó, közben kétszer is megjelenik a beírt név, és csak az egyikhez fogadja el a jelszót.

hogyan lehet ezt kikapcsolni?

(#40623) Malacka


Malacka
csendes tag

Sziasztok!

Ha vásárolunk Win10 Pro verziót, de nem vagyunk vele megelégedve, akkor win7- re hivatalosan visszaléphetek?
XP-s gépekről van szó...
Fontos a kérdés, mert most vennénk Win10-et... Win7 azért nem jó, mert ott későbbiekben kokányulni kell, ha ott a win10 matrica akkor friss telepítéskor minden info rajta van, így meg ki kell szedni a win7-ből az infót.
Ráadásul 12 gépről lenne szó.Ha win7-est veszek mindre akkor azt kell felraknom, majd onnan tudok frissíteni a win10-re, de én új telepítésként akarom felrakni az összesre.
Törvényszerű, hogyha most nem válik be a W10 akkor W7tel megyünk tovább- de az is borítékolható, hogy 1-2 éven belül át kellene váltani W10 re.Ezért akarunk kapásból W10-et venni!

passz...

(#40624) Joccc07 válasza Cobb (#40621) üzenetére


Joccc07
addikt

Start jobb klikk-> Lemezkezelő-> Katt a 2 Terrás lemezre-> Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása-> Adj neki betűjelet

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#40625) Popes válasza Malacka (#40623) üzenetére


Popes
őstag

Nem tudsz Win10-ről 7-re váltani, a 7-ről még most tudsz 10-re de már azt se sokáig.
A 7-tel sem kell kókányolni mert elfogadja a 10 a hetes kulcsát tiszta telepítésnél is, utána meg már a 10 a hardver ID alapján aktiválja magát . Viszont ha később az akció lejárta után valamelyik gépbe alaplapot cserélsz(hetes kulccsal aktiváltba) akkor arra már nem megy fel újra a 10 csak a 7.

Deus ex machina

(#40626) Воланд válasza Malacka (#40623) üzenetére


Воланд
titán

Nem. Windows 10 Pro-val előtelepített gép vásárlása esetében van downgrade jog.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40627) Malacka válasza Popes (#40625) üzenetére


Malacka
csendes tag

"gépbe alaplapot cserélsz(hetes kulccsal aktiváltba) akkor arra már nem megy fel újra a 10 csak a 7."
Szóval akkor még inkább szopás!

passz...

(#40628) lao válasza Cobb (#40621) üzenetére


lao
tag

Hi!
én egy 1tb vinyoval jártam ìgy(látta...de mégse látta).Az alaplapi drivert cseréltem le .Alaplaphoz adott lemezröl pakoltam fel,valószìnü valami vezérlő gondja lehetett.

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#40629) Malacka válasza Воланд (#40626) üzenetére


Malacka
csendes tag

"Nem. Windows 10 Pro-val előtelepített gép vásárlása esetében van downgrade jog."

Őőőő... akkor most "Nem" vagy igen???Csak előtelepített estén van?Azt meg honnan tudják... már mint hogy kb 3. laptop tulaj után pl ilyet senki nem tud már... van rajta matrica oszt jóvan

[ Szerkesztve ]

passz...

(#40630) Воланд válasza Malacka (#40629) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40631) Cobb válasza Joccc07 (#40624) üzenetére


Cobb
tag

Köszönöm a segítséget, most már működik!!! :R :R :C

Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen beállítás lesz szükséges....! :((( :(( :W

performance, cool and quiet

(#40632) waslaw válasza vlevi (#40579) üzenetére


waslaw
tag

Ugy latom nagyon a microsoftos megoldasok ellen vagy, viszont hasznalod az OSuket. Azt javaslom mielott velemenyt mondanal valamirol probald ki vagy olvass utanna, hogy hogy is mukodik, mivel eleg nagy butasagokat beszelsz ezzel a backup dologgal.

(#40633) general válasza SP4C3 (#40620) üzenetére


general
addikt

nem sok minden, ennyi változik:
mi ez és hogyan lehet kikapcsolni plíz? :)

például az eddig gond nélkül esténként lefutó biztonsági mentésemet is letiltotta...

[ Szerkesztve ]

(#40634) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Segítséget kérnék az ablakok teljes méretűre váltása, valamint kicsinyítése "alapértelmezéseiben"...

A fő problémám, hogy pld. új chrome ablak nyitásakor nem teljes méretben nyílik az ablak hanem kicsiben, és számomra nagyon rossz helyen...:

Ez egy rémálom....
Próbáltam már a parancsikon-jobb klikk-tulajdonságok- futtatás- beállításnál teljes méretűre állítani, de ha pld egy chrome ablak tálcára van rakva és azon nyomok egy uj ablak gombot, akkor is ilyen piciben nyitja meg...
Hogyan tudnám elérni, hogy minden megnyitott (leginkább)chrome ablak nagy méretben nyíljon meg?

Az is érdekelne ezt lehet e és ha igen, hol állítani, hogy pld a teljes méret-kicsinyítés gomb mekkorára csökkentse az ablak méretét, és hova helyezze az asztalon?
Ez utóbbi kérdés inkámm már csak kíváncsiság, hogy megértsem a működését...
Köszönettel...
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#40635) vlevi válasza waslaw (#40632) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem vagyok teljesen ellene, hiszen használom a win10-t

Szóval. Eladtam a PH-n a régi SSD-met. Vettem helyette egy kétszer akkorát. A régit már elvitték, az új meg itt figyel az asztalon bontatlanul. Hol kell a reset this pc gombot keresni? :DDD

Vagy, B verzió. A vinyóm ilyen hangokat adott ki : [link] Ilyenkor sem megyek sokra a resettel. Van mentésem, de az már nem erre a vinyóra fog visszakerülni.

[ Szerkesztve ]

(#40636) waslaw válasza vlevi (#40635) üzenetére


waslaw
tag

Uj ssd bele, reset, atteszed a rendszert az uj meghajtora, regi ssd ki.
Nem veszekszek, mivel en is hasznalom a megoldasodat ami azt illeti evekig hasznaltam mert nem volt mas mukodo alternativa. De jelenleg nagyon megbizhatoan mukodik, es ha a hard cseretol eltekintunk akkor minden esetben konnyebb kivitelezni a beepitettet megoldast.
Viszont te az elobb a sargafoldig szidtad es nem tudsz rola semmit csak azt hogy sz*r mert microsoft.
Es semmi keppen sem backup-rol van szo, mikor ujratelepitesz valamit usb-rol akkor a rajta levo fileokat behuzza a memoriaba a rendszer es onnan telepit, a beepitett verzio is pontosan ezt csinalja, csak nem kell pendrival vagy cdvel tokolnod. Es ugy wipolod az egesz vinyot ahogy akarod.

[ Szerkesztve ]

(#40637) waslaw válasza twine (#40634) üzenetére


waslaw
tag

1, Nyisd ki chrome-ot
2, tedd ki fullscreenre
3, Nyiss egy uj chrome-ot (futtasd a chrome.exe-t megint, nem uj tab es nem uj window)
4, Csukd be az elso-t
5, majd a masodikat
ennek orvosilnia kene, de ha nem akkor:

C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application\chrome.exe" -start-maximized

[ Szerkesztve ]

(#40638) Toby888


Toby888
senior tag

Üdvözletem fórum lakók.A segítségeteket szeretném kérni egy csöppet.Mondom mi van.Adott egy windows 10 egy partición, és ugyan azon a vinyón csináltam még 1 particiót amire felraktam egy win7-et.Nos a win10 nem indul el csak a win7.Betölt a win10 hibajavító menüje, de nem sikerül megjavítania az inditást :/ Ebben szeretném kérni a segítségeteket.

(#40639) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Realtek HD Audio nevű program folyamatosan 50%-on járatja a processzoromat. Minden egyes gépindításkor manuálisan kell kilőnöm a feladatkezelőből.

A programot az alaplapi driver lemezről raktam fel, a gép viszonylag friss és az alaplapot is már win10-re találták ki.

Win10 pro x64-es verzióm van.

Találkozott már valaki ilyen problémával, mit lehetne tenni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#40640) vlevi válasza waslaw (#40636) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Uj ssd bele, reset,"
Na, ez az, amit nem értek. Ha berakom az új SSD-t, akkor hogyan resetelek?
Nincs már nálam a régi. Vagy megpusztult, és azért kell újat berakni.

"es ha a hard cseretol eltekintunk akkor minden esetben konnyebb kivitelezni a beepitettet megoldast."
Én sem akarok veszekedni, de pont, a hardvercseréről van szó.

"sz*r mert microsoft."
Én ilyet nem mondtam. Ha nem működik, akkor szar.
De volt korábban (még a preview közben) olyan élményem a resettel, ami miatt megrendült benne a bizalmam.
Felraktam az egyik preview verziót. Nagyon rossz volt, ezért visszaálltam (volna) a korábbi verzióra. Ez nem sikerült teljesen, mert valahogy mégse akart működni a géo, mintha a preview belerondított volna a régibe is.
Itt nyomtam egy resetet, és attól sem akart meggyógyulni, csak úgy, hogy legyalultam a teljes rendszert, és nulláról újraraktam.

(#40641) twine válasza waslaw (#40637) üzenetére


twine
addikt

köszönöm...
sajnos egyik verzió sem oldja meg a problémámat :(
Az első ablak full screen nyílik meg, de ha új ablakot nyitok úgy hogy az előző tálcán van,,akkor kicsiben jelenik meg az új ablak és a képernyő alján... :(((
Érdekes, viszont, ha az előző ablak kint van teljes képernyőn, és úgy nyitok új ablakot, akkor fullscreen nyílik az új ablak...
Ezért is érdekelne, mitől függ az, hova helyezi a windows az újonnan megnyitott ablakokat az asztalon... :F

[ Szerkesztve ]

(#40642) waslaw válasza vlevi (#40640) üzenetére


waslaw
tag

"Na, ez az, amit nem értek. Ha berakom az új SSD-t, akkor hogyan resetelek?
Nincs már nálam a régi. Vagy megpusztult, és azért kell újat berakni."
Persze ez egy specifikus eset amit mondasz, ha osszehalta magat a gep es nincs hdd akkor gyanus, hogy lehetetlen ezt kivitelezni, persze akkor mar live usb-t sem nagyon tudok vele krealni. de minden mas esetben tokeletesen hasznalhato.

"Itt nyomtam egy resetet, és attól sem akart meggyógyulni, csak úgy, hogy legyalultam a teljes rendszert, és nulláról újraraktam."
Ez az amit mondok, hogy letezik benne egy olyan funkcio amivel mintent letudsz gyalulni es az uj rendszernek koze sem lesz a regihez. Csak mindig az advanced-ra vagy other solution-re kell kattintani. Amint mar mondtam az egesz hdd-t legyalulhatod kozben es a 0-rol indulsz.

"Én ilyet nem mondtam. Ha nem működik, akkor szar."
Elnezest, rossz a memoriam :DDD
Erre gondoltam:
"De pl., ha vírusra gyanakodnék, akkor sem használnám a resetet."

(#40643) waslaw válasza twine (#40641) üzenetére


waslaw
tag

Nem a windowstol fugg, vagyis nem kozvetetten, mindig abbol indul ki ahogy hagytad az appot utoljara. Ezert kell azt elerni, hogy ugy csukd be a chromot, hogy kozben maximalizalva van. Viszont ha engedelyezve van a hatterben futas akkor ezt eleg nehez kivitelezni.

(#40644) saelin válasza twine (#40641) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem ott a chrome-al lesz valami. Próbáld újratelepíteni és törölni minden hátramaradt szemetét. Én speciel win7-en chrome-ot használtam, de a 10-esen nálam mindig szenvedett valamivel, úgyhogy visszatértem a jó öreg rókához.
Amit a mai napig nem tudtam megoldani, hogy 1600x900-as felbontáson (15.6") ne legyen penge vékony a betűk megjelenítése. Hiába tiltottam meg a H-DPI skálázást neki, akkor is olvashatatlan maradt a böngészőben megjelent összes szöveg (menük, weboldalak tartalma).

Nem tudom mit csinált a googli, de más chromium alapú böngészővel, mint az opera vagy a torch rendes a scaling. Javítani sem javítják, pedig már a win10 megjelenése óta ilyen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#40645) twine válasza saelin (#40644) üzenetére


twine
addikt

+(#40643) waslaw

Köszönöm a segítségeket...
Végül úgy oldottam meg a problémát, hogy kicsinyített nézetben kihúztam az ablakot majdnem fullscreen-re, és így zártam be...
Ezt megjegyezte,ami már sokkal előnyösebb mint az eddigi icipici ablak, ráadásul sz@r helyen....
Új ablak nyitásnál fullscreen nyílik ahogy kell, ha pedig tálcára rakom az "előző" ablakot, és úgy nyitok újat, így már legalább majdnem fullscreen, normális helyen...ez már elegendő számomra...
Köszönet...

ps:
Ami számomra furcsa ettől függetlenül:
-Új ablak nyitás fullscreen történik
-Amennyiben fullscreen meg van nyitva (chrome)ablak a következőt is(jobb klikk új ablak) fullscreen nyitja...
-Ellenben ha tálcára van rakva a böngető, és úgy nyomok jobb klikk új ablak-ra kicsinyített nézetben nyitja az ablakot..... :U
De ez már nem annyira zavaró számomra a fent leírt "megoldás" miatt...csak szőrszálhasogatás, és érdekes (érthetetlen) számomra

Egyébként nekem semmi gondom a chrome-al...mondjuk egyszerű mezei böngészésre használom, illetve chromecast-el egyéb dolgokra...
A melóhelyi gépeimet, és Droid telefonomat szinkronizálom velük, elég sok google szolgáltatást használok aktívan,,,,(az igényeimhez képest)tökéletesen teszi a dolgát...
A "melós" notebookot meg csak szelektíven szinkronizálom...mert arra meg még kényesebben ügyelek, hogy ne legyen "beteges-szemetes" :D
De kinek mi.... :R

[ Szerkesztve ]

(#40646) saelin válasza twine (#40645) üzenetére


saelin
veterán

Nem is hittérítésnek szántam az én esetemet. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#40647) twine válasza saelin (#40646) üzenetére


twine
addikt

:R

(#40648) Drughi válasza Drughi (#40557) üzenetére


Drughi
addikt

Valaki?

(#40649) raidx


raidx
őstag

Az operációs rendszer hibaellenőrzés céljából újraindította a számítógépet. A művelet a következő volt: 0x0000007f (0x0000000000000008, 0xfffff800df3e6e70, 0xfffff800df3d0e30, 0xfffff80012b74468).

Erre nem találok semmi értelmezhetőt a neten. MS Norton vírusirtóval hozza összefüggésbe de olyanom nincs! Valami kernel hely kevés a vírusirtónak.

A gép QC5000 ITX/PH 4Giga ram ami ramteszt szerint jó. Főleg, ha a hállókártya max közelébe használatos, van az összeomlás, újraindulás.Ha routeren keresztül csatlakozok akkor nincs kékhalál viszont a net sűrűn megszakad. Ez miatt a gmailem is tiltásra került ma.
Van valakinek ötlete a megoldásra?

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#40650) vlevi válasza waslaw (#40642) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Ez az amit mondok, hogy letezik benne egy olyan funkcio amivel mintent letudsz "
Mint írtam, a preview esetén volt olyan, hogy hiába csináltam a preview rendszer visszaállítását egy korábbi verzióra, és hiába csináltam meg a reset pc-t a teljes adatok törlésével, mindennel, valahogy mégsem állt vissza a rendszer. Amikor teljesen nulláról, ISO-ból újraraktam a gépet, akkor lett csak működőképes.

"rre gondoltam:"
Te tudod. Ha nem bírsz megszabadulni pl. egy lockytól, vagy más mocsodéktól, csak a teljes rendszer újratelepítéssel, akkor nem biztosnságosabb újra elővenni a telepítő CD-t? Ki tudja, esetleg beleette magát a recovery partícióba is, és ahányszor resetet nyomsz, annyisor vissza is teleptíed a vérust?
Nem biztosabb, ha tényleg SEMMI nem marad meg a vinyón?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.