Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28597) harni71


harni71
csendes tag

sziasztok ,azt az infót kaptam a hálozatos topikban hogy itt probálkozzak ezzel,olyan problémám lenne hogy van egy otthoni hálózatom , ami áll 1 wifi routerből, 1 switcből 2 médiaplayerből , 2 hálózati adattárból és 2 win 10 t futtató számítógépből, ezek kábellel vannak összekötve és van még pár wifi eszköz, ezt a rendszert teljes megelégedettséggel használtam tegnapelőttig:(, az történt hogy eddig kinyitottam a totalcommander hálózati részét ott látta az összes eszközt és tudtam bármit másolni a gépek a médiaplayerek és az adattárak közt, elvileg semmit se változtattam de két napja mindkét számítógép csak médiaeszközként látja a hálózati tárolókat és nem tudok adatokat mozgatni, a médiaplayerek továbbra is le tudnak játszani a hálózati adattárakról, megvolt az összes eszköz áramtalanítása ,újraindítása ,kábelek átnézése de továbbra is csak médiaeszközként szerepelnek az adattárak a totálcommanderben és a sajátgépben is nem lehet másolni rájuk , sajna az én hozzáértésem tovább nem terjed ,ezért szeretnék valami ötletet kérni, Köszi előre is

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.