Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28157) TRob1 válasza twine (#28153) üzenetére


TRob1
veterán

Mert az új, színes Dulux festék és az új 3D tv alá jobban illik a modernebb "ikea-s csoda", viszont a régi bőrkabát meg kényelmesebb, minőségibb, egyedibb darab mint a mai, méregdrága, viszont ultragagyi minőségű, minden második emberen veled szembejövő valami hasonló plázás tucatxarok. :DD

Egyébként én úgy vagyok vele hogy ha valami bevált, és ha egy új nem hozza azok kényelmi szintjét, akkor maradnak a régi bevált dolgok. Ha megfelel tudásban/kényelemben az újabb, akkor nem zárkózom el a csere elől sem. De az alább felsorolt beépített szolgáltatások egyike sem jön be az eddig használtakhoz képest. :( Pedig szívesen használnám a beépítetteket, mint valami 3rd party cuccot.

De pl. a postát már win 8 óta használom, az bejön, és szerencsére nálam működik is (win 8 előtt meg mindig valami egyéb (Outlook) levelező rendszert használtam)

Zenénél is lehet rászokom egyszer az újra, de egyelőre még jobban átlátom a foobart. :D

Viszont pl. Total Commanderről nem hiszem hogy le fogok valaha is szokni, hisz már a dosos időkben is az "elődöket" használtam (Norton Commander aztán Dos Navigator) ...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.