Hirdetés

2019. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-03 19:52:02

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2801) sz.balazs.95 válasza azopi74 (#2798) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Nyilván nem arra, mivel az 8" és afeletti kijelzőméretre van.
De az ugyanolyan Win10, mint a "másik" csak desktoppal és win32-vel.
Szóval a 8" alatti verzióra gondoltam értelemszerűen. ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2802) tatararpad válasza azopi74 (#2796) üzenetére

tatararpad
(őstag)

Nálam az alkalmazások napi szinten kérik hogy telepítsem újra őket, mert nem hajlandóak működni. Amellett, hogy láthatóan nincsenek felkészítve az ablakos működésre, mert szétcsúsznak a vezérlők. Messze van ez még a véglegestől.

(#2803) Aarpok válasza csixy (#2789) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Az előbb néztem nekem 36 - ost ajánlott fel,de már a letöltésbe beletört a bicskája a rendszernek. :D

Аарпок

(#2804) betyarr

betyarr
(PH! kedvence)

nem trollkodni akarok,nekem is tervben van,hogy amint stabil a renccer,akkor megy fel a gépre,de a 7 meg a 8 ilyen korában már azért stabilabb volt,nem?vagy csak rosszul emléxem :F

CURVE meghívó privátban kérhető! 5 fontot kapunk mindketten!

(#2805) pzstm válasza Aarpok (#2803) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

reggel 9334-nél jártam :DDD :C

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2806) E.Kaufmann

E.Kaufmann
(őstag)

Nekem a Haswell celeronon be-beröccen a netrádió, ha sok ablak van nyitva a chrome-ban és még indítok is valami programot, pedig azért nem kellene olyan gyengusnak lennie egy ilyen két magos procinak, 8 giga rammal és intel 520-as SSD-vel.

betyarr: szerintem is

[ Szerkesztve ]

(#2807) Sub-ZeRo válasza E.Kaufmann (#2806) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

2 magos celeron... Hagyjuk... :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#2808) vlevi válasza betyarr (#2804) üzenetére

vlevi
(PH! nagyúr)

"de a 7 meg a 8 ilyen korában már azért stabilabb volt,nem?"
A hetesre konkrétan emlékszem. Próbaképpen felraktam a legelső publikus bétáját, akkor még az 1G RAM-os Core2Duo-s gépemre, és soha többé nem volt XP rajta.
A 8-as sorozat viszont néhány hétnél, de inkább pár napnál tovább sosem bírta ki nálam.

(#2809) E.Kaufmann válasza Sub-ZeRo (#2807) üzenetére

E.Kaufmann
(őstag)

Celeron G1840, erre jutott pénz, win 7-el azért nem tapasztaltam ilyet. De jó, hogy itt mindenki kőgazdag

(#2810) E.Kaufmann

E.Kaufmann
(őstag)

Inkább az a röhely, hogy két magos procikat hív mostanában i7-nek az intel.

(#2811) Sub-ZeRo válasza E.Kaufmann (#2809) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Én sem vagyok kőgazdag... Csak ha veszek valamit magamnak, nem szopatom magam... Inkább kicsit többet költök és vártam egy hónapot a corei3-as laptopra. Meg az asztali 2 magos amd procival is így csináltam...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#2812) ArsenalF

ArsenalF
(fanatikus tag)

Mit tudok csinálni azzal hogyha a Windows update megakadt 5%-nál mostmár 5 órája áll ott a letöltés. Ha újra indítom a gépet akkor is innen folytaná egyből, nem lehet valahogy resetleni? Illetve ebben az új WU helyen már nem lehet kiválasztani hogy miket ne telepítsen/töltsön le nekem?

(#2813) E.Kaufmann válasza Sub-ZeRo (#2811) üzenetére

E.Kaufmann
(őstag)

I3 is két magos és a HT sem csodaszer. Én pont azért vettem inkább két magos intel procit, mint AMD-t

(#2814) Aarpok válasza pzstm (#2805) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Akkor ezek szerint ugyanaz a gond,mint a 31 - 32 - es buildnál. :U

Аарпок

(#2815) pzstm válasza Aarpok (#2814) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

nem a buildekkel van a baj, hanem valószínűleg van egy olyan bug ebben a buildben, hogy az FBL_awesome branch-et triggeli és engedne rá upgradelni.

Nincs nálam a Win10-es gép, de insider hubba aki teheti nézzen bele, van erről tán announcement. Majd meglesem én is

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2816) CharlieDrop válasza E.Kaufmann (#2813) üzenetére

CharlieDrop
(PH! kedvence)

nem tudom, egy két magos celeron vagy vmi régebbi AMD, de no flame

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2817) Aarpok válasza pzstm (#2815) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Köszi :R Kérdeznék még valamit: nálad jól működik a mail app élőcsempéje?Nálam szinte mindig üzeneteket jelenít meg azokat is amiket már megnéztem.

Аарпок

(#2818) pzstm válasza Aarpok (#2817) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

nem. Elég hektikus volt eddig, 1 napig egy be is ragadt. Ez ilyen most jelenleg. Sőt restart után is egy ideig az olvasottakat jobb alul notificationbe feldobja.

(#2819) Aarpok

Aarpok
(őstag)

Az még érdekes ha slow a beállítás akkor a 33 - at, ha fast akkor 34 - et szeretné telepíteni. :U

(#2818) pzstm Jelenleg 17 van beragadva annak örülök,hogy nem egyéni a probléma.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#2820) pzstm válasza Aarpok (#2819) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

ez normális. Fast-ra házon belül a nagyon belsősök napi buildekhez férhetnek hozzá, slow az heti kettőt ad általában, és a közvetlen nagyon nagy partnerek heti egyet kapnak ;)

(#2821) Aarpok válasza pzstm (#2820) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Windows Insiders who have installed KB3035129 may see reports in the Settings app under Update & recovery that a new preview build is available. Attempts to download the new build result in Error 0x80246017.

KB3035129 included a code change which unintentionally had the side effect of changing targeting for builds, allowing builds that are exclusive to Microsoft employees to appear available. No new builds are available which are newer than 9926 at this point. We will issue another update shortly to correct the issue and ensure that Windows Insiders are able to successfully get the next build which is made available to you. We apologize for the confusion and thank you for your continued participation and feedback.

Ezt találtam az insider appban.

Аарпок

(#2822) pzstm válasza Aarpok (#2821) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

ezaz. No para, szerencsére a többi update feltelepül, köztük a Surface Pro3-ra kiadott új grafikus driver is szerencsére :C

Ezt majd javítják, simán nem kell foglalkozni vele. ;)

(#2823) Aarpok válasza pzstm (#2822) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Ok ez jó hír és azért másoltam ide,mert te nagyon jól érted az angolt velem ellentétben.A kezdőképernyőt csak registry-buherálással lehet visszahozni?Bevallom őszintén nekem nem tetszik ez a startmenü.

Аарпок

(#2824) pzstm válasza Aarpok (#2823) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

csak azt tudod megcsinálni, hogy mindig olyan legyen, mint amikor most kinagyítod a Start menüt. :B

[ Szerkesztve ]

(#2825) Aarpok válasza pzstm (#2824) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Ok értem és köszi

Аарпок

(#2826) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Próbáltam kiírni USB meghajtóra telepítőt a Windows 7 USB DVD Download Tool-lal, de bootkor nem látja bootolhatóként az UEFI-s alaplapom, míg direkt elötte ráellenőrizve korábban látta a bootolható eszközök között a pent...

Mi lehet a gond, és mi rá a megoldás?

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#2827) Boonen007

Boonen007
(őstag)

Visszavágyok 10-re most, hogy visszaraktam a 8.1-et, de nem merem visszarakni... 2 napja este alvó módban hagytam reggelre megfagyott nyomtam egy resetet és kék halál lett a vége... Naponta meg nem akarom újrarakni, meg idegesít egy bug, érintő billentyűzet meg mondjuk facebook chat 8.1-en a chat ablak felugrik a bill. fölé, (meg minden amit kitakarna és épp oda írok) 10 meg simán kitakarja így nem látom mit írok. Aki érintő kijelzőn használja tapasztalta ezt?

(#2828) geri005 válasza Boonen007 (#2827) üzenetére

geri005
(fanatikus tag)

Ne vedd magadra, most az asztali felhasználók seggét nyalják első körben.
Elég sok probléma van tableten egyelőre, nem cserélném le a 8.1-et erre ha ilyen maradna.

De nyilván nem marad ilyen.

Meg persze egy félkész rendszerről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+, S7 Edge, DELL Inspiron 7559 i7

(#2829) samgar

samgar
(őstag)

(#2830) tatararpad válasza samgar (#2829) üzenetére

tatararpad
(őstag)

Ez hiba a Windows Update-ben, írta a Microsoft, hogy így marad, míg ki nem javítják.

(#2831) Boonen007 válasza samgar (#2829) üzenetére

Boonen007
(őstag)

Ha javítanák benne a képernyő bill bugot vissza is raknám :D

(#2832) samgar válasza tatararpad (#2830) üzenetére

samgar
(őstag)

Igen csak az volt a durva, hogy először 9933-at írt, majd 1 perc múlva 9934 ;]

(#2833) tatararpad válasza samgar (#2832) üzenetére

tatararpad
(őstag)

Vedd bóknak, hogy ilyen gyorsan fejlesztik a Windowst ;]

(#2834) Milestone2 válasza samgar (#2832) üzenetére

Milestone2
(PH! nagyúr)

Nekem allandoan ez a hibauzenet

De elotte irta a 9334-et...

[ Szerkesztve ]

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp... Vigyázat: Patologikus Maximusz Xiaomikusz -ban szenvedek!!! Mi3W, Redmi3S, Redmi5Plus, Mi6X, MiMIX, Mi8Lite, Redmi7

(#2835) sz.balazs.95 válasza Milestone2 (#2834) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

[link] <-- ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2836) Xero válasza Milestone2 (#2834) üzenetére

Xero
(PH! nagyúr)

(#2837) Milestone2 válasza Xero (#2836) üzenetére

Milestone2
(PH! nagyúr)

Jol van elgepeltem a szamokat....

[ Szerkesztve ]

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp... Vigyázat: Patologikus Maximusz Xiaomikusz -ban szenvedek!!! Mi3W, Redmi3S, Redmi5Plus, Mi6X, MiMIX, Mi8Lite, Redmi7

(#2838) Milestone2 válasza sz.balazs.95 (#2835) üzenetére

Milestone2
(PH! nagyúr)

Thanks. Ez nekem kimaradt.

(#2839) samgar válasza tatararpad (#2833) üzenetére

samgar
(őstag)

:C

(#2840) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Ezzel a módszerrel fel tudom tenni a Win10 TP-t? Ez a Windows 8 bootolható USB-s megoldása, ahol a letöltőtt Win8 isobol csinál egy bóótolható pendrive-ot. Ha a Win10 isot teszem rá az úgy jó? :D

[ Szerkesztve ]