Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2662) silver87 válasza hkari (#2659) üzenetére


silver87
tag

És vlevi-nek is szól. Lehet más telepítési módszert választottam és az a baj. Pendrivera készítettem elő a boot-ot majd a win-en belül indítottam a setupot de csak upgradel mást nem csinál. megkérdezte mit akarok megtartani és kiválasztottam h semmit. ezután jött a setup de nem hozta fel a partíciókészítés részét. És az accountomat is felismerte tehát tuti upgradelt.

Maga a rendszer nagyon szar. amellett h akad regengeteg designbeli visszalépés van a 8.1hez és a win10 előző bulidjéhez képest.
- az ui alapséma háttérszine már neí változik magától. csak a kék szint hozta be és csak az van.
- automatikusan a közepes képernyőméretezést adja be de a start gomb megfelelő nagyságához a nagy kell de akkor minden nagy lesz. az ideális csempeszámokhoz meg a kicsi de akkor meg a startgombot nehéz eltalálni.
-már rég használom tsbleten a win8at és nagyon hiányzik a notification helyett a startgomb. mert a tálcásat nem használtam.
- a stratgomb miatt a csúnya kék tálca mindig ott van még tablet módban is. szinte semmi haszna nincs de legalább ha tablet módra váltok eltűnik a használt programok ikonjai róla h még ez a funkció se legyen.
- a kezdőképernyőn a csempéket lefelé görgetve kell keresni tehát már nem jobbra ami az egyik egyediségét vágta haza.
-- a startmenü nem méretezhető, mint az előző buildben.
- a notification centerben ha hajlandó is megjelenni valami (ami nagyon ritka) akkor van h hiába kattintok rá.
- nem értem a searchben és a notification centerben ezt a sima fehér színt. miért nem alkalmazkodik a startmenü és az egész rendszer dizájnjához.
- a charmbar nehezen hozható be, lassabb a kezelése amit nem is értek hisz rengeteg app erre a funkcióra épült.
- és akkor még a rengeteg crashről nem is beszélek amit betudok a beta verziónak.

Írtam már nekik vagy 10 feedbacket. Ez így egy hulladék. És szinte olyan rossz tableten mintha win7 lenne rajta.
Remélrm nem marad így mert akkor tableten visszaállok 8.1 amig nem adnak ki egy használható ui-t.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.