Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18448) sheep


sheep
addikt

Üdv,

olvasom a fórumot régóta, átnyálaztam az internetet, de sajnos valami még nem tiszta:
van egy win 8.1 pro-m, MSDN termékkulccsal, kb. egy éve használom. Ezt frissítettem most Win 10 pro-ra, és a termékkulcs is megváltozott ahogy látom a gépházban.
A kérdés:
-mi lesz ha alaplapot cserélek? (úgy néz ki döglődik és hamarosan le kell cserélnem)
Úgy tudom a termékkulcs az alaplaphoz kötött, tehát nem vihetem tovább a win 10-et a másik alaplapra.
Viszont úgy tudom hogy ha tönkremegy az alaplap akkor a kulcsot a MS át tudja vinni az új lapra ha kérem.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot de a hölgy elég tanácstalan volt, azt mondta hogy átvinni nem lehetséges, utána pedig azt mondta hogy szerinte másik alaplappal is használhatom.
Szóval nem lettem okosabb. Valaki esetleg tudja hogy ez hogy működik? Ha cserélek alaplapot akkor mit kell tennem hogy átvihessem a Win 10-et? Az ügyfélszolgálatot kell hívni?

Köszi előre is!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.