Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18169) alfa20 válasza #56474624 (#18145) üzenetére


alfa20
senior tag

Én szombaton használtam éppen egy rendszermentésből való telepítést röviden a történet.
Mivel a notim támogatja az UEFI boot-ot gondoltam W10-el itt az ideje végre áttérni, viszont mikor UEFI-ben telepítettem sehogy nem tudtam hangot varázsolni a hangszórókba, semmilyen drivert nem volt hajlandó telepíteni, így vissza tértem, MBR-re, de előre látó voltam és készítettem backupper-rel egy mentést tiszta telepítés/ alap programok telepítését követően (mentés 27 GB volt). Így mikor visszaálltam MBR-re, 30 perc alatt ott volt előttem a 'régi' kész rendszer, beaktiválva minden ahogy kell órákat spóroltam.
Egy dolog volt csak amit utólag orvosolni kellett:
Vissza állításkor lett egy plusz 500MB-os 'rendszer számára fenntartott' partíció D meghajtóként ami engem nagyon zavart, így EaseUS segítségével át szabtam a partíciókat (kicsit trükkös volt, az elhelyezkedésük miatt), most minden faca.
Egyedül ez a hülye UEFI hang zavar még mindig, de ez nem MS hibája, sajnos ez a gyártó ASUS sara, olvastam más alaplapoknál is előjött a hiba és ott sem jutottak semmire.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.