Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18047) mefistofeles válasza front3r (#18026) üzenetére


mefistofeles
addikt

A nagy részével egyetértek!

Az például tipikus itt a topicban is, hogy valaki alapvető hibákra panaszkodik de a screenshotok tanulsága szerint tele van már pakolva a gépe mindenféle progikkal. Innen nem igazán értem a dolgot. Szerintem az igen csak a gondolkodás nélküli műkedvelő kategória aki komoly hibákat észlel de azért vadul telepíti a kedvenc alkalmazásait ahelyett, hogy először a tiszta rendszert próbálná helyrehozni. Ha meg épp az utolsó progi a ludas akkor nem kérdés hol kellene keresni a problémát.
Aztán persze az a hülye Microsoft meg az a fos win 10........

Vagy konkrétan ott a chrome. Rengetegen panaszkodnak a működésére (szidva a Windowst) miközben ez inkább a böngésző sara ha nem tud együttműködni az oprendszerrel. De egyszerűbb ragaszkodni ahhoz ami nem megy (oké én megértem, hogy szép, jó, gyors de ha egyszer nem működik....) mint lecserélni egy alternatívára addig amíg a google összefoltozza működőképesre.

Persze akinek nem inge ne vegye magára, nyilvánvaló, hogy vannak még valós problémák sok felhasználónál.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.