Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17771) #58000384 válasza ToXeN (#17758) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem szabad mindent elhinni, amit olvasol. Iszonyatos mennyiségű hülyeség kering a neten. Persze nem azt mondom, hogy semmi sem igaz, és tökéletes a rendszer, de átlagban marhaság. Például itt a topikban is volt pár hozzászólás a nem működő keresésről, meg hogy milyen gáz az egész, aztán csak kiderült, hogy a wsearch (keresőszolgáltatás) ki lett kapcsolva...

Ha semmi sem tetszik a 7 utáni rendszerekben azt a 3 dolgot leszámítva, akkor felesleges megpróbálnod 7-et csinálni a 10-ből, mert nem lesz olyan soha. A mobilosodás egyébként max. a kinézetben érinthet ha semmilyen appot nem használsz, de ez meg pláne nem fog változni. A 8.1 és a 10 amúgy pont annyira használható, mint a 7, csak lehet, hogy elsőre meg kell szokni, hogy bizonyos beállítások máshol vannak. Egyszer a korábbi rendszereket is meg kellett tanulni kezelni.

Ba cy lus: Ja, én úgy értettem, hogy rosszabb, mint a korábbi start menük. Ez a keskeny sáv azokban is megvolt, most visszahozták. Szerintem is kényelmetlenebb így, de szerencsére nem sokat használom, így annyira nem zavar.
Hát a kezdőképernyőre indítás jelenleg csak tablet módban megoldott...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.