Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17462) hunluki válasza King Unique (#17442) üzenetére


hunluki
senior tag

Azért vagyok rápörögve, mert szeretem őket :) Jó hogy vannak, szerintem jól néznek ki, és nem mellesleg w7-en futnak :) A 8-as széria nekem 3 hónapig bírta, aztán úgy döntöttem hogy megy vissza a 7-es, mert nem tetszik a dolog. A gépem nem lett gyorsabb, de legalább rusnyábbá vált, és az egész rendszer úgy ahogy van egy káosz számomra (összevissza vezérlőpult pl) de ez egyéni ízlés kérdése.

3rd party programot nem szeretnék használni ha nem muszáj. Gondom sincs vele, az elmúlt fél év tapasztalatai alapján (insider + most másik partíción w10) egyelőre nekem nagyon úgy áll a dolog hogy maradok a 7-esnél.

Aztán ki tudja, lehet fél-1-5 év múlva úgy helyrekalapálják hogy nekem is tetsszen, akkor majd váltok, addig meg ami működik azt ne csesztessük elv van érvényben. Per pill (az én gépemen) a w10 sokkal bénábban teljesít mint az utolsó insider release. Az még egész vállalható volt, de az azóta kijött frissítések nálam csak rontottak a helyzeten. Pl XP óta nem láttam explorer.exe-t crashelni, de a 10 olyan jófej hogy megmutatta hogy lehet ilyet ám 2015-ben is produkálni :))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.