Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17074) Amur válasza Amur (#17053) üzenetére


Amur
addikt

Közben javult a helyzet, elérem a frissítési központot(talált is egy rakat frissítést), valamint végre a gépház, feladatkezelő, start menü is elérhető.
Közben a gyerek már nyúzza, játszik közben a steam-en.
Annyit csináltam hogy vezetéknélküli egerét kihúztam, mert olvastam hogy másnál ütközött az usb-s wi-fivel.
Utána kiírta hogy ismeretlen usb eszköz, de meglepetésre nem a frissen bedugott egérre gondolt hanem az usb wi-fi-re. Javasolta a win hogy húzzam ki,és utána be hátha akkor müködik.(amolyan bill gates tanács).
Láss csodát utána müködött(nem mintha előtte nem működött volna :D )
Gyerköc véleménye: a játékai simábban futnak, azok is amelyek korábban beszaggattak.
Tanulság: az éppenhogy frissítet,t elöszőr bebootolt win10 még olyan, mint egy befüvezett, beivott tinédzser amikor megpróbál megmászni 3 emeletnyi lépcsőt: lassan halad, és sokszor behány a sarokba, olyankor percekre megáll, majd lassan folytatja az útját.
Valamint valószinüleg azért olyan lassú(visszatérve a frissen telepített win10re) mert éppen ezerrel tölt a háttérben frissítéseket, drivereket.
Sajna rá kell szánni több órát,hagyni frissíteni, néhányszor újrabootoltatni amikor éppen nem frissít, de magához tér idővel, akár a részeg,befüvezett egyén akihez hasonlítottam.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.