Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16624) SaGa59 válasza vaksi8 (#16317) üzenetére


SaGa59
őstag

Win 7 ről telepítettem volna a sima mail-ben elküldött regisztrációval. Ma jött az üzenet hogy frissíthetek, de a művelet befejezésekor ezt írta "nem sikerült frissíteni a rendszer számára fenntartott partíciót"

Nem tudom kaptál-e már választ, de lehet, hogy az összefoglalóba se ártana betenni. Ha ez a hibaüzenet, akkor a W7 telepítésekor létrejött 100 megás "system" partíciót kicsinyli a telepítő. Ennek 250-500 (más források szerint 350-500) megásnak kell lennie, másképp nem megy fel az update W10. Egy auseus partition managerrel (van free változata, tökéletesen megcsinálja) odébb kell tolni párszáz megával a kis partíció utáni partíció elejét, majd megnövelni ezt a partíciót. Beállítod és újraindítás után megcsinálja.

Vigyázat: úgy ne járj mint én. Ha először nagyon hátra tolod a második partíciót, majd a kicsi méret beállítása után "visszatolod" a következő elejét és így "fogadod el" a változtatásokat az auseus-ban, szépen mindhárom lépést megcsinálja és kétszer pakolja oda-vissza az adatokat a nagy partíción. Nem örültem neki, mikor láttam, hogy mit csinál.
A legjobb eljárás: kiválasztod a system utáni partíciót, kézzel beírod, hogy előtte legyen annyi hely, amit hozzáadva a kicsihez elég nagy lesz már, Majd kiválasztod a kis partíciót és beállítod rajta, hogy mögötte 0 legyen az üres hely. Ez után kell "kipipálni", hogy elfogadod a változtatásokat.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.