Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1659) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Nagy nehezen én is felszenvedtem a 9879-es buildet. :) Elsőre nem akart felmenni, és visszapörgette magát 9860-ra. Ez lenne a kisebbik baj, de ezután nem tudtam rendszergazdaként futtatni semmit, és ha újra próbáltam telepíteni a 9879-et, akkor gyakorlatilag a rendszer fele elnémult (még egy Eszközkezelőt sem engedett megnyitni olyankor).

Végülis egy "Refresh your PC" megoldotta a dolgot. Igaz minden programomat újra kellett telepíteni, és visszapörgetett egészen a 9841-ig, de utána rögtön és gyorsan felment a 9879.

Ami viszont kicsit b*ssza a csőrömet, hogy a billentyűzetem nekem is furcsán viselkedik. A Caps Lock, Num Lock, Scroll Lock ledek megszűntek működni (habár maguk a gombok funkcionálnak), és bármire állítom a folyamatos billentyűlenyomás ismétlési idejét extrém lassú az ismétlés. Ez akkor zavaró mondjuk, ha egy egész sort törölnék backspace-el, vagy kurzorral visszamennék egy szót a szövegben.

Erre tud valaki valami megoldást? Btw, egy PS/2-es Logitech billentyűzetről beszélünk. :)

Szerk.: Úgy tűnik tudnak a problémáról a Microsoft-nál, van már topik róla.

[ Szerkesztve ]

gottagofast

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.