Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16346) [CS]Blade2 válasza CyberPunk666 (#16194) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Addig fogja erőltetni a bing-et, hogy a google keresőt leszedi magától, mert egyes beállításokat a szervezet kezel. Mosolyogva kell majd ülnöd a bing előtt. A webkamerán fogják figyelni, hogy örömmel használod, ha meg nem, akkor kimennek házhoz és lerúgják a veséd, de előtte visszaállítanak mindent a gépen a gyári beállításokra. A Billi fog kimenni személyesen visszaállítani. Szóval jó lenne, ha csak az Internet Explorer-t és az Edge-et használnád bing keresővel, bing kezdőlappal. :D
Nem is nyúltál nagyon bele, nekem az első 5 percben közölte, hogy feltette a OneDrive-ot és faszán be is frissítette, már kérdés, hogy én nem kértem. Itt már Csez diktál.
Remélem a Cortana nem ilyen lesz: "Héj Cortana, írd be a naptárba, hogy holnap bevásárlás 10:00-től." Válasz: "Lóf..t, holnap költekező Microsoft konferencia, a repülőjegyet már megvettem a bankkártya adatokkal, amit a múltkori mobilfeltöltésnél megadtál." Cortana hozzá fog férni a bankkártya adatokhoz, és kedden eljár majd vásárolni. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.