Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15974) #78032384 válasza [CS]Blade2 (#15947) üzenetére


#78032384
törölt tag

Én se értem miért ilyen lassúak a metro appok. Szerintem nem normális pl. a settings megnyitáskor splash screen és 1-2 mp mire betölt. A régi control panel azonnal megjelenik. Metro számológép ugyanez, megnyitom és töltőképernyőzik nekem egy SSD gépen. Viszont a gyenge régi Lumia mobilomon azonnal megjelenik és írhatom a számokat rögtön. 8.1 alatt metro IE szintén azonnal elindul. Ki érti ezt? 4 féle UI, alap dolgok hiányoznak, elszálló félkésznek se mondható Edge-t betenni alapértelmezettnek, a fekete témája nekem is olyan mint valami gyengénlátóknak szánt kisegítő kontrasztos funkció, egyáltalán nem szép és alap funkciók nélkül napi használatra ez így alkalmatlan. Zene appot én megúsztam a Spotify miatt, videókra meg ott a VLC egy klassz skinnel.
És mivel fundamentális hibák vannak amelyeket az MS nem is gondol hibának, ki se lesznek javítva. Ha ez a Microsoftnál a jövő, egy lépést előre, ötöt hátra akkor ideje elkezdenem gyűjteni egy Macre. Pedig soha nem gondoltam volna. :U Az OS X se tökéletes, szokni kell, de legalább következetes és átgondolt.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.