Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1568) King Unique válasza #40553216 (#1566) üzenetére


King Unique
titán

A mai kapitalista gazdaságban, tervezett elavulás korában, szerintem nem kell meglepődni azon, ha vásárlásra ösztönzik/ kényszerítik a népet. De, azért új Windows-oknál Vista óta, pont, h nem emelkedtek a hardverkövetelmények. Max CPU terén volt 8.1-nél szigorítás, de ugyanakkor érthető, h a régi vackokat ki akarják söpörni a piacról. Lehet, h a Linux-nak elég egy régi vas is, de attól még nem muszáj mkinek 10-15 évig ugyanazt a hardvert használni. 3-4 évente talán belefér egy bővítés, v váltás, az nem akkora luxus egyáltalán. És sokan nem csak OS miatt teszik, hanem mert mondjuk az új hw támogat, tud új dolgokat, amit a régi nem. Ahogyan időről-időre frissíti a user a programokat, OS-t, úgy talán x év elteltével nem árt a vasat is az újakhoz igazítani. Én nem gondolnám, h ez akkora luxus, v hülyeség lenne, csak azért, mert a másik OS talán tovább eldagonyázik a régi hardveren.
SSHD se különösebben terjedt el, ha meg vki már teljesítményt akar, inkább vesz SSD-t. Adattárnak meg + belső/ külső HDD-t. Általános szinten szerintem nem is ismeri a nép az SSHD fogalmát, aki meg szaki, az inkább SSD-zik.

Debian screenshot egy Win10 topikban, huh... :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.