Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15126) Snoop-y


Snoop-y
veterán

En is upgradeltem/telepitettem hetvegen ( lemezrol enterprise verziot ):
Win7 enterprise lett levaltva

Par tapasztalat:

Az install 1,5 ora volt mivel a win10 ugy dontott hogy vegigscanneli az 1Tb-os D meghajtot es nekiall javitgatni ( nem tudom mi nem tetszett rajta neki HDD sentinel szerint semmi baja illetve NTFS filerendszer van rajta ) Ez igen meglepett szerintem win98 ota en ilyet nem is lattam.

Telepites utan kis driver vadaszat kovetkezett mert az OS szerint a 24" -os monitor 1024x768-ban hajlando csak mukodni:

Win7-es drivert leszarta gyarto oldalarol kellett beszerezni ujat.

Kicsit zavaro hogy alig lehet megtalalni valamit ha nem a search mezovel keresnek hanem mondjuk a lebutitott start menuben ( abban pl az admin settingset meg sem talaltam search-el kellett rakeresni )

Domainbe leptetesnel elojott megint a regi "hiba" amit egyes win8-as gepeken mar lattam miszerint amig az ipv6 nincs letiltva addig nem mukodik rendesen a nevfeloldas ( ezert nyilvan nem talalja meg a local domaint ) ha a DHCP szerver nem ipv6 alapu.

Hajlamos belefagyni a user logout proceduraba ( local vs domain user ) ( szep fekete kepernyo task manager mukodik de hiaba inditanek explorert nem indul el ) -------> reset/reboot

Kicsit gyorsabbnak erzem de meg nem pakoltam fel ra mindent ( VPN,Soft token etc ) szoval majd meglatjuk :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.