Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14189) Livius


Livius
őstag

Frissítettem a Win 8.1-emet Win 10-re és megosztom veletek a tapasztalataimat, amik lehet hasznosak lesznek.

- Az itt letölthető media creation tool-al először Windowsból frissítettem a Win 8.1 rendszeremet.
- Ez után a Windows update-et is lefuttattam, majd egy rendszer újraindítás után ellenőriztem az aktiválást, amin örömmel láttam, hogy sikeresen aktiválta magát.
- Ezek után érdekelt, hogy milyen termékkulccsal rendelkezem, és nagy meglepetésemre az AIDA64-el mikor megnéztem már teljesen más volt a Win 10-hez megadva, mint anno volt a Win 8.1-hez.
- Mivel új termékkulcsot kaptam valahogyan, így kiírtam egy Win 10 Pro telepítő DVD-t, és ezzel az új kulccsal megpróbáltam egy teljesen tiszta telepítést, leformázva mindent.
- Az eredmény parádésra sikerült. Már a telepítő alatt beírtam ezt az új kulcsot, és el is fogadta, majd miután eljutottam a Windowsba, ott sikeresen be is aktiválta újra.

Szóval a Win 10-re való frissítés után, számomra úgy néz ki, hogy mindenki új termékkulcsot kaphat, persze lehet nem egyből, hanem a legelső Windows Update használatot követően, de ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.