Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118401) Cs1csó válasza BluEyes (#118386) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nyugi, PROFI vagyok, van rá protokollom:
1. behozom osztott képernyőn a felületet ahova be kell írni jobb oldalra bal oldalra pedig azt a weboldalt ahol ezek a DNS címek vannak
2. feltűröm az ingujjamat
3. kidugom a nyelvem a számon és nagyon koncentrálok
4. a jobb kezem kinyújtott mutatóujjával egymás után begépelem a számokat (néha a bal kezemmel fogom a jobb csuklómat, hogy stabilabban tudjak azzal gépelni)

Általában harmadjára, negyedjére sikerül is.

(#118402) Sdi válasza lm83 (#118399) üzenetére


Sdi
addikt

Próbáld meg, hogy csak a 8-ast hagyod bent egy időre, és nézd meg, hogy a probléma akkor is jelentkezik-e ?
A HDSentinel szerint a háttértár milyen állapotban van ?

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#118403) nihill válasza *Ropi* (#118375) üzenetére


nihill
őstag

Megoldotta, köszönöm. :R

(#118404) skt


skt
tag

Sziasztok!
Van egy dual monitor setup. Általában az egyiken aktív vagyok, a másikon pedig fut egy távoli elérésű asztal. Létezik olyan megoldás ami csak a második monitoron mozgatja az egeret virtuálisan hogy ne tudjon elaludni(úgy hogy én a másikat használom)? Mivel távoli asztal ezért windowsos beállítások nem játszanak, semmilyen policyt nem tudok rajta módosítani. Mouse jiggle-t használok, ha nem vagyok gépnél, és az működik, de azt csak a másodikon nem tudom használni :(

[ Szerkesztve ]

(#118405) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mitől lehet, hogy a Vezérlőpulton a Felügyeleti eszközök mappa teljesen üres?
Windows 10 Pro 1909 18363.778

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118407) oszy válasza King Unique (#118391) üzenetére


oszy
veterán

Sikerült bejutni a BIOS-ba. :) Ott a CSM-et át kell állítani UEFI-re? A pendrive már kész. Most azt akarom beállítani, hogy onnan induljon el a telepítés.

Vagy ahogy le van írva és kész?
- A biost(uefit) érdemes alapra állítani (bios defaults betölt)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#118408) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Tudok úgy mentést csinálni a rendszerről, hogy ha összeomlana ebből tegyem vissza a rendszert és nem szűz telepítés legyen? Tehát minden tekintetben a jelen állapotnak megfelelően (dokuk, telepített programok, driverek, beállítások, stb.) kapjam vissza a rendszert, ne kelljen újra belaknom.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#118410) hito válasza krealon (#118409) üzenetére


hito
nagyúr

Nagyon köszönöm! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#118411) Doky586 válasza hito (#118408) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#118412) King Unique válasza oszy (#118407) üzenetére


King Unique
titán

Ha újabb típusú laptopról van szó, akkor az eleve UEFI-s szokott lenni és alapesetben a W10 is aszerint van rá telepítve. Ha nálad nem, CSM, vagy más néven BIOS/MBR telepítés és helyette UEFI-set akarsz, akkor igen, szükség esetén az UEFI BIOS-ban is át kell állítani UEFI-re, ha nem azon van. Vagy ha mindkettő engedélyezett, akkor bootolásnál pl. F12-vel kiválasztani a megfelelő, az UEFI kezdetű pendrive-ot és úgy UEFI szerint telepíteni, a korábbi válaszban, az ott linkelt információknál ez is le van írva. Meg hogy elég a pendrive-ot az F12-es boot menüben kiválasztani, nem feltétlen kell fixen elsődlegesként beállítani, ahol az utóbbi esetben a telepítés 1. fázisa végeztével előfordulhat, hogy restart után újra a pendrive-ról bootol a telepítő, nem a céllemezről folytatódik a telepítés. Mármint ha csatlakoztatva marad a pendrive, mert amúgy a telepítés 1. fázisa végeztével, a fájlok másolása után eltávolítható.

(#118413) oszy válasza King Unique (#118412) üzenetére


oszy
veterán

2016-os a laptop. A BIOS-t alaphelyzetbe állítottam és kiválasztottam az USB-ről való telepítést. Már megy a frissítés. Remélem, hogy sikerül magát aktiválnia is egyszer. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#118414) hito válasza Doky586 (#118411) üzenetére


hito
nagyúr

:R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#118415) King Unique válasza oszy (#118413) üzenetére


King Unique
titán

Az újraaktiválás eleve nem téma, pláne gyárilag W10-zel előtelepített hardvernél UEFI BIOS OEM Key esetén, mint már le volt írva a korábbi válaszban. Itt a most a telepítés volt a téma, amit ha UEFI szerint akartál, akkor annak megfelelően kell csinálni, lásd az előző válaszban leírtakat.

(#118416) atyca válasza lm83 (#118392) üzenetére


atyca
senior tag

Szia!
Ebben a cipőben jártam - kop-kop-kop- én is.
Ha a Chrome böngészőt használod, kapcsold ki a beállításokban a Hardveres gyorsítás alkalmazása lehetőség szerint részt.
Nálam azóta nem jelentkezett az ad-hoc újraindulás.
Valahogy galibát okoz a beállítás az AMD driverben ezek szerint.....

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#118417) lm83 válasza atyca (#118416) üzenetére


lm83
őstag

Köszi, megnézem.
Bár firefoxot használok, de kikapcsoltam.

(#118418) Soma01


Soma01
veterán

Azt meg lehet csinálni valahogyan, hogy tesztelés miatt felraknék ugyan arra a vinyóra egy másik Win10-et? Aztán amelyik nem kell attól meg kellene szabadulnék. A vinyón van elég hely, tudok külön partíciót vagy csak üres helyet csinálni neki, ez nem gond. Csak az lenne a lényeg, hogy a két Win10 ne kavarjon be egymásnak. Tudom, hogy csinál a Win10 pár plusz partíciót és e miatt gondolom, hogy kavarodás lehet.

(#118419) Dilikutya válasza Soma01 (#118418) üzenetére


Dilikutya
félisten

Virtuális gép?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118420) Doky586 válasza Soma01 (#118418) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

[link] Lemented, gyalu, utána mentésből visszarakod.. :K

(#118421) Soma01


Soma01
veterán

Magát a gépet, a konkrét vasat akarom tesztelni, úgy ahogy van. Virtuális gép nem jó. (e miatt, szerintem)
Ez a lementés dolog jó lehet. De egy vinyóval is meg lehet csinálni?

(#118422) King Unique válasza Soma01 (#118418) üzenetére


King Unique
titán

Megoldható a 2 db W10 egymás mellé telepítése külön partíciókra azonos lemezen, nem ismeretlen dolog a dual-boot. Példák: [link], [link]. Sőt, akár pl. 3 db Windows is egymás mellé telepíthetó, egy korábbi leírás jól szemléltette ezt, de már problémás a link. Meg ilyenkor a kicsi partíciókat sem feltétlen hozza létre újból a másik W10 telepítése, hanem az előző által létrehozottat használja. Például UEFI/GPT telepítésnél EFI-rendszerpartícióból (ESP) is alapesetben 1 db lehet a lemezen, azt használja a másik Windows, de pl. a Linux is, ha az van telepítve mellé. A gyorsindítást viszont ilyenkor célszerű kikapcsolni mindkét W10-nél, bár nem feltétlen muszáj, mert ha ilyenkor Metro Bootloader aktív, akkor az a másik indítása előtt csinál +1 újraindítást, hogy ne legyen gond.

Ha a virtuális gép nem opció, akkor másik lehetőség a VHD boot, amihez a Microsoft weboldalán is van hivatalos leírás. Az lényegében nagyjából kb. olyan, mint a natív, éles telepítés, másik Windows (pl. Preview kiadások) teszteléséhez ieális lehet, utólag eltávolítani is egyszerű, stb.

Következő lehetőség a már említett biztonsági mentése a jelenlegi W10-nek, majd annak a helyére az új W10 telepítése és tesztelése. Ahol a mentésből szükség esetén 1:1-ben visszaállítható a korábbi állapot, a korábbi Windows 10-telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#118423) olivera88


olivera88
veterán

Összeakapcsoltam PC t a TV vel, HDMI vel.
Majd Windows + P hol kombináicios beállításnal beállítottam h csak a szgép képernyő. Nos ennek az lett eredménye h sehol nincs kép, se TV n se monitoron.
Hiába kapcsolom be újra gépet, ahogy betölt a Win kikapcsol monitor így semmit se tudok kezdeni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#118424) King Unique válasza King Unique (#118422) üzenetére


King Unique
titán

+1 lehetőség: ha van kéznél kellően gyors és megfeleő tárolókapacitású USB-s meghajtód (pendrive, külső HDD/SSD), akkor opció lehet a Windows To Go, amihez ebben a hozzászólásban is vannak instrukciók.

(#118425) olivera88 válasza olivera88 (#118423) üzenetére


olivera88
veterán

Na megoldottam, kihúztam HDMI t tv böl, azt PC újra bekapcs.
Na de a kép meg továbbra se akar átmenni a tv re. Rég használtam már PC t a TV re csatlakoztvatva, de nem volt vele gond máskor. :F

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#118426) oszy válasza King Unique (#118415) üzenetére


oszy
veterán

Köszi mindent! Meg is van. Sajnos újra kellett kezdenem, de utána más sikerrel jártam! :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#118427) zolee001 válasza Soma01 (#118418) üzenetére


zolee001
őstag

VHD (virtuális disk) de csak a disk virtuális ,minden hardware a fizikai,ha nem kell letölrlöd az 1 db vhd file-t

(#118428) Soma01


Soma01
veterán

Pont a vinyó tesztelés volna a lefgontosabb.
Olyan mentés / visszaállítás rendszer (program) van, amit még a boot előtt el lehet indítani a vinyóról?

(#118429) zolee001 válasza Soma01 (#118428) üzenetére


zolee001
őstag

Nem tudom pontosan mi a cél de az hogy fizikálisan a disken lévö oprendszer indul avagy vhd boot-on lévö az nem lényeges mivel MBR/GPT "táblában"helyezkedik el,hogy ki hol lakik

(#118430) Fire/SOUL/CD válasza Soma01 (#118428) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Macrium Reflect Free

Készíthetsz vele ún. Rescue Media-t is, így egy pl. Pendrive-ról bootolhatsz, készíthetsz egy rendszermentést, majd szintén a Pendrive-ról boot-olva vissza is állíthatod a mentést.

Van még egy hasznos opció is, be tud épülni a boot menübe. (Ha meg eltávolítanád a boot menübül, akkor ugyanez az eljárás, csak a No menu opciót választod és OK.)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#118431) Csupingo válasza olivera88 (#118425) üzenetére


Csupingo
veterán

Kezdésnek előbb próbáld ki, hogy asztalon jobb klikk, képernyőfelbontás aztán mondjuk a biztonság kedvéért az e képernyők kiterjesztése. Ellenőrizd, hogy mindkét kijelzőn a megfelelő felbontás, frissítés van beállítva. Aztán ha minden stimmel, illene működnie csak 1 képernyővel is. Ha igen, attól kezdve már lehet váltogatni a win+p -vel is. Nem a tv vacakol? Nincs dedikált pc bemenet, vagy nem kell elnevezni a bemenetet, kábel jó, stb?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#118432) Soma01 válasza zolee001 (#118429) üzenetére


Soma01
veterán

Ez jó lehet. Talán. Arra lenne szükség, hogy a lemezterhelést és teljesítményt tudjam vizsgálni. De olyan módszer kell, hogy egyéb tényező ezt ne befolyásolja. Pl. az se, hogy a rendszer egy fájlon belül dolgozik, ami ki tudja, hogy mennyire van szanaszét darabolódva a vinyón vagy még az, hogy ezzel is foglalkoznia kell a procinak és csökken a lemez és a számítási teljesítmény. E miatt csökkenhet a rendszer teljesítmény és változik az eredmény. De ha VHD rendszer ezt nem befolyásolja, akkor jó.

Fire/SOUL/CD
Eddig ez jobban tetszik. Ha le van mentve a rendszer, akár szét is barmolhatom a jelenlegit vagy újra rakhatom... a mentésből bármikor vissza tudjam állítani, ez a lényeg.

(#118433) King Unique válasza Soma01 (#118428) üzenetére


King Unique
titán

Az előbb még azt írtad, hogy magát a hardvert, a gépet akarod tesztelni. Nem világos a HDD-n mit akarsz a Windowszal, arra ott van pl. a HDS, csak amiatt felesleges másik Windows 10-et telepíteni. Ahol egyrészt nem derült ki, hogy most milyen verziójú Windows 10 van telepítve és helyette milyet akarsz telepíteni. Másrészt ha már rendszermeghajtó, akkor inkább SSD-t kellene használni a HDD helyett, ha fontos a minél gyorsabb működés. Illetve ha jelenleg egy lassú HDD a rendszermeghajtó, akkor arra hiába telepítesz másik verziójú, de szintén 64 bites és pl. Home/Pro kiadású Windows 10-et, nem lesz gyorsabb.

Egyébként az előző válaszokban már világosan le lett írva, hogy adott az eredetileg kérdezett dual-boot, + a VHD boot, mentés-tiszta telepítés-visszaállítás, WTG lehetősége is, azt hittem valamelyiket már rég megpróbáltad. :)) Arról pedig szintén volt szó, hogy a rendszermentés és visszaállítás elvégezhető az adott program pendrive-ról bootolt WinPE/WinRE változatával, ami pl. az előző válaszokban linkelt operációs rendszer mentése, visszaállítása a Macrium Reflect Free program használatával leírásban világosan le van írva, sőt eleve azt a használatot szemlélteti, + a kész WinPE ISO is mellékelve van. Vagyis az sem teljesen világos, hogy ez most miért volt kérdés. :F

[ Szerkesztve ]

(#118434) Ablakos


Ablakos
őstag

(Lehet, rosszul emlékszem.) A beépített levelező alkalmazás a taskbaron mutatja az olvasatlan levelek számát?

(#118435) Csupingo válasza Ablakos (#118434) üzenetére


Csupingo
veterán

Csak a céges gépen van nekünk, de úgy emlékszem mutatja, igen.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#118436) vlevi válasza Fire/SOUL/CD (#118430) üzenetére


vlevi
nagyúr

Macriumban szeretem azt is, hogy az elkészített mentés image-ket fel lehet mountolni, mint egy CD ISO-t, vagy mást, és böngészni benne.
Egyszerkétszer már előfordult, hogy 1-1 file-ra volt szükség a mentésből, ezzel a módszerrel sokkal könnyebb volt visszaszerezni a tartalmát.

Perzse biztos, hogy a többi backup program is tud ilyet, de én a Macriumot használom.

(#118437) Ablakos válasza Csupingo (#118435) üzenetére


Ablakos
őstag

No, akkor valamit eltekergettem, mert nekem nem mutatja soha. Sem nyitott, sem bezárt állapotban. (taskbarra van ragasztva az ikon)
Lehet valahol ezt állítani?

(#118438) Csupingo válasza Ablakos (#118437) üzenetére


Csupingo
veterán

Azt sajnos nem tudom, mert sosem állítgattam.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#118439) zolee001 válasza Soma01 (#118432) üzenetére


zolee001
őstag

Továbbra semlátom át mit is akarsz,disket általában nem oprendszer alól szokás tesztelni hanem valami kólsö bootolható tesztprogramról

(#118440) King Unique válasza vlevi (#118436) üzenetére


King Unique
titán

Ez kb. alap, a Macrium Reflect mellett ugyanúgy fel tudja csatolni a fájlkezelőbe a lemeztett lemezképfájlt, abból a partíciókat pl. az Acronis True Image, AOMEI Backupper, de még a Windows 10 beépített eszköze is.
Egyébként igen, hasznos funkció ez a felcsatolás, tallózás.

(#118441) nicu71


nicu71
addikt

Sziasztok, arra semmi esély hogy ma megjön WU-n a 2004 verzió? :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#118442) SharpSA


SharpSA
veterán

Sziasztok!

Két felhasználó van a gépemen, az egyiknek nincs jelszava. Hogy, hol lehet azt beállítani, hogy ha a jelszó nélküli felhasználó kapcsolta ki a gépet, akkor indítás után ne lépjen be automatikusan hozzá, hanem álljon meg a bejelentkezési képernyőnél?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#118443) King Unique válasza nicu71 (#118441) üzenetére


King Unique
titán

Eredetileg ma, 12-én jelent volna meg a 2004-es verzió, de egy zero-day sebezhetőség miatt állítólag majd csak május 28-án fog, lásd az ebben a cikkben leírtakat.
Ha annyira nem bírsz várni, akkor saját felelősségre letöltöd és feltelepíted, vagy upgrade-eled a meglévő Windows 10-verziót, pl. oprenden is már hónapok óta ott van a korai 2004-es ISO.

[ Szerkesztve ]

(#118444) Soma01


Soma01
veterán

Azt akarom tesztelni, hogy mi miatt lassú a Win10 pro (1909).
Ezért akartam valós környezetben tesztelni, hogy ne a miatt pörögjön a vinyó, látványosan sok ideig, mert virtuális a dolog. Új Win10-et akartam, hogy megtudjam, hogy a telepített progik a "hibásak" vagy maga a Win10? A régi rendszert meg meg akartam menteni, ha valami balul sülne el. Ezért kellett a mentés vagy a mellé telepítés. Pendriveom nincs annyi, hogy minden programnak fenntartsak egyet. Egy van itthon, azon a Win10 telepítő van.

Amúgy egy 500 gigás vinyóról van szó (4GB ram, 2117U proci) és a betöltéskor nagyon sokáig tölt és a vinyó is megállás nélkül megy (ír/olvas) hosszú percekig, amíg egyszer csak megnyugszik. Betöltéskor kb. fél percig kép sincs a monitoron... (ez alatt le is játsza az indítási hangot) Elég idegesítő, hogy így cammog. Több mint 4 perc, mire betölt és megnyugszik a vinyó is. Ha ezen túl van, már megy egész szépen. De addig...
Nem akartam mindent lementeni és újrarakni ha a végén megint ez a lassúság lesz! Ki akartam próbálni, hogy ez mindig ilyen lesz, ez szinte természetes jelenség és SSD oldja meg csak? Vagy egy újratelepítés megoldja?

(#118445) Pyttawrx válasza Soma01 (#118444) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Az ssd megoldja. Előtte nézd meg pl hd sentinellel a hdd állapotát.

(#118446) King Unique válasza Soma01 (#118444) üzenetére


King Unique
titán

Egyrészt mint már előzőleg le volt írva, ha HDD a rendszermeghajtó, meg abból is pláne valami 5400 RPM-es lassú modell, akkor nem kell meglepődni, ha nem lesz túl a gyors a Windows 10 működése. Ha a lemez állapota sem tökéletes (HDS), akkor meg pláne nem. Ezen az SSD nyilván segítene, ami nem akkora extra manapság, sőt már-már alap azt használni rendszermeghajtónak.

Másrészt ha a jelenlegi Windows 10-telepítés tele van pakolva egy csomó programmal, meg azok ráadásul a Windowszal együtt indulnak automatikusan, akkor megint nem kell meglepődni, ha lassú a bootolás, illetve utána a rendszer felállása. Ilyenkor ami nem kell, azt ki lehetne kapcsolni, mármint hogy ne induljon automatikusan a rendszerrel és fusson a háttérben. Meg ilyenkor ha telepítesz egy friss W10-et, amiben 0 3rd party program van, akkor pont nem lesz releváns az összehasonlítás, nem lesz meglepő, ha annál gyorsabban lesz startra kész a rendszer.

Harmadrészt nem derült ki, hogy esetedben tiszta-e a rendszer, azaz nincs-e valami malware, bányászvírus stb., ami miatt megint lassú lehet. Azaz lehet egy vírusellenőrzés sem ártana, + vannak az átvizsgáláshoz spéci célprogramok is, mint pl. a HitmanPro, Malwarebytes, stb.

(#118447) Soma01


Soma01
veterán

Megnézem ezeket az antivírus progikat. Köszi!
Amúgy nem új a rendszer, csak ide adták, hogy nézzem már meg, hogy mi miatt ilyen lassú!? Hát tényleg lassú. Azt gondoltam, hogy valami konkrét dolog lassítja és azt próbáltam megkeresni. De hát ha ez ilyen lassú vinyóval használva, akkor ok. Sejtettem, hogy SSD kell majd, de többet vártam a vinyótól. Amúgy a vinyónak semmi baja a HDS szerint. (100%)
Tiszta rendszerrel akartam tesztelni és arra gondoltam, hogy majd telepítés közben kiadja , hogy mitől lassul így be.

(#118448) King Unique válasza Soma01 (#118447) üzenetére


King Unique
titán

Ha másé és úgy adták oda, akkor ki tudja hogyan és mennyire van szétcseszve a rendszer, nem-e vírusos, stb... Meg egyeseknél jellemzően összevissza fel van telepítve mindenféle program, mindegyik a rendszerrel együtt automatikusan indulóra téve, vagyis ilyenkor nem meglepő, ha lassan áll fel. Ha laptopról van szó és abban a szokásos 2,5", 5400 RPM, újabban SMR HDD van, akkor ott megint nem kell meglepődni, ha lassú a bootolás és kell pár perc, amíg teljesen start kész a Windows.
Az SSD egyértelműen javítana a sebességen, + ha szét van cseszve a jelenlegi telepítés, akkor nyilván egy clean install is.

Legközelebb meg majd használhatod a "válasz" opciót az "új" helyett, ha konkrétan egy bizonyos hsz-re válaszolsz. :))

(#118449) nicu71 válasza King Unique (#118443) üzenetére


nicu71
addikt

á köszönöm simán kibírom,bár kiváncsi vagyok rá ,de már letettem arrol régen hogy mindent..azonnal.Jó lesz május végén is ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#118450) Zoz válasza Soma01 (#118444) üzenetére


Zoz
őstag

" ez szinte természetes jelenség és SSD oldja meg csak?"
Igen.

"Vagy egy újratelepítés megoldja?"
Nem, de sok időt elcseszel vele.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.