Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106201) King Unique válasza chungee (#106200) üzenetére


King Unique
titán

Mivel vélhetően NTFS fájlrendszerű meghajtóról van szó, ezért alapesetben az érintett mappán, meghajtón a hozzáférési jogok megfelelő beállítását a saját felhasználódnak. További megoldási opciók ilyen hibaüzenetre az ebben a leírásban szemléltetett egyéb módszerek.

[ Szerkesztve ]

(#106202) zonusz válasza King Unique (#106201) üzenetére


zonusz
tag

Az eredmény sjanos ugyanaz, de legalább visszatért a W8, azzal tudok a neten bóklászni, csak lesz megoldás. Alapvető rendszer meghajtókat hiányol,de nem tudom miket, kimegy a netre és nem csinál semmit.

(#106203) chungee válasza King Unique (#106201) üzenetére


chungee
addikt

:R Kszönöm sikerült

(#106204) Oldman2 válasza chungee (#106200) üzenetére


Oldman2
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#106205) #86564352 válasza Cs1csó (#106142) üzenetére


#86564352
törölt tag

Pénzügyi oka van: ha a Microsoft betenne minden codecet gyárilag, fizetniük kéne 800 millió Windows után az éves licence díjakat akkor is ha csak 80 millió gépen lenne használva. Rávernék az árát a Windows vásárlóra, vagy be kellene nyelniük a milliárdos költséget minden évben. Sokkal jobb mindenkinek akinek kell a codec az telepíti magának az áruházból, a kisebb volumen miatt MS elérhetővé teszi ingyen.

(VLC és a többi program esete könnyű, ők EU jog alapján magasról tehetnek arra USA-ban milyen codec van levédve, a Microsoft nem kerülheti ki Dolby Lab, MPEG Group tartja a markát a licence díjért)

(#106160) K1nG HuNp: király, gondoltam a triviális újraindítás talán megoldja a telepítést. Nemcsak játékok miatt nem opció a Linux sok esetben, nálam Office miatt sem jöhet szóba és hátrány a gyártók se támogatják pl. Windows és OS X alatt szépen alkalmazásonként profilozható nem olcsó Logitech egerem Linux alatt csak egy mezei buta cincogó mert nincs szoftvertámogatás

[ Szerkesztve ]

(#106206) Badboys


Badboys
őstag

Sziasztok lenne egy olyan jellegű kérdésem,hogy Chromot használok, van az alkalmazásokban egy olyan program amivel themat tudok csinálni Chrome böngészőre. Nos nálam ez a régi gépen szépen működött . Nyáron gépet cseréltem egy Dell inspiron 15 3000 re. Tegnap csináltam a régi meg szokott módon egyet és letölti viszont nem teszi be marad a gyári. A gép egy RYZEN Radeon változat. Lehet köze hozzá mert úgy gondolom,hogy a hardvernek semmi köze nem lehet a dologhoz. A régi gép egy Lenovo G50.70 es gép volt Intel Radeon verzióval. Köszönöm előre is a javaslatokat.

(#106207) #86564352 válasza Badboys (#106206) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem tudunk rákeresni a problémára, ha a program nevét se írod meg. Az is lehet a Chrome bizonyára frissült közben és már nem szeretik egymást azzal a programmal.

(#106208) Badboys válasza #86564352 (#106207) üzenetére


Badboys
őstag

(#106209) #86564352 válasza Badboys (#106208) üzenetére


#86564352
törölt tag

Más kész témát Chrome áruházból rendben betölti? Csak a sajáttal van gond? Esetleg Chrome reinstall. Ellenőrizd a lépéseket [link] vagy próbáld a Chrome natív megoldásával újra elkészíteni a tied a kísérleti flags alatt [link] vagy keress az áruházban egy hasonlót. A Chrome topikban kérdezd még, aki használja talán más is belefutott ebbe.

[ Szerkesztve ]

(#106210) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy honnan tudom, hogy az operációs rendszer mikor lett telepítve. Van nálam egy laptop merevlemez amin a rendszer van, külső olvasóval tudom olvasni, melyik fájlokat kellene megnézni?

(#106211) zolee001 válasza Bazs1981 (#106210) üzenetére


zolee001
őstag

C:\Windows\Panther\ install date
egyébként mihez eme feltétlen szükséges info?

(#106212) Bazs1981 válasza zolee001 (#106211) üzenetére


Bazs1981
aktív tag

Köszönöm, ez egy céges gép és kellene a dátum, mert abból kiderül, hogy ki telepítette és majd fogja kapni a leb*szást, mert az adatokat nem mentette le telepítés előtt... ;)

Viszont a lenti útvonalon ilyen file-t nem találok :F

[ Szerkesztve ]

(#106213) _Atesz válasza Bazs1981 (#106212) üzenetére


_Atesz
addikt


setupinfo dátuma leginkább, feltételezve, hogy jól járt a gép "órája".

[ Szerkesztve ]

(#106214) Bazs1981 válasza _Atesz (#106213) üzenetére


Bazs1981
aktív tag

Köszönöm, meglett csak ki volt kapcsolva a fájlok láthatósága.

(#106215) Badboys válasza #86564352 (#106209) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm a második linkkel részben meg tudtam oldani. A teljes átszabhatóságot valóban a 77 es verzió blokkolja. Amíg talán újra megoldható lesz így is meg felel. Még egyszer kö :R szönöm.

(#106216) Fire/SOUL/CD válasza zonusz (#106202) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát most jobban örültem volna, ha a W8.1 sem megy fel, de hát ez van... :W

Szóval akkor ezt kellene tenni (virtuálisan csak ezt tudom mondani, ha ott lennék, 5 perc osz't megy... ;] )

0.-ik opció az, hogy telepítés idejére csak és kizárólag az egér, a billentyű, a kijelző legyen csatlakoztatva a lapos portjaira, az is USB 2.0 port-ra (semmi más USB-ken, FireWire-n, NAS, nyomtató, hangkari(usb-s értelem szerűen) stb stb) és NET se legyen (router/modem/MiFi stb stb lehúz)
Utólag majd visszadughatsz mindent, de van, amikor a W10 úgy véli, hogy felismer valamit, ahhoz telepíti a driver-t, csak amikor "élesíteni kellene", akkor megdöglik, mert xarul ismerte fel
1. Letöltöd ezt: MediaCreationTool1903.exe
2. Elindítod és letöltöd vele a legutolsó W10 ISO-t (1903), de úgy, hogy nem USB telepítőt hozol létre, hanem ISO-ként mented (ez FONTOS!!!) (kiválasztod a nyelvet, meg, hogy x64-es legyen)
3. Letöltöd a Rufus-t (portabele avagy telepítős verziót, azt rád bízom), és ezzel készítesz egy telepítő-médiát (pl. Pendrive-t stb stb)
4. Beboot-olsz erről a Pendrive-ról (ha UEFI módban van a BIOS, akkor UEFI: és pendrive neve, ha Legacy, akkor USB: Pendrive neve), amikor elérsz addig, hogy hova kellene telepíteni, akkor az ÖSSZES PARTÍCIÓT le kell törölni (W8.1 által létrehozott partíció nem játszik W10 esetén. Katt minden partícióra és TÖRLÉS, egy se maradjon, majd ÚJ opción katt (ekkor 3 partíció jön létre, a legnagyobb méretűre állj és TOVÁBB))

Hát hirtelen ennyi, majd írj! ;)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#106217) Doky586 válasza zonusz (#106202) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezt a módszert is kipróbálhatod: [link]

(#106218) K1nG HuNp válasza Fire/SOUL/CD (#106216) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

UH nem te vagy az akinek vannak win telepitos logoutos cikkei? anno 1x evesen toled tanultam meg az egesz csodat :DD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#106219) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Az utóbbi időben 2 számítógép esetében tapasztaltam olyat, hogy Windows update után nem indul el az operációs rendszer.
Korábban azt az információt kaptam tőletek, hogy az indítási hiba valószínűleg azért van, mert először a gyártó oldaláról letöltött driver-t használom és ezt frissíti a windows, ekkor keletkezik a hiba.

A kérdésem igazából az, hogy ti azt tanácsoljátok, hogy windows telepítést követően az összes driver-t a windowows update-en keresztül telepítsem vagy inkább a gyártó oldaláról?

köszönöm szépen :R

(#106220) Cs1csó válasza smallmer (#106219) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egyszerű, csinálj egy tiszta telepítést majd 3 lehetőséged van:
1. Hagyd a Windows-ra a driver-ek telepítését te csak a hiányzókat telepítsd és mondjuk a VGA driver-t
2. Manuálisan frissíts minden driver-t - amiket a gyártók honlapjáról szedtél le
3. telepíts egy driver kereső és telepítő programot pl. Driver Booster Free (sokan kritizálják de nálam még amikor használtam nem csinált galibát) és ennek segítségével frissíts minden driver-t

Ezek után mindhárom esetben használd a gépet és amelyiknél stabil marad a rendszer azt válaszd.
Én az 1. és a 3. változatot próbáltam (a manuális driver vadászathoz lusta vagyok) és mindkét esetben stabil volt a gépem jelenleg - már legalább 1-2 éve - csak az 1. módszert alkalmazom és nem foglalkozom a driver-ek telepítésével.

Magyarán gép függő, hogy melyik módszer lesz a megfelelő.

(#106221) King Unique válasza smallmer (#106219) üzenetére


King Unique
titán

Erre így nem feltétlen van minden esetre érvényes általános válasz, mert pont az a lényeg, hogy eset- és hardverfüggő is lehet, hogy pl. a másik válaszban említett 3 módszer közül kinek melyiket célszerű alkalmazni. Alapesetben amúgy adott az első, a Windows Update automatikusan telepíti a szükséges drivereket. Ha nálad egyes driverek utólagos telepítése / frissítése gondot okoz, akkor az szükség letiltható, ilyen egyszerű.
Másrészt meg azon van a hangsúly, hogy probléma esetén legyen hova nyúlni, azaz pl. csökkentett mód és helyreállítási környezet (WinRE) elérése, bekapcsolt rendszer-visszaállítás és visszaállítási pontok megléte, teljes rendszermentés készítése és megléte stb., lásd az egyes korábbi válaszokban leírtakat: [link], [link].

(#106222) #86564352


#86564352
törölt tag

Van arra valamilyen powershell okosság egy app korábbi verzióját visszatenni? Konkrétan 1903 előtti Sticky Notes érdekelne.

(#106223) TechN7ne válasza #86564352 (#106222) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Windows annyira foss lett ,hogy verheti a fejét a falba az az ember ,aki méreg drágán PC t vett.
Jelenleg nincs rájuk normális rendszer ,a 1903 elkerülése érdekében kikapcsolva minden update ,max. egy hónapot lehet használni.
Lehet havonta újra húzni az egész rakás sz@rt.

(#106224) zolee001 válasza TechN7ne (#106223) üzenetére


zolee001
őstag

(#106225) zonusz válasza Fire/SOUL/CD (#106190) üzenetére


zonusz
tag

A probléma megoldódott, dvd-ről hiba nélkül felment🙂 Azt soha nem tudom meg, hogy az USB miért nem volt jó neki. Köszönöm a segítséget!

(#106226) Lauda


Lauda
félisten

A fényképeknél adtam hozzá mappát egy csomó képpel, emiatt most tekeri maxon a procit és csökken a hely a c-n. Hogy tudom majd eltávolítani a hozzáadott mappát és felszabadítani a helyet?

Szerk,: megtaláltam a beállításoknál. :K

[ Szerkesztve ]

(#106227) #86564352 válasza TechN7ne (#106223) üzenetére


#86564352
törölt tag

Közben Google kidobott valamit, korábbi ISO-ból előtúrni a csomagot, powershellben felvarázsolni új rendszerre és letiltani a frissítést, viszont nagyon barkácsolás most nem kínlódok vele. Megpróbálok együtt élni a problémával.
Egyébként azért kellett volna, mert megváltoztatták 1903-nál a viselkedését. Korábban a tálcán a Sticky Notes ikon egy katt felhozta az összes jegyzetet, még egy katt és vissza tálcára. Gyorsan átláttál mindent.
Most az új már cetlinként külön ablakként kezeli, alt+tabhoz is így teszi be külön-külön, bogarászd ki egyesével. Opció természetesen nincs visszaállítani a korábbi viselkedést.

Állandóan kerülgetni és alkalmazkodni kell, több felesleges extra katt szükséges. Régi Snipping Tool vs új Snip&Sketch is ilyen sztori.

zolee001: alapvetően az insider mókázás és telemetria nem lenne hülyeség, viszont csak kiegészítésként. Nem pedig rendes emberi tesztcsapat helyett. Ha van egy millió insider, viszont abból hány teszteli tényleg élesen belakott rendszerrel? És a Microsoft hogyan dolgozza fel a feedbacket, ha folyton eljut a publikus buildbe korábban jelzett hiba? Valamin változtatniuk kellene. A Windows Update és Edge kapcsán már beadták a derekukat. :)

(#106228) zolee001 válasza #86564352 (#106227) üzenetére


zolee001
őstag

Szerintem az insider is ugy baromság ahogy van élen a donával
Az insideresek jelentettek számos hibát és nagyivben szartak rá,kiadták hibásan utána meg jött a kapkodás
A vezetökkel vannak a bajok akik többsége nö,innen ered az igen fontos emoji,uj ikonpakkok és ilyen olyan téma mint elsö számu prioritás.
Ember el is mondja,hogy azure,azure ,azure és a többi le van szarva illetve jo képességü india,pakisztáni, stb fejlesztöknek vannak kiadva

(#106229) King Unique válasza TechN7ne (#106223) üzenetére


King Unique
titán

Mondjuk ahogyan itt másoknak, úgy nekem is van asztali PC-m, laptopom, rajta immáron 1903-as verzióval és működik rendesen. Szóval azért mert nálad állítólag éppen gondok voltak egy adott konfigurációnál, meg egy bizonyos szoftvernél - amire amúgy más írta itt, hogy elvileg felrakta és nála működött -, még nem feltétlen lehet és kellene általánosítani. Meg talán múltkor már le volt írva, hogy szükség esetén akár a Home kiadásnál is megoldható az egyes frissítések halasztása, vagyis nem világos miért kellene havonta újratelepíteni, de mindegy. Meg ha van mentés, amiből vissza lehet állítani, akkor pláne nem kell.

(#106230) #86564352 válasza zolee001 (#106228) üzenetére


#86564352
törölt tag

A vállalati Windows szövegükben reklámozzák is az otthoni felhasználókon tesztelik. :) A jó lesz így, adjuk ki, majd ráérünk később kalapálni szemléletből lesz már egy clean install naplója is tele érdekességekkel. [link] [link] Vagy a saját Surface bugok. Szegény Panos Panay majd jövő héten megint szenvedélyesen előadja a hardvert, csak a Windows miatt mégse lesz olyan egységes, kiforrt hardver-szoftver csomag a lenyomni kívánt almás laptopnál.

(#106231) Cs1csó válasza #86564352 (#106227) üzenetére


Cs1csó
félisten

alapvetően az insider mókázás és telemetria nem lenne hülyeség, viszont csak kiegészítésként. Nem pedig rendes emberi tesztcsapat helyett. Ha van egy millió insider, viszont abból hány teszteli tényleg élesen belakott rendszerrel? És a Microsoft hogyan dolgozza fel a feedbacket, ha folyton eljut a publikus buildbe korábban jelzett hiba?

Tökéletesen összefoglaltad, minden benne van. Bár nálam szépen fut igazán bajom nincs vele, de tény, hogy az intenzívebb fejlesztés (variálás, változtatás) a régebbi rendszerek, régebbi programok esetén egyre több problémát okozhat.

Nem tudom amúgy mi lenne a megoldás, ugyanis:
1. fejleszteni kell
2. a biztonság kb. elsődleges szempontok között kell, hogy legyen (agresszív update, agresszívebb belső védelem stb.)

Ha megint visszaállnának, hogy 3-5 évente jönne egy új rendszer akkor megint nagy fragmentálás lenne. 2023-tól csak 3 db Windows 10 build lesz támogatva (és persze pár LTSC stb. build, vagy pár külön fizető vállalati ügyfélnek régebbi rendszer de ez marginális)

[ Szerkesztve ]

(#106232) zolee001 válasza #86564352 (#106230) üzenetére


zolee001
őstag

Magam részéröl a WU Teamet várnám az ignite szinpadára hátha megdobálja a közönség:-)
Egyébiránt magam részéröl amiket üzemeltetek rendszerek különösebb probléma nélkül mennek,1903 nincs,WU természetesen WSUS-on keresztül pár nap késleltetéssel tesztgépen kipróbálva és csakis utána approve
Group policyban enyhén korlátozva a userek jogai :-)

A fragmentálásnak nincs értelme most sem ,jelenleg 5++ db windows verzió van támogatva ,tök mindegy,hogy minek nevezzük,windows 10-11-12 nek avagy 1803,1809,1903 nak és majd bböl kiesik a windows 7 jövöre ami félig meddig igaz mivel továbbra is lefoglalja a humán eröforrásokat az updatek készitése

(#106233) zolee001


zolee001
őstag

Oh és imáim meghallgattásra találtak,ki mer állni a WU team ezzel az elöadással

Make the Windows update experience smooth and seamless for your IT team and your end users :-)

(#106234) #86564352 válasza Cs1csó (#106231) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az egyszeri katona Redmondban is tudja mi a helyzet, csak hát a parancsnokok döntése számít. Ennek eredménye a kapkodás és lazán kiadott félkész, félbehagyott feature-ök. (gyári appok minősége, timeline, my people, dark mode)

zolee001: az idei változtatásokkal részemről oké a WU, már nem kezd el erővel buildet tukmálni, hanem csak ikonnal jelzik a tálcán van új ha gondolod (kb. mint Win7-nél a zászlócska)

[ Szerkesztve ]

(#106235) robekri


robekri
addikt

Sziasztok!

az mitől van, hogy 1,5-2 hónapja időközönként megáll az egér 1-2 secre, majd utána reagál mindenre, most meg már meg is fagy a gép! Se feladatkezelő, se semmire nem reagál , csak a kikapcsoló gombra, mellyel szabályosan leáll.

Rohadt frissítés , vagy mi cseszte el?? HW változás nem történt!

üdv

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#106236) movax válasza TechN7ne (#106223) üzenetére


movax
őstag

Sztem meg windows soha nem volt ennyire stabil és használható, mint most. Igen, win10, 1903, minden frissítés naprakész. Egy 2012-ben előtelepített win7-esre upgradeltem 2016-ban (7 éves laptopon, ja), egyszer sem volt újratelepítve, soha nem volt semmi bajom vele, minden porcikája simán működik. (mondjuk kicsit belemásztam, uwp-appokat, store-t egyáltalán nem használok, nincs is a gépen, meg egyebeket is módosítgattam). Csak annyit akarok mondani, hogy sztem egyáltalán nem rakás szar. (bár sajnálkozva nézem a Control Panelt fokozatos kiölését és a beállítási felületek elgyagyásítását).

(#106237) cigam


cigam
félisten

Van valami trükk/opció, hogy az intézőbe épített ZIP kezelőt átállítsam UTF-8 fájlnév kódolásra?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#106238) zonusz válasza Fire/SOUL/CD (#106216) üzenetére


zonusz
tag

Szuper amit írtál, ezt. csináltam, szerintem valami USB port beállítás akadályozhatott, dvd-ről egy hang nélkül felment. Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget! Most az ismerkedés zajlik😀

[ Szerkesztve ]

(#106239) #86564352 válasza movax (#106236) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha felét se használja, kigyomlálja, még jó elégedett az ember. :)

(#106240) Cs1csó válasza #86564352 (#106239) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az UWP kb. haldoklik - úgy tudom - alig fejlesztenek rá csak ímmel-ámmal, tehát aki nem használja az UWP-ét és nem bújja napi szinten a beállításokat - telepítés után mindent beállítok és utána nem kell nézegetni - akkor kb. egy Windows 7 felület de modernebb köntösben.

(#106241) CirrMee válasza Cs1csó (#106240) üzenetére


CirrMee
addikt

kb. egy Windows 7 felület de modernebb köntösben.

Ha ez a modernebb azt takarja, hogy egyre inkább C64 -re optimalizálják a kinézetet, akkor biztosan igaz. A Vista/7 kinézetéhez képest a win10 kb olyan, mint ha 30 évvel idősebb lenne az utóbbi...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#106242) Cs1csó válasza CirrMee (#106241) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem tetszik ez a szögletes dizájn, az "aero" dizájn nem tetszett, erőforrás igényesnek éreztem anno. Nálam pl. az ÁTLÁTSZÓSÁGI EFFEKT ki van kapcsolva, kb. mindig. Ami még külön fontos, hogy nagyon strapabíró a Windows 10, én gyakran újratelepítem az enyémet de foglalkozom olyan gépekkel is amik bőven build upgrade-ről build upgrade-re frissülgetnek és mennek kitartóan.

Ha az UWP app és ez a vegyes Gépház - Vezérlőpult nem lenne akkor abszolút kedvenc lenne.

[ Szerkesztve ]

(#106243) Lauda válasza Cs1csó (#106242) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem is tetszik ez a dizájn. :)

Ezt az effektet miért kapcsolod ki? Nem tudom mi ez, mi változik tőle, emiatt kérdezem. :)

(#106244) King Unique válasza CirrMee (#106241) üzenetére


King Unique
titán

Kinek mi, de szvsz a 1X éves Vista/7 dizájn már rég idejétmúlt, nekem a W8.X is inkább bejött, ahogyan a W10 szintén. Meg az utóbbira inkább tudom azt mondani, hogy modern, mint az előbbire.

(#106245) Cs1csó válasza Lauda (#106243) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem tetszett, hogy a tálca félig-meddig áttetsző, meg a Gépházban lévő "fluid" dizájn sem jön be:
Áttetsző hatás ON:

Áttetsző hatás OFF:

A tálca is egy kicsit áttetsző nekem az sem jön be, talán a 1709 körül jött ez be a korább áttetsző hatást használtam de ez a fluid dizájn nem jön be.

(#106246) Lauda válasza Cs1csó (#106245) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm, eddig ezt nem is figyeltem. :) Mindig tanul valamit az ember. ;)

(#106247) Cs1csó válasza Lauda (#106246) üzenetére


Cs1csó
félisten

Be- és kikapcsolása: Gépház - Könnyű kezelés - Kijelző

[ Szerkesztve ]

(#106248) Lauda válasza Cs1csó (#106247) üzenetére


Lauda
félisten

:R :B

(#106249) King Unique válasza Cs1csó (#106245) üzenetére


King Unique
titán

Fluent dizájn az. :)
Egyébként nekem tetszik, pl. a sőtét témát is jól feldobja a gépházban. Akinek nem, az meg egy kattintással kikapcsolhatja az átlátszósági effektusokat.

(#106250) sz.j


sz.j
nagyúr

Nem árt tudni:
"Két súlyos sebezhetőséget javított a Microsoft"

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.