Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101701) balazska92 válasza balazska92 (#101693) üzenetére


balazska92
senior tag

Valaki ebben tudna segíteni? Illetve még más is lenne: realtek hd audio drivert hogy az istenbe lehet működésre bírrni? telepítve van, de nem tudom megnyitni, működtetni. Ha letörlöm, ha frissítem, bármilyen verziót teszek fel, nem jó, így nem működik az 5.1. Plusz a monitoromat se mutatja a nevén, hogy AOC g2460pf monitor, és így nem is tudom felrakni az illesztőprogramját, gondolom ennek is szerepe van benne, hogy a színkalibrálás se nagyon akar működni.

(#101702) kisapa válasza #54072192 (#101314) üzenetére


kisapa
senior tag

Ezt már többször eljátszottam és nem jött be. Az előző verziónál volt külön program ahol be lehetett állítani, hogy ne érzékelje a csatlakozó jelenlétét és akkor működött. Itt nincs külön kis program.

(#101703) Bodz válasza Tuomas (#101700) üzenetére


Bodz
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#101704) Tuomas válasza Bodz (#101703) üzenetére


Tuomas
addikt

Szupeeer, köszi szépen!! :C :R

[ Szerkesztve ]

We were here

(#101705) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Van egy 2TBos külső hddm, ami refsre van formázva és tele van. win 10 home van a gépen, ami nem ismeri fel ezt a formátumot. Mit tudok tenni, h ne kelljen újra formázni és ne vesszen el róla az összes adat de tudjam is használni? Van erre esetleg vmilyen program? A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#101706) Doky586 válasza Zoli1222 (#101705) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A Home is írja-olvassa a REFS-t.. Csak nem USB-n.. (próbáld SATA-n)

[ Szerkesztve ]

(#101707) UnSkilleD válasza Zoli1222 (#101705) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

a win 10 home is képes olvasni/módositani a refs particiókat

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#101708) Zoli1222 válasza UnSkilleD (#101707) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ha csatlakoztatom azt írja, h formázni kell. A partíció managerben a refs helyett raw szerepel és a nagy büdös semmi.

(#101706) Doky586: elég kompakt gép, nem igazán szeretném megbontani se a laptopot, se a külső hdd-t.

[ Szerkesztve ]

(#101709) Doky586 válasza Zoli1222 (#101708) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Legközelebb akkor NTFS-t használj..

(#101710) Zoli1222 válasza Doky586 (#101709) üzenetére


Zoli1222
őstag

Köszi!

Amúgy, most volt 1 win frissités és már látja. Érdekes...

(#101711) King Unique válasza Zoli1222 (#101705) üzenetére


King Unique
titán

A ReFS fájlrendszer önmagában még nem feltétlen gond, mivel azt tudja kezelni a Windows 10, illetve elvileg a Home kiadás is. Ha nem támogatná, akkor olyasmi hibaüzenet jelenne meg, mint pl. a W7-nél, az nem tud vele mit kezdeni. Ellenben a Windows 8.X, 10 rendszerek, valamint az azokra épülő szerver kiadások igen. A W10-nél max. annyi változás történt, hogy a 1709-es verzió óta a létrehozás és a teljes körű kezelés csak a Pro for Workstations és az Enterprise kiadásoknál támogatott, ellenben pl. olvasni a többi is tudja.

Ha esetedben formázni akarja a Windows az USB HDD-n lévő eredetileg ReFS fájlrendszerű kötetet, akkor az azért lehet, mert RAW lett. De itt nem mindegy, hogy csak átmenetileg lett ilyen, vagy tartós az állapot nem megfelelő használat, szoftveres leválasztás hiánya, vagy csatlakozási (érintkezési) probléma miatt. Ha csak az előbbi, akkor azt akár a Windows frissítése is megoldhatja, ha nem naprakész, sőt meg is oldotta az utólag leírtak alapján.

Egyébként azt szabad tudni, hogy miért ReFS, céges, egyéb speciális felhasználás miatt? Ugyanis normál esetben, otthoni használatnál eleve az exFAT, NTFS az elterjedt, meg nem nagyon formáznak gyárilag sem ReFS-re külső merevlemezt.

[ Szerkesztve ]

(#101712) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! 2 kérdésemmel fordulnék hozzátok:
1.) "Fájltípusok társítása adott alkalmazásokkal": adtam egy .xps fájl kiterjesztésnek egy program (WinRar) társítást, mert nem volt társítva semmihez. Most ezt szeretném visszavonni! Ugyan úgy mint volt, ne legyen társítva semmilyen programhoz, de innentől csak másik társított programot tudok megadni... Mi a megoldás?
2.) Korábban (jó pár éve) volt már erről szó, én is kérdeztem a következőről, de sem a kérdésem, sem a válaszokat nem találom:
Több felhasználós win10 esetén, előfordul, hiába hogy csak az egyik (jellemzően korlátozott) felhasználóval jelentkezünk be, kikapcsolásnál kiírja a win, hogy a rendszerbe mások is be vannak jelentkezve, mindenképpen ki akarjuk kapcsolni? A mások, jellemzően a rendszergazda jogú Admin fiók.
A megoldás az volt, hogy Gépház-Frissítéseknél ki kellett kapcsolni valahol valamit, de már nem emlékszem hol és mit. Tudtok segíteni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#101713) VGYke válasza VGYke (#101712) üzenetére


VGYke
addikt

Bocsánat, időközben megtaláltam a 2.) pontra a megoldást.
Így már csak az 1.) fájl társítás törlésére keresem a módszert.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#101714) Zoli1222 válasza King Unique (#101711) üzenetére


Zoli1222
őstag

Használtan vettem és igy volt formázva. Én meg nem veszőttem vele. Viszont most muszáj lesz, mert a tv igy nem ismeri fel.

(#101715) King Unique válasza Zoli1222 (#101714) üzenetére


King Unique
titán

Ja, az más, azt hittem már valami komoly ok miatt. Akkor lehet csak az előző tulaj kísérletezett vele, aztán "véletlenül" úgy maradt. :D De a fájlrendszer típusát egyrészt könnyen le lehet csekkolni pl. a fájlkezelőben is, másrészt hacsak nem célirányosan ReFS kell, akkor átlagos, otthoni használatnál nem sok értelme van egy ilyen külső HDD-t arra formázni. A kompatibilitás meg ugye a másik, a régebbi Windowsok eleve nem kezelik, a tévék, médialejátszók és társaik készülékek meg pláne nem, azoknál jó ha az NTFS támogatott a FAT16/32 mellett. Meg jó ha a GPT partíciós sémát kezelik, mert az sem mindegyiknek megy, van amelyik csak az MBR-t ismeri... :D

(#101716) #86564352 válasza VGYke (#101712) üzenetére


#86564352
törölt tag

regedit szerkesztés, csak figyelmesen

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts

alatt jobb klikk .xps kulcsra és törlés majd indítsd újra a gépet

(#101717) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok, van egy újabb kérdésem:
Szeretnék magamnak egy külön, egyszerű felhasználói fiókot létrehozni, kizárólag munkára. Szeretném, hogy a hagyományos, hétköznapi fiókomtól valamelyest elkülönüljön, így az a kérdésem, hogy van-e mód arra, hogy pl ki lehessen választani azt, mely alkalmazásokat lehessen abban a fiókban használni, és beállítani pl hogy adott alkalmazást ne lehessen megnyitni, vagy ne is jelenjen meg a "munka" fiókban a telepített alkalmazások között?!

Köszi előre is!

We were here

(#101718) darvinya


darvinya
titán

Sziasztok

Lenovo T61-emben alaplapot cseréltem.
Fiókomhoz volt rendelve Win10 aktíválás.
Most viszont hibát dob, mikor felismert HW változásos gépet jelölöm ki, hogy rendelje fiókomhoz.

Hogyan lehet ezt megjavítani?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101719) Sub-ZeRo válasza darvinya (#101718) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Microsoft ügyfélszolgálatot felhívod és mondod nekik, hogy tönkre ment a lapod és így az eredeti windows nyafog. Majd ők beaktiválják neked.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#101720) darvinya válasza Sub-ZeRo (#101719) üzenetére


darvinya
titán

Kösz.

Van magyar ügyfélszolgálatuk?
Tudatlanságom miatt (és lustaságom :D ), mi az elérhetőségük?

Azért elég hülyén kezeli a dolgokat, mert fiókba lépve már minden oké.
Csak Win10-en hisztizik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101721) Beni2360


Beni2360
félisten

tegnap frissűlt 1903-ra a win 10-m és ha az órára klikkelek és flugrik a naptár a számao alatt levő napok kínai ákom bákommal jelennek meg.Hol lehet ezt korrigálni? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#101722) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
ha a storbol megveszek egy játékot akkor esetleg másik gépen is lehet vele játszani ? vagy ez ilyenkor hogyan máködik ? Forza Horizon 4
Előre is köszönöm a válaszotokat :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#101723) #86564352 válasza Cry0 (#101722) üzenetére


#86564352
törölt tag

MS fiókhoz kötődnek ezek a vásárlások, egyszer kell megvenni. Ha jól értem a kérdést, nem kell gépenként megvenni. Másik gépen belépsz, letöltöd ott is (jelzi a store hogy már megvetted) és hajrá.

(#101724) CsengődiGeri


CsengődiGeri
tag

1903 állandóan elveszti az asztalin levő parancs ikonok képét. Amikor kiteszem az asztalra még jó de másnap már csak egy üres négyzetet mutat. A tulajdonságoknál szintén megvan de hiába választom ki újra az alkalmazom gomb megnyomása után sem frissíti a képet marad az üres négyzet. Valakinek van ötlete a megoldásra. Nem mindegyikkel csinálja ha nem random, Van ami jó van ami nem. Ami egy újra indítást kibír az már jó is marad.

(#101725) Dragon3000 válasza CsengődiGeri (#101724) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nekem is csinálja, de a start menüben, az asztalon lassan 10 éve nem tárolok ikont, a 1809-nél nem volt ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

(#101726) asanci


asanci
csendes tag

Előzmények:
(#101696) asanci asanci (#101653)
Erre a kikapcsolhatatlan hálózati azonosító kérés-re tudna valaki végleges megoldást?
Az egyik gépen még nem sikerült megszabadulni tőle.

(#101727) darvinya


darvinya
titán

Lassan körvonalazódik, hogy Win10 valószínűséggel alaplap csere miatt hisztizik, miközben fiókhoz van rendelve.
De akkor sem kerek így.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101728) zolee001 válasza asanci (#101726) üzenetére


zolee001
őstag

Eleve nem ajánlott megoldást követtél,az smbV1 eleve nem kell csak az XP klienseknek,Vista és felette támogatja az smbV2-t a 8-10 az smbV3-mat
A megosztásoknak pedig adjunk jelszot,nem véletlenül van kitalálva és nem értem miért okoz akkor gondot az életben egyszer beirni a jelszot majd elmentettni a rendszerrel és többet nem kéri

(#101729) #86564352 válasza CsengődiGeri (#101724) üzenetére


#86564352
törölt tag

Manuálisan a lépések: [link]
Lustább BAT fájl: [link]

(#101730) balazska92 válasza balazska92 (#101701) üzenetére


balazska92
senior tag

Légyszi ezekre valaki :D megőrülök már bele :(

(#101731) Cs1csó válasza balazska92 (#101701) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kezdésnek DDU-val törölj minden korábbi maradványát az audio driver-nek:[link]

Ezt a driver-t tedd fel: Download 6.0.1.8432 CAB for "Windows 10 Fall Creators Update and later drivers" 64-bit (x64) - 138.6 MB

görgesd le ott lesz. kicsomagolod valahová, majd bemész az eszközkezelőbe megkeresed a hang videó vezérlőt ott pedig a hang-ot és frissítés manuálisan betallózod a mappát ahová kitömörítetted és kész. egy gép restart nem árt, hogy előjöjjön a tálca ikon is.

(#101732) darvinya


darvinya
titán

Hogy lehet kikapcsolni BT kapcsolatnál PIN kód kérést?
Mert beírni nem tudok gamepad -on, és gamepad-nak sincs PIN kódja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101733) balazska92 válasza Cs1csó (#101731) üzenetére


balazska92
senior tag

Köszi, megcsináltam, most jónak tűnik! Viszont csak akkor szól a 2 hátsó ha 7.1-re állítom, nem pedig 5.1-re ahogy alapból van :D

(#101734) Doky586 válasza darvinya (#101732) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jellemzően 0000 az ilyen eszközök alapértelmezett jelszava..

(#101735) liszi70 válasza zolee001 (#101728) üzenetére


liszi70
nagyúr

"nem ajánlott megoldást követtél,az smbV1 eleve nem kell csak az XP klienseknek......."

Sok olyan lejátszó van, ami nem ismeri csak az smb 1-et. Nincs más megoldás, használni kell, ha "ajánlott", ha nem. Bár nem tudom, mi a baj vele, minden gond nélkül használom vagy 8 éve a belső hálómon. Tudom, tudom, valami biztonsági rést találtak ki, hogy újabb készülékeket lehessen eladni az usereknek. :D Tényleg bajban leszünk sokan, akik régebbi, de tökéletesen működő médialejátszót használnak, ha megszüntetik az smb1-et. (Még nem történt meg szerencsére, csak az alapértelmezés helyett választhatóvá tették.)

"A megosztásoknak pedig adjunk jelszot,nem véletlenül van kitalálva"

Persze, adjunk, ha akarunk adni. De ne legyen kötelező. :)

[ Szerkesztve ]

(#101736) zolee001 válasza liszi70 (#101735) üzenetére


zolee001
őstag

Igen,ez a szitu más ha csak azt támogatja de megitélésem szerint pont ezért ajánlott erösen a jelszavazás

(#101737) Geth válasza liszi70 (#101735) üzenetére


Geth
addikt

Bár nem tudom, mi a baj vele, minden gond nélkül használom vagy 8 éve a belső hálómon.
Azon kívül, hogy lyukas mint az ementáli, teljesítményben a béka segge alatt van az újabb verziókhoz képest és csomó hasznos feature (pl. end-to-end encryption) hiányzik belőle? Azon kívül semmi baj nincs vele.

Tudom, tudom, valami biztonsági rést találtak ki, hogy újabb készülékeket lehessen eladni az usereknek.
Nem kitalálták édesöcsém, hanem szarrá használták, keress rá: petya wannacry és társai.
Szép számmal ment az encrypt mind magánszemélyek, mind cégek belső hálóin a megosztásokra.
(mellékesen pl. hibás UPnP implementáción keresztül - ami kívülről is portot nyit, omg - az smbv1 az első amit keresnek)

Használd még sokáig :DDD (senkit nem érdekel)

[ Szerkesztve ]

(#101738) liszi70 válasza Geth (#101737) üzenetére


liszi70
nagyúr

Amiket írsz, az egyáltalán nem fontos az userek szerintem 90%-ának. :)

(A stílusodon finomíts, de szerencsére nem vagyok sem sértődős, sem az édesöcséd. :D )

"Használd még sokáig (senkit nem érdekel)"

Köszönöm a jókívánságot, igen, használni fogom, és sokan használni fogják még sokáig. Abban viszont kételkedek, hogy senkit nem érdekel. Azokat nagyon is érdekli, akiknek smb2-vel lehetetlen hálózati megosztást csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#101739) Geth válasza liszi70 (#101738) üzenetére


Geth
addikt

Amiket írsz, az egyáltalán nem fontos az userek szerintem 90%-ának.
Igen, tapasztalom hogy a biztonság a userek 90%-ának egyáltalán nem fontos.
Csak aztán amikor jön a baj (tudom tudom, soha nem jön, hiszen 3,2 millió éve használod és nincs baj), akkor jön a brühühü.
A stílusomért elnézést, valamiért mindig ilyenre vált amikor komoly szakértőkkel vagy érdemi hsz-el találkozom.

Köszönöm a jókívánságot, igen, használni fogom, és sokan használni fogják még sokáig.
Szervezzetek valami eseményt hogy megünnepeljétek a rég elfeledett tökfelesleges overheadet amit Ti bezzeg a mai napig pörgettek, dress code: XP-s pulóver :DDD

A csingcsung eszközök sajnos ilyenek, a gyártók is csesznek foltozni, érdemes nem az alzáról venni lejátszót vagy nas-t, de hát az túl bonyi.

(#101740) liszi70 válasza Geth (#101739) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A csingcsung eszközök sajnos ilyenek, a gyártók is csesznek foltozni, érdemes nem az alzáról venni lejátszót vagy nas-t, de hát az túl bonyi."

A kb. 8 éve 125k-ba kerülő Dune lejátszóra és hasonlókra gondolsz mint csingcsung eszköz? :D

[ Szerkesztve ]

(#101741) Geth válasza liszi70 (#101740) üzenetére


Geth
addikt

Ha nincs rá firmware upgrade és emiatt nem tud egy p*csarégi SMBv2-t akkor igen.
Gondolj bele, ez nem fért bele ennyi pénzért?
Töredékárú eszközök simán hozzák ezt a szintet.
Az ennél olcsóbb NAS-on simán van SMBv3 + WS-Discovery support.

(#101742) liszi70 válasza Geth (#101741) üzenetére


liszi70
nagyúr

Szóval hidd el, NEM csak a csingcsung eszközök nem tudják kezelni az smb2-t. Persze ezek nem új eszközök. Én meg leszarom a biztonságot, ha nem működik a hálózati lejátszásom, és inkább rendszeresen mentem a fontos adataimat, amit amúgy is megtennék, a legmodernebb, legnagyobb biztonságú smbV135 esetén is. :D

[ Szerkesztve ]

(#101743) zolee001 válasza liszi70 (#101738) üzenetére


zolee001
őstag

A másik topicban a szerencsétlennek 10+ terra adata lett betitkositva,szal lett egy csomo hdd kapacitása mert az életben nem fejti vissza
1 példa ha nincs jelszavad a shareken a public ,ip cimed elég és ovodás tudással máris nézhetik a gépeid tartalmait de jobb esetben még irási jogot is mellékeltek
A virusok kártevök ennél joval többet tudnak

Nekem a kedvecem a play to funkcio,a nem védett hálokon ott virit a dlna kliens pl tv,nálam jobb gomb és play to.... az eszköz neve ami lehet a világ tulfelén is majd szo nélkül felcsendül az általam inditott media ami ált zsir lajcsi dáridoja régröl amikor kellően izzadt

(#101744) Geth válasza liszi70 (#101742) üzenetére


Geth
addikt

Figyelj, nem tudom mikor fog végre átmenni:
Nem érdekel hogy Te mit használsz.
Én két dologra hívtam fel a figyelmet:
1. Azt írtad nem tudod mi a baj az SMBv1-el. Rávilágítottam.
2. Jöttél valami konteós hülyeséggel, hogy azért találták ki a biztonsági réseket hogy eszközöket adjanak el.
Hiába raksz oda szmájlit, ez akkora ökörség, hogy muszáj leírni ilyenkor, hogy ez nem vicces.
Ne védd már a védhetetlent :DDD

Szóval hidd el, NEM csak a csingcsung eszközök nem tudják kezelik az smb2-t, el vagy tévedve.
Ránéztem erre a csodára amit linkeltél. Első blikkre 2017-ig adtak ki hozzá firmwaret, de a 30 éves protokollt nem tudták kiiktatni? Ha a válasz igen, akkor csingcsung :)

(#101745) chungee


chungee
addikt

Napot!

Mi váraható ha erre rámegyek:F

Friss szűz win lesz feltepítve:F Nincs humorom most újra belőni mindent :N :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#101746) Bodz válasza chungee (#101745) üzenetére


Bodz
nagyúr

Frissülni fog a Win 10.

Nem lesz rá szükség, marad minden. Esetleg pár beállítás alaphelyzetbe állhat, de semmi vészes. Ha nagyon nagyon biztosra akarsz menni, akkor esetleg érdemes megnézni, hogy a hardvereidhez van-e kifejzetten 1903 kompatibilis driver(már ha szükséges), progiknál (főleg védelmi megoldásoknál) sem árhat ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#101747) Dzsee326


Dzsee326
tag

Sziasztok,

Nem találtam jobb helyet, úgyhogy itt teszem fel a kérdést:

Hogy lehet azt elérni ebben a csodálatos oprendszerben, hogy egy ablak/alkalmazás bezárásakor az utolsó használt ablak/alkalmazás legyen aktív? (Pl.: total commander, pdf-ek sorban megnyitása majd bezárása. Bezárás után megint rá kell kattintani tcmd-re, ahelyett, hogy újra az lenne aktív)

Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni, eddig nem találtam rá semmi hasznos megoldást

(#101748) King Unique válasza chungee (#101745) üzenetére


King Unique
titán

Ami oda van írva, frissül, pontosabban upgrade-el a Windows 10-ed a jelenleg aktuális (1903) verzióra. Egy ilyen funkciófrissítés lényege pedig pont az, hogy minden beállítás, telepített program, személyes fájl stb. megmarad az előző telepítésből, azaz nem egy teljesen üres Windowst kapsz. Néha ugyan előfordulhat, hogy utána esetleg pl. pár beállítás resetelődik, de normál esetben elvileg megmarad minden. Meg még mindig jobb ilyen szempontból egy funkciófrissítés, mintha teljesen a 0-ról újra kellene telepíteni a rendszert. Továbbá ha esetleg valami gondod lenne az új verziónál, akkor a gépházban amúgy is 10 napig közvetlenül és 1:1-ben vissza lehet állni az előző verzióra.

Ha nem akarsz most váltani és legalább Pro kiadást használsz, akkor közvetlenül a gépházban könnyen tudod halasztani (max. 365 nap) a funkciófrissítéseket. Viszont a végtelenségig nem lehet, meg egy-egy verzió életciklusa a Home, Pro, plusz a tavaszi kiadásoknál 18 hónap, vagyis annak lejárta után a további támogatásért mindenképpen váltani kell egy újabb verzióra.

[ Szerkesztve ]

(#101749) darvinya válasza Doky586 (#101734) üzenetére


darvinya
titán

Mint írtam, hogy nincs PIN-je így nem fogadja el a 0000, 1234, stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101750) liszi70 válasza zolee001 (#101743) üzenetére


liszi70
nagyúr

Tudom, hogy fontos a biztonság, nekem is fontos, ezért mentek rendszeresen.

"ha nincs jelszavad a shareken a public ,ip cimed elég és ovodás tudással máris nézhetik a gépeid tartalmait"

Sem titkaim, sem pótolhatatlan adataim nincsenek mentetlenül, viszont rengeteg disney meg marvel a gyerekeknek, de magyar klasszikusok is vannak bőven, meg színházi közvetítések, koncertek stb. Hadd nézzék szegény hekkerek is, nekik is kijár némi művelődés. :D

Bocs a poénkodásért a "véresen komoly" témában, de ahogy Geth kollégából az általa szakmaiatlannak tartott hozzászólások kihozzák a suttyót, úgy belőlem is kihozza a számomra túlzásba vitt "biztonságirésezés" a komolytalanságot. :D

(#101744) Geth "Jöttél valami konteós hülyeséggel, hogy azért találták ki a biztonsági réseket hogy eszközöket adjanak el.......... Hiába raksz oda szmájlit"

Nem hiába, nem véletlenül raktam oda szmájlit. (Mondjuk tény, hogy eléggé devalválódott már a szmájlik használata, ha kell, ha nem, használják, használjuk.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.