Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101051) borix válasza Geth (#101050) üzenetére


borix
őstag

Abban igazuk van, hogy az ilyen dolgoknál nem a fórumon kellene bogarászni a beállításokat és a regedit-be turkálni 2019-ben.

[ Szerkesztve ]

(#101052) Ablakos válasza liszi70 (#101046) üzenetére


Ablakos
őstag

Miért (mikor) hasznos, ha nem sötétül el a képernyő tétlenség miatt?

(#101053) snpetit válasza Fred23 (#101041) üzenetére


snpetit
aktív tag

Ha Acer a szerencsétlen, nézz be a Bios-ba és állítsd át a touchpad módot advanced-ről.

(#101054) liszi70 válasza Ablakos (#101052) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Miért (mikor) hasznos, ha nem sötétül el a képernyő tétlenség miatt?"

Egyrészt engem zavart, hogy fekete képernyő fogad, ha valamilyen okból nem azonnal ülök le bekapcsoláskor a gép elé. És mivel nem tartom magam extrém módon szeszélyesnek, így feltételezem, hogy nem vagyok ezzel egyedül. :)

Másrészt miért ne az user döntse el, hogy mennyi idő múlva kapcsoljon ki a saját képernyője?

Harmadrészt ha már ezzel a beállítási lehetőséggel egy csomót dolgoztak a programozók, KÉSZ VAN, ott van a winben, akkor miért nem teszik bele alapból, miért kell emiatt a regeditben turkálni? Tehát nem arról van szó, hogy ez a lehetőség nem létezik, nincs a winben, és valami rendszer-buherálásra van szükség, hanem egy készen lévő beállítási lehetőség aktiválásához is turkálni kell! És még csak nem is a csoportházirendszerkesztőben, hanem a registryben, amitől az egyszerű usernek paraszomniás rémálmai vannak. :D Ennek mi értelme? Miért nem állíthatjuk be a normál felületen, hogy hány percig akarjuk azt a nyomorult bejelentkezési képernyőt látni? :)

Miért olyan nehezen hozzáférhető jópár egyszerű beállítás a windows-ban??? :)

[ Szerkesztve ]

(#101055) #54072192 válasza Heroes fan (#101042) üzenetére


#54072192
törölt tag

Az mindenesetre elgondolkodtató, hogy másoknak semmi baja Win10 alatt a játékokkal, és egy olyan ok miatt került vissza a Win7, aminek nincs értelme.

liszi70: A Win8 óta van ilyen zárképernyő, tehát 7 éve. Szerintem egyszerűen nem érdekli az embereket, különben már régen bekerült volna a beállítás, ahogy annyi minden más is. Ha mindenkinek teljesülne a kívánsága, hogy ez is, meg az is kapjon kapcsolót, akkor egy átláthatatlan, túlzsúfolt gépházat kapnánk, ami elüldözné azokat is, akik nem értenek a géphez.
Nagyon sok beállítás van kész és működik, de talán okkal maradnak rejtettek. Ha valaki nagyon akarja, hogy a zárolt gép monitorja ne kapcsoljon ki, akkor meg tudja oldani. A többségnek úgy tűnik, hogy ilyenre nincs igénye.

(#101056) #86564352 válasza liszi70 (#101054) üzenetére


#86564352
törölt tag

Én úgy szoktam gépházban monitor kikapcsolás "soha" és akkor záróképernyőn sem lövi le 1 perc után, a gép alvása viszi magával. Egyébként teljesen egyetértek veled, minden tiszta telepítés után bosszankodom ezen a gépházban SEHOL nem jelzett 1 perces viselkedésen, és ugyanígy megmagyarázzák jól van ez így és micsoda nagy igényeink vannak. Kis túlzással (vagy mégse) mintha a File Explorerről kérdezném a mappák méretét miért nem tudja jelezni jobb klikk tulajdonságok nélkül normál részletek nézetben és a válasz az lenne mert nincs rá szükség és File Explorer a neve, nem Folder Explorer. :)

(#101057) liszi70 válasza #54072192 (#101055) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem érzékelek túlzsúfoltságot. :)
Biztos, hogy nem követelik milliós tömegek ezt a lehetőséget, de azt sem hiszem, hogy ok nélkül alkották meg a programozók Redmondban.
Ismétlem, ez egy meglévő, készen lévő opció, és nem találom a racionális magyarázatát, hogy az aktiválásához turkálni kelljen.
De nem ez a konkrét apróság a lényeg, hanem hogy ki tudja, hány remek állítási lehetőség van még, ami készen van, csak épp nem kapjuk meg. :D

Szerk.:
(#101056) twofatcat "Én úgy szoktam gépházban monitor kikapcsolás "soha" és akkor záróképernyőn sem lövi le 1 perc után"

Igen, de akkor nincs monitor kikapcsolás, pedig én használom, nálam 10 percre van állítva.

[ Szerkesztve ]

(#101058) #54072192 válasza liszi70 (#101057) üzenetére


#54072192
törölt tag

Ha csak erről az egy beállításról van szó, akkor persze, nincs túlzsúfoltság. De én azt mondtam, hogy ha mindenkinek teljesülne a kérése, hogy kerüljön be valami, akkor igen. Nem kell messze menni, itt a fórumon is rengeteg ötlet hangzott már el (sok tényleg hasznos lenne), de Redditen is néha posztolnak koncepciókat, amik néha egészen borzasztóak. :) Volt olyan, akinek olyan fájlkezelő kellene, ami tömve van gombokkal, nulla sorközzel adatokkal teleírva, stb. Írna mindent, persze, de az lenne a legjobb reklám az OS X mellett.

Amúgy más rendszerekkel is ez van, mindig találhatsz olyan dolgokat, amikre szükséged van, de rejtett beállítás, vagy valamit keresgélni kell hozzá.
Ez a racionális magyarázat. :) Arra sincs gomb, hogy a tálcán írja az óra a másodperceket, mégis meg van oldva.

[ Szerkesztve ]

(#101059) liszi70 válasza #54072192 (#101058) üzenetére


liszi70
nagyúr

Oké, de tök más dolog, amikor "borzasztó" ötletek, koncepciók fogalmazódnak meg igény gyanánt, meg más dolog az, amikor már készen lévő, rendszerbe állított és hasznos beállítást tesznek rejtetté, vagyis nehezen aktiválhatóvá. Én nem azon csodálkozok, hogy minden abszurd ötletet miért nem valósítanak meg, hanem azon, hogy a saját ötleteiket, hasznos beállításaikat is titkolják. :D

"Amúgy más rendszerekkel is ez van, mindig találhatsz olyan dolgokat, amikre szükséged van, de rejtett beállítás, vagy valamit keresgélni kell hozzá."

Lehet, nekem kizárólag winnel van tapasztalatom, soha életemben nem használtam sem linuxot, sem almát. De elgondolkodtató, hogy miért állnak át sokan linuxra. (Most az almát hagyjuk, azt rengetegen dícsérik, élek a gyanúperrel, hogy a legjobb os lehet, csak hát teljesen más hardver kell hozzá.
Tudom, tudom, a winnek milliónyi, a macnek csak pár hardverkonfiggal kell jól működnie. :) )

[ Szerkesztve ]

(#101060) Heroes fan válasza Dragon3000 (#101043) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hát igen ez a gáz, hogy másnak működik minden, nekem semmit nem írt ki annyi volt amikor elindítottam őket, hogy bejött a kezdőlapja aztán fogta magát kidobott. Meg rögzítés közbe kifagyott az egész. A brutal doom 555 brutality wad-ba 1 fps irányíthatatlan az egész.

(#101061) Zoz válasza liszi70 (#101059) üzenetére


Zoz
őstag

Eleve az a kérdés, hogy ha már évtizedek óta létezik a monitor kikapcsolás idejének beállítása az energiagazdálkodásban, akkor miért tesznek be ugyanerre a funkcióra egy másik beállítást, ami nagy ívben tesz a jól ismert helyen beállított értékre?
És ha már beletették, akkor miért lett elrejtve, miért nem lehetett odatenni a korábbi beállítás mellé?

(#101062) Heroes fan válasza #54072192 (#101055) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hát igen mert így a videókártyámnak sincs értelme és kurva idegesítő.

(#101063) King Unique válasza liszi70 (#101059) üzenetére


King Unique
titán

Hát azért pl. az ilyen és ilyen globális statisztikák nem éppen azt mutatják, hogy olyan hú de sokan átállnának egyikre, másikra...

(#101064) Geth válasza liszi70 (#101059) üzenetére


Geth
addikt

Annyira azért nincs "titkolva".
powercfg /qh

élek a gyanúperrel, hogy a legjobb os lehet, csak hát teljesen más hardver kell hozzá.
Ja, tökmás hardver :DDD hackintosh-nak nézz utána.

(#101065) #54072192 válasza liszi70 (#101059) üzenetére


#54072192
törölt tag

Az is mind a rendszer része, minden infót ismer, csak nem írja ki. Ezt csak azért hoztam példának, mert másnak más igényei vannak, a posztolónak azok voltak annyira fontosak. Nagyon sok ilyen van, hogy még mit rakjanak be, meg hova.
Engem nem zavarna, ha bekerülne alapból amit most mondasz, de ugye az volt a kérdés, hogy miért nincs ott valami, ami amúgy elérhető a rendszerben. Mert túlzsúfolt lenne, ha minden bekerülne, ami már ott van, és valakinek hasznos lenne. Ha meg nem minden kerül be, akkor miért nem X került be. Nem lehet mindenkinek megfelelni, és mint mondtam, nem valószínű, hogy ez sokakat érdekelne. De jelezd nekik, ha elég sok pontot kap, akkor tuti berakják. :)

A Linuxosoknak az ilyesmi egyáltalán nem ismeretlen, nem is ezért állnak át, az OS X-ről is sokaknak megvan a véleménye. Kinek mi.

(#101066) #86564352 válasza #54072192 (#101065) üzenetére


#86564352
törölt tag



Vagy legalább írnák oda zárójelben kedves user hiába állít be 10 percet a monitor alvására, a záróképernyőre nem vonatkozik, mert így csak csodálkozás van mi a faszért sötétül el 1 perc után.

A feedback rendszert inkább ne firtassuk, adatokat veszélyeztető feedbackben dokumentált insider bugokkal simán kiadtak éles rendszert és ha félóra használat alatt látható látványos bugokkal nem törődnek 1-2 éven át sem, akkor pusztába kiáltott szó. Forgassák újra a Game of Thrones finálét című online petíciókkal van egy szinten a hatékonysága.

(#101067) Geth válasza #86564352 (#101066) üzenetére


Geth
addikt

Ahogy az idesírásnak is :)

(#101068) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Megvan a hiba a tápegység szépen kinyírja az egész gépet.

(#101069) #86564352 válasza Geth (#101067) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ahogy a beszólásaidnak is menetrend szerint :)

(#101070) Geth válasza #86564352 (#101069) üzenetére


Geth
addikt

Negyedszerre írtam be a megoldást, legközelebb Te is segíthetnél :)

(#101071) AzŐsgén2


AzŐsgén2
tag

Üdv!

Tudnátok nekem egy olyan programot mondani, amivel USB-re tudok kiírni egy Win10 DVD-ről egy lemezképfájlt recoveryhez? Nem akarom most emiatt szétszedni a gépet, hogy rádugjak egy DVD meghajtót, túl körülményes lenne, viszont a laptopon kitudnám írni USB-re a Win-t.
Köszi! :R

Nem játszom már hardcore FPS-el. Öreg iszapszemű rája vagyok, rosszabbak a reflexeim, mint a monitorom input lagja.

(#101072) liszi70 válasza Geth (#101064) üzenetére


liszi70
nagyúr

"hackintosh-nak nézz utána"

Jó, hát "hack"-elni mindent meg lehet. :D

"Annyira azért nincs "titkolva".
powercfg /qh"

Nincs titkolva a szakmabelieknek, hozzáértőknek, és mondjuk a fórumozó hobbipécéseknek, ami a felhasználók kb. 10%-a lehet. A maradék 90-nek fogalma sincs a registryről, a Power Shellről, de még a csoportházirendszerkesztőről sem, így bizony számukra igencsak titok marad jó néhány, számukra is hasznos beállítási lehetőség. :D

(#101073) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mitől lehet ez?Nem tudok pl az asztalra menteni képet vagy egy két másik mappába sem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#101074) #54072192 válasza #86564352 (#101066) üzenetére


#54072192
törölt tag

Ha zárolod, mert otthagyod a gépet, akkor miért csodálkozol, hogy nem vonatkozik rá az a beállítás? Telefonon pontosan ugyanez van. Hiába állítod a képernyő kikapcsolását 10 percre, ha zárolod, akkor kikapcsolja. Inkább az tűnhet fel az embernek, hogy erre nincs külön beállítás, de általában azért zárolják a gépet, mert otthagyják, tehát mindegy.

De akkor még egyszer: nem arról az egy dologról van szó, hanem arról, hogy miért nem kerül be egy rakás dolog a gépházba. Most éppen ez, máskor az, mások szerint amaz, és már tele is van szórva az egész. Ezért szűrik a visszajelzésekkel. Ezeket pedig olvassák, a blogokban rendszeresen említik, Redditen Jen Gentleman szintén mindig kéri, vagy mondja, hogy a feedback alapján min módosítottak, stb. A telemetria alapján tudják, hogy mit nem használsz, de azt nem, hogy mit hiányolsz. Hiába írod ide, ezt nem olvassák azok, akik változtatni is tudnának rajta.

AzŐsgén2: Az MCT-vel nyugodtan csinálhatsz egy telepítőt pendrive-ra, ami biztosan friss lesz. Lemezen általában elavult build van.

(#101075) AzŐsgén2 válasza #54072192 (#101074) üzenetére


AzŐsgén2
tag

Köszönöm, megpróbálom. :R

Nem játszom már hardcore FPS-el. Öreg iszapszemű rája vagyok, rosszabbak a reflexeim, mint a monitorom input lagja.

(#101076) Geth válasza liszi70 (#101072) üzenetére


Geth
addikt

A maradék 90-nek fogalma sincs a registryről, a Power Shellről, de még a csoportházirendszerkesztőről sem, így bizony számukra igencsak titok marad jó néhány, számukra is hasznos beállítási lehetőség.
Mármint szerinted számukra is hasznos, akartad írni, ugye? :)

(#101077) King Unique válasza Pityu. (#101073) üzenetére


King Unique
titán

A mellékelt screenshot alapján az látszik, hogy a Defender akciózik... A mappavédelem nincsen bekapcsolva, beállítva az adott mappákra? Ha a fájlokat esetleg karanténozta, akkor meg van lehetőség az engedélyezésre, visszaállításra, kivételekhez lehet adni stb. Feltéve, hogy tiszták és minden rendben van velük, mert ellenkező esetben nyilván nem javasolt.

[ Szerkesztve ]

(#101078) borix válasza Geth (#101076) üzenetére


borix
őstag

Akinek van fogalma az is megesik, hogy megszenved vele pl [link]

(#101079) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Kérlek, irányítsatok át, ha nem jó helyen teszem fel a kérdést, a problémám az, hogy napok óta közel maximumon van a memóriahasználat, és a processzor is pörög, amit semmi nem indokol.

Win10 64bit, alig fut alkalmazás, mégis az alábbit tapasztalom:


Onnan vettem észre, hogy youtube-on elkezdtek beszaggatni a videók.

Valakinek van ötlete, hogy mitől lehet, ill. mit lehet tenni?

(#101080) #86564352 válasza Geth (#101070) üzenetére


#86564352
törölt tag

Érted a viccet, ilyen banális dologra hányszor kell parancssoros powercfg videoconlock kocka megoldást beírnod? :)

Próbáltam segíteni, említettem neki a félmegoldás monitor "never" és majd gépestül elalszik dolgot ami csak pár kattintás, de a kérdezőnek kellett a default 10 perc. Így csak a parancssor vagy regedit turkálás marad.

(Tőlem gyakran kérdezik, ha a kockavilágból kilépünk normál hétköznapi user világba: legutóbb nyelviskolában tanító ismerős. Vadiúj laptop örülés, bekapcsolja elfordul tábla felé felírni az anyagot, visszafordul teljes sötétség fogadja és ez alatt nem az osztályt értette. :D
Első reakciója természetesen oh shit máris elromlott az új masina. Ösztönből szóközre tenyerelés, van kép megnyugszik.
Settings-ben próbál utánanézni, a Display menüpontban nem találja (miért is lenne ott MS logikával, az advanced display settings-re is hiába kattint), de nem adja fel kattintgat még. Örül a Power & Sleep-nél talált Monitor opciót, viszont ott 10 perc van, és ő nem tíz percig fordított hátat csak kettőig. Nem érti. Utalás sincsen ott a záróképernyőre más szabály vonatkozik. Sem a lock screen menüben. Érted a második viccet a nem kocka emberek reakciója erre természetesen az, hogy ez így butaság MS-től?
Ha számodra ez sírás, amilyen magyarázkodások vannak azt nevezzük MS seggnyalásnak.

Nem mindenki kocka tudjon az íratlan szabály 1 perc lock screen dologról. Ezért nem is parancssor és regedit témát hozom fel nekik, hanem a gyorsabb gépházban kattintásos félmegoldást.)

(#101081) Geth válasza #86564352 (#101080) üzenetére


Geth
addikt

Talán ne lockolja 5 percenként amikor a táblához fordul. Könnyebb lesz az élete, hidd el.

(#101082) Dumi86 válasza Apollo17hu (#101079) üzenetére


Dumi86
senior tag

Szia. Lehetséges hogy a Bitdefender lesz a ludas. Esetleg még nem kompatibilis a 1903 al.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#101083) Pityu. válasza King Unique (#101077) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nincs semmi olyan ami vírus lenne,egy gyanús valami volt de azt anno töröltem,Köszi a leírást holnap átolvasom.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#101084) Geth válasza borix (#101078) üzenetére


Geth
addikt

Ööö ha van fogalma, akkor miért nem nézte meg a hibánál linkelt oldalt (amit egyébként a gugli is kiad ha rákeres)? Ott linkelve van az MS leírás is, ahol többféle módszer leírása közül választhat a Credential Guard állítgatására.
Lehet hogy van fogalma, de akkor vagy nem tud keresni, vagy nem tud olvasni, vagy lusta, vagy ezek kombinációja :)

[ Szerkesztve ]

(#101085) Nicotin


Nicotin
kezdő

Sziasztok ma nézegettem a Megbízhatóságfigyelőt és ezt láttam ez milyen hardver hibára utal ? Elnézést csak hirtelen ezt találtam windows 10 kapcsolatos.

[ Szerkesztve ]

(#101086) Chaser


Chaser
titán

olvastam az összefoglalót, win8-10 upgrade érdekel, de nem világos
ha jól értem már nem lehet frissíteni róla? van itt 2 uo. gép, 4 genes haswell notebook, w10-zel, az egyiken aktiválta magát a 10 - nagyon aranyosan, mert rákérdezett telepíthet-e frissítést, mondtam nem, leraktam a épet készenlétbe, erre két perc múlva már telepítette ( : akkor még nem tudtam mit, de mikor megnéztem a wint már aktivált volt -, a másig gép viszont nem aktiválódik, több mint 24 órája online, viszont a win frissült, aktiváláskor hibát dob, biosba égetett digitális licensz van a gépeken w8 prohoz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#101087) Zoz válasza Chaser (#101086) üzenetére


Zoz
őstag

Hivatalosan nem lehet frissíteni, gyakorlatilag meg igen.

Érdekes az a nem aktiválódó gép... biztosan az a windows volt rajta aminek a kódja a BIOS-ban van? Láttam már olyat, hogy csak azért is virágboltit raktak fel...
Esetleg meg kéne próbálni egy tiszta telepítést, elvileg a telepítő nem is fog kulcsot kérni, ha talál BIOS kódot.

Másik lehetőség a telefonos aktiválás, ott van olyan rész ahol hibakódot kérdeznek.

(#101088) Chaser válasza Zoz (#101087) üzenetére


Chaser
titán

nem, 10 van a gépen, és 8 pro a licensz, de az egyik gép aktiválta a 10-et a szemem előtt, magától, egy frissítéssel karöltve, a másik nem, csak frissített, és hibakódot nyom, telefonálást tudom, köszönöm, az érdekelt volna mi a hivatalos álláspont és mért aktiválódik egyiknél ha másiknál nem, vagy fordítva ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#101089) Geth válasza Chaser (#101088) üzenetére


Geth
addikt

(admin) slmgr -dlv mit mond?

(#101090) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Valaki tudna valami megoldást arra, h ha egy képet megnyitva rámegyek h márpedig én a jövőben is ezzel a programmal akarom megnyitni, akkor jegyezze is meg?

(#101091) #86564352 válasza Geth (#101081) üzenetére


#86564352
törölt tag

Talán MS jelezze gépházban valójában mi is van.

Nem lockolta. "Vadiúj laptop örülés, bekapcsolja elfordul tábla felé"

Tudod amíg forog bootnál a Win karika, elfordult két percre. Mindegy, hagyjuk. Kocka fejjel nehéz user eseteket megérteni.

(#101074) Szmörre: szoktam nézni a JenTwittert és a win10 subredditet, örülök amikor javítás van és idén több dologban beadták a derekukat, pl. a WU már nem olyan makacs. A probléma az régen rossz feedbacket kell adni magától értetődő dolgokról. Példa: 1809-nél az új Snip & Sketch app volt az egyik új feature, viszont nem tudott ablakot vágni mint a régi Snipping Tool. Ez nálam igénytelenség, aztán panaszok után 1903-ra pótolták az elmaradást büszkén hogy ők mennyire figyelnek a véleményekre. Pincér most már hoz a vendégnek kanalat is a leveshez. Szuper, feedback nélkül nem gondoltak volna rá?

Nem akarom tovább a topikban ragozni, ha érdekel további példák itt egy képen: [kép]
(tipp: hiába PNG, ne a Win10 default Fényképekkel nyisd meg, mivel az születése óta bugos fos és nem foglalkoznak vele, ezért abban homályos a szöveg. Normális képnézővel akár jó öreg Paintben megnyitva hibátlan. Úgy látszik négy év alatt nekik nem tűnt fel és még nem született elég feedback jó lenne a rendszer képnézője el tudná látni a funkcióját.)

[ Szerkesztve ]

(#101092) #86564352 válasza KisTücsök (#101090) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha a gépház alapértelmezéseknél nem akarja az igazságot, akkor fájlkezelőben egy-egy adott típusú képre jobb klikk társításnál tallózd ki a programot, és alul lesz egy bepipálható négyzet ezt a típust mindig ezzel nyissa meg. Az kell neked.

(#101093) Geth válasza #86564352 (#101091) üzenetére


Geth
addikt

Ha a gépházban ki lenne írva, az vajmi keveset segít az első bootnál.
Később meg úgyis csak kinyit(-felkelt)-felold (és nem lockol folyton), akkor meg tökmindegy.

(#101094) JamesHun válasza csixy (#101010) üzenetére


JamesHun
addikt

ha nincs USB re semmi se tudva, hogy lesz bill , egér asztali gépnél?

SeriesX: JamesSHun

(#101095) Geth válasza JamesHun (#101094) üzenetére


Geth
addikt

Szerintem csak storage-re gondolt.

(#101096) Nicotin


Nicotin
kezdő

sziasztok ez az update miért nem akar felmenni az asztaligépemre sem ? Laptopon nem sikerült neki felteni .

[ Szerkesztve ]

(#101097) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Az mitől lehet, hogy minden gép újraindításkor az ikonok átrendeződnek? Utána visszahelyezem, ahova én szeretném, de újraindítás után ismét mashol lesznek.

(#101098) csixy válasza Zoz (#101087) üzenetére


csixy
addikt

De akkor is kéri, csak nem kell neki semmit megadni. Viszont nem mindegy a Home ill. Pro verzió kulcsilag és telepítésileg.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#101099) uriember válasza rayoliviero (#101097) üzenetére


uriember
aktív tag

asztal-jobb klikk-nézet-ikonok rácshoz igazítása-rendezés-újraindítás- nálam rendbe tette.

[ Szerkesztve ]

Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

(#101100) rayoliviero válasza uriember (#101099) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi szépen, kipróbálom.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.