Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100007) CsengődiGeri


CsengődiGeri
tag

Meglepő tapasztalatok a W10 1904-el kapcsolatban,
Eddig húztam a 1709-el mert van egy hardverem ami csak azzal működöt, a frissítések után pedig már nem. Most másod rendszernek egy külön SSD-re, úgy, hogy BIOS-ból választható melyiket indítom.
1. Most ez a verzió jobb mint az előző kettő vagy mert nem frissítés történt ha nem tiszta telepítés az előző verziókkal nem működő hardver csuda módon gond nélkül mükszi minden variálás nélkül.
2. Azért nem minden arany ami fénylik, a Realtek Audio Consol-ja ezen a gépen nem támogatott hibaüzenettel küld a fenébe, a párhuzamosan fent levő 1709-en persze hiba nélkül fut.
3. Mindjárt próbáltam mentést csinálni a Macrium Reflect-el de se win alol se külön be bootol-va nem sikerült, hiba üzenettel lelát a dolog nem tudom miért, valahol lenne egy log ami leírja mi a baj csak nem tudom hol keressem (van valakinek ötlete hol lehet?). Lehet hogy az a baj, hogy valami miatt nem úgy osztotta el azt a 4 partíciót mint a régi telepítés? Mellékelek két képet, az 500-as SSD-n levő verzióról lehet img file-t csinálni a 120-as NVMe meghajtóról pedig nem. Bár ha annyira stabil lesz ez mint a 1709 akkor kibékülök vele mert a 1709-es mentését sem kellett használnom soha, csak a biztonság kedvéért volt, ha meg elszáll nem 10 perc alatt rakom vissza ha nem rászánok egy szombat délelőttöt és újra rakom tisztán.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.