Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lwolf


lwolf
csendes tag

Hali!

Nagy problémám, egy Canon i865 LPT és USB csatlakozós nyomtató feltelepül Win98 alá (Csatl.: LPT1) ezután DOS ablakból a Canon szerint nyomtatni ''kellene'' neki. :) Namost ez a példány nem nagyon virgonckodik. Nyomtam neki, egy COPY CON LPT1 parancsot és két sor szöveget, de a nyomtató csak felvillant, és semmi. Még kipróbálom egy DOS progiból tudok-e nyomtatni. Ötlet?

(#2) Drótszamár


Drótszamár
őstag

printscreen??? Vagy ez csak DOS alól megy?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#3) lwolf válasza Drótszamár (#2) üzenetére


lwolf
csendes tag

Igen, ez a kombináció Windows alatt másra van használva. :) De azért kipróbáltam full screenben, és semmi.

(#4) Drótszamár válasza lwolf (#3) üzenetére


Drótszamár
őstag

és Dos módban? vagy akkor a nyomtató nem működik?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#5) lwolf


lwolf
csendes tag

Igaz, ez kézenfekvő ötlet. Kipróbáltam rögtön, dos mód, prtscr a nyomtató villan egyet, majd annyi. :( Szval ez nem supported.

(#6) Drótszamár válasza lwolf (#5) üzenetére


Drótszamár
őstag

Hmm rémlik valami. Nálam egy mátrix nyomtató szarakodott nagyon sokáig, amíg rájöttem hogy a csatlakozó egy nagyon picit elmozdult, és nem érintkezett rendesen. Asszem nekem is csak villogott.

Win alól nyomtat egyébként?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#7) lwolf


lwolf
csendes tag

Igen Win alól nagyon szépen nyomtat, tehát csatlakozó kizárva. Egyszerűen nem erre találták ki ezt Canonék. :-I Na mind1, vissza a polcra, most jöhet egy HP Business Inkjet 1100d USB/LPT, hátha majd az...

(#8) g@bo


g@bo
nagyúr

pls help. 2006.09.18

win xp alatt dos ablakban futtatok egy nyomtatott áramkör tervező proggit, sem a képet nem tudom lecsórni, sem nyomtatni..... print screen is jó lenne, de az se megy.

ötlet?


Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.