Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    Sziasztok,

    pár napja egy idegesítő jelenség írtja az idegsejtjeimet. Videó/zene játszásnál/streamelésnél a gép rendszeresen laggol, betorzul (kb. így) pár kb. fél-egy másodpercekre.

    Eleinte a netkapcsolatra gyanakodtam (biztos szar az internet megint), de aztán rájöttem, hogy u.e. a helyzet az offline médiákkal is.

    Utána olvastam a dolognak, mint kiderült kismillió ember kínlódik/kínlódott hasonló dolgok miatt, a fórumok tele vannak segítség kérésekkel csak éppen a megoldás nincs feltüntetve sehol (én legalább is sehol nem találtam). A Microsoft hivatalos fórumán pl. könyörögnek, hogy írják már le, hogy hogy lehet a az Enhanced Mode-t beállítani (állítólag ez a megoldás), de egyetlen arc sem képes leírni.

    Szóval - tud itt valaki valamilyen megoldást? Lehetőleg ne rendszer visszaállítást meg ilyesmit...

    A segítséget előre is köszi...

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés