Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  WINDOWS 8 hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tkenyeres


tkenyeres
csendes tag

Sziasztok.
a problémám a következő lenne,bekapcsolásnál IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hibaüzenetet dob ki, kék hátér, :( ilyen fejjel.Mitől lehet ez és mit csináljak vele hogy megszűnjön a probléma??

Válaszokat köszi előre is..

[ Szerkesztve ]

(#2) 1501N válasza tkenyeres (#1) üzenetére


1501N
tag

Szia!
Egy ismerősömnek is ez van, csak W7-el. És neki sajnos munka közben szokott lenni. Nem tudtam vele semmit kezdeni. Valami Gigabyte alaplapja van. VGA karit ideiglenesen cseréltünk nem az a hibás. A táp jó. Memóriát teszteltem.
Szerintem inkább valami driver hiba. Azon gondolkozom, hogy alaplapot kéne cserélni. Vagy procit? :(
4 magos AMD Phenom van benne.
A hibanaplóba teljesen általános hibát könyvel el nála, szóval az sem használható semmire.

(#3) tkenyeres


tkenyeres
csendes tag

És vinyo hiba nem lehet???
vagy ha mégis driver hiba,akkor azt nem lehet valahogy kiszűrni h melyik az a driver amitől van ez?

(#4) 1501N válasza tkenyeres (#3) üzenetére


1501N
tag

Winyó is volt cserélve.
XP-t szeretnék nála telepíteni majd, ha van mindenhez driver. Különben meg veszünk egy új alaplapot. Más ötletem nincs. Linux-al nem fagy meg, ezért gondolom, hogy valamelyik driver rossz.
Nálad win8-n kívül más rendszerrel is csinálja?

(#5) po1son


po1son
addikt

Ezt a topikot zárni fogják. Ide írd a problémádat.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6) tkenyeres


tkenyeres
csendes tag

win7 volt rajta,azzal nem voltak ilyen problémák,most újra rakom a videokártya drivereket hátha ott szarakszik valami:S

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  WINDOWS 8 hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.