Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9921) dudasj válasza sfdrakex (#9917) üzenetére


dudasj
tag

Nem kaptam fel. De mi nem igaz azon hogy mivel kellene kipróbálnia? És miért nem annak írtok megoldást akinek szüksége van rá? Azzal hogy nekem válaszoltok olyan kérdésre amit nem is kérdeztem nem lesz szegény előrébb... Pláne nem elméleti leírással a fejpozicionálásról, ha én is úgy dolgoznék hogy ha probléma van elmagyaráznám hogy miért nem lehet megoldani rég éhenhaltam volna :) Megoldást kell keresni ilyenkor nem a megoldási próbálkozásokat oltani megmutatva milyen pengék is vagyunk - miközben a problem ugyanúgy fennáll... De ha beír az illető és tényleg sok partíciója van a gépen - akkor lehet hogy valóban igaza van, de még akkor is ezt azért illene előbb megkérdezni tőle. Merthogy S.z. most eldöntötte hogy akinek ilyen gondja van az csakis és kizárólag azért lehet mert biztos sok partíciót csinált mert nem ért hozzá... Ez az a hozzáállás amivel ha tényleg okosabb lesz a világon mindenkitől infó téren akkor is éhenhalna ebből a szakmából mert nem szabad így szerintem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.