Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7844) Thunderzolee

Üdv!

Amikor indítom a gépert, és a Win feldobja, h javítás vagy normál indítás.
Aztán a javításra kattintok.
Feldobja, h rendszer-visszaállítási pontból megkísérli visszaállítani, de ez néhány percig is eltarthat.
Ez most már lassan 3 órája megy, és csak "kísérlet a javításra", meg a kék téglalap megyen csak folyamatosan..

Azt szeretném kérdezni, h ez normális? :F

Van ennek értelme, mert ez órákig tart, vagy lőjem ki? :F

Egyébként az a bajom, h RAID0 tömböm volt, de tegnap az egyik diskre error-t írt, ezért nem indult a rendszer. Huzigáltam a kábeleket, elindítottam egy másik merevlemezről az XP-t, amin van egy jóféle fájl visszaállítóm, az RAID tömböket is képes visszaállítani. Csak ez időbe telik, ezért csak kipróbáltam, a hibásnak jelzett lemezt is látja, és a RAID tömb is visszaállítható. Na mondom, majd később. Ma azzal kezdtem, h bekapcsoltam a gépet, és csodák csodájára elindult a Win 7, kezdett betöltődni. De megállt amikor az asztalnak kellett volna előjönnie. Újraindítottam, és gondoltam, megnézem, mi ez a helyreállítás dolog.

Azóta ez megy, de gondolom nem jó, ugye? Ennek nem órákig kell futnia. :F

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.