Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7453) aag válasza Sub-ZeRo (#7452) üzenetére


aag
őstag

Hiba az ön készülékében van. Én ha beállítom hogy milyen legye, az úgy marad még én meg nem változtatom. Nem szokta magát állítgatni.

Nézd, ez egy windows 7 Home Premium 64bit magyar változat. A Skype is a legújabb (pár napja töltöttem le és telepítettem). Az összes frissítés ami csak létezik, telepítve van. Úgy csináltam, ahogyan mondtad, nincs közvetlenül a tálcán. Mégis hízik a Skype. Mégsem látja a Filezilla, a TC, stb. az ftp-zésnél a rejtett fájlokat. Most akkor érezzem magam hülyének, hogy az én gépemen mégiscsak valami nincsen rendben másokéhoz képest? Dehát mi? Mi az a momentum, ami különbség okozója lehet? Egyáltalán miért kell nekem ezen agyalni, meg fórumozni napokat? Miért nem ez a default beállítás? Mert mi lenne, ha az ember felinstallálja és egyből jó minden? :(((

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.