Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70208) RR-13 válasza Csupingo (#70207) üzenetére


RR-13
őstag

Nem önmagában a hang zavar, hanem az, hogy ez miért történik, ha eddig a korábbi Tv-vel nem csinálta :U
Miért érzékeny erre a Windows, nem értem, mert nem kellene megszakadnia a Tv bekapcsolása alatt a jelnek, ami a HDMI-n a videókártyába megy.

Nem húztam ki semmit, azzal a módszerrel csináltam, amit a képen linkeltél.

A megoldás miatt írtam, hogy azt szeretném elérni, hogy a Win7 ne reagáljon arra, ha pl. kihúzom a HDMI-t, és, ha ezt sikerül beállítani, tesztelni, akkor majd arra sem reagál a win7., ha a Tv-ét bekapcsolom.
Jelenleg ezek ugyanazt a hatást váltják ki a win7-ben. :U

Ezt írtam előbb, hogy csak a monitor kimenete van engedélyezve, akkor is hat rá a tv bekapcsolása.. pont ez az érdekes...

Egy régebbi Win XP-ét visszatöltöttem ugyanarra a rendszerre, és ott is van hardverváltozás hang, de ott nem veszi el a képet, mint itt a Win7-nél... ez is érdekes.
Természetesen földelt dugaljban van a PC, de a VGA HDMI kimenete kb. 100v-al kicsit megrázott, amikor véletlen hozzáértem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.