Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68004) ledgeri válasza ricsi99 (#68003) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

Más kérdéskör:
A C-m kb 85-90GB-nyira volt telített, egy 100 GB-os partición, mikor rámjött a próbálkozhatnék, és ultimatem révén, elkezdtem letölteni kb 3 GB-nyi nyelvcsomagot Update-en keresztül.
Pár nyelv után resit kért, az megadtam neki, akkor már valahogy több frissítést is talált (1-2GB méretben kb).
Napi böngészés mellett -mialatt ment a telepítés tovább-, azt vettem észre, hogy akadozgatok. Megnéztem és "nincs elég hely a merevlemezen" hibával állt le a frissítés (100KB maradt). Mondom, ez így nem okés:
-Resi után nyomtam egy disc clean-up-ot, de lényegében nem talált sokat
-Ccleanerrel rákerestem mi lehetne írtható, és logoknál írta, hogy van kb 7-8 GB.
-Megnéztem egy háttértár telítettség elemző progival, hogy hol lehet az a log, ami termelődött, és a CBS-ben egy fájl 10GB-tal
A ccleaner kiszedte, vagy utánanéztem, hogy törölhető-e, mindegy, megtörtént.
Megnöveltem a partició méretét 10GB-tal, ment egy lapozófájl alap méret csökkentés is (a max maradt ami volt).
Mégegyszer megpróbáltam, aztán abbahagytam és elkezdtem leszedni a nyelveket.
Valahogy a CBS mindaddig nőtt, míg lehetősége volt, lényegében azzal küzdve mentek a szükséges resik.

Most nyelvek nélkül, 600 megás újratermelődött CBS-sel 9,88/111GB.os a C-m, úgy hogy sem a Disc-cleanup, sem a CCleaner nem jelez olyat, ami jelentős lenne... Közben megint sokat jelzett az update, de lefudtával (nem telepítvén semmit,gondolom csak ment egy checksum-féleség), csak a nyelvek maradtak.

Mehetett máshova log, vagy Cache, Letöltés, ahonnan tudnék helyet felszabadítani (és windows cuccli), vagy Un-installig kb az 1-2 giga valamiből szenvedésem miatt lett 10-15 giga kakim?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.